Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: [3x - speed] 03.04.2013 - 07.07.2013

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto [3x - speed] 03.04.2013 - 07.07.2013

Dragi igralci Traviana,

vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoč je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporočilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporočilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

Rezultati: Dan je že davno prešel v noč, vendar so delavci v vasi 000 WW EX&OMG, nadaljevali z delom skozi zimsko noč – večno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi uničile njihovo delo, vedoč, da dirkajo s časom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je končal ob 22:16, ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot največja in najbolj veličastna zgradba po padcu Natarjev.

Skupaj s svojim zavezništvom "EX =)", je " TheGenius" končal z gradnjo Čuda Sveta. Porabil je milijone surovin ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si"TheGenius" zasluži naziv zmagovalca te dobe!

"fleki" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "Zapohanec" in "gerbara".
    "TheGenius" je bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.
    "TheGenius" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

PRAVILA FORUMA ZGODOVINA - SIX

1. V ta forum spadajo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2. Cenzura poročil ni potrebna.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bodo vsaj približno v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije Travian igralcev za nami!

Privzeto

Zanimiv server, z malo igralci, precej umazane igre ter tudi dobrega sodelovanja z zavezniki.

Pohvale računom TheGenius, MI2 in DzabeLajf, pohvale nasprotnikovemu računu Namelles.

Zahvale vodjam EX in OMG za dobro sodelovanje, predvsem Saški(OMG), Mateju(EX @) ter vuhi (EX tm).

Hvala vsem drugim zaveznikom in nasprotnikom.

Posebna zahvala osebnemu defferju, Jerneju, račun Insekt in njegovih 300k preatorijanov, ki so mi bili vedno na voljo max 2uri stran. HVALA!

Pa še kratka zgodba mojega računa, da ne bo šlo v pozabo:
    http://www.youtube.com/watch?v=qN5WHpHKoWM

Uživajte v tej igri še naprej, mene ne bo več.
    vaš ljubi flameir
    ex yoloyo (PFF), ex farmer.si (OMEGA), ex fobos (SVN)
    ex The Hobbit & Pat (PFF) https://www.youtube.com/watch?v=P3eL...e_gdata_player
    ex Skyfall (EX) http://www.youtube.com/watch?v=qN5WHpHKoWM
    ex Amater (OMG) http://www.youtube.com/watch?v=DiStOp02KcM

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Zapohanec - slaven račun z neslavnim koncem

Račun je bil sestavljen kot resen projekt, pri katerem je bil glavni cilj dosečti milijon obrambnih enot. Registriral sem se 2 dni po štartu, lokacija ni bila ugodna, saj sem stal na meji z Grdavsi/BJZ, s katerim je takrat imel zavezništvo EX kvadrant. Precej se je zapletlo že pri ustanovitvi metropole. Samo eno polje stran sem imel nagledan 9c z 125% žitnimi oazami, ki mi ga je dan pred načrtovano okupacijo zasedel drug igralec, ki se je selil iz ++ kvadranta. Ta cropper sem začel na silo farmati, pri tem sem pa se moral zadovoljiti z okupacijo navadnega 6c naselja. Igralec, ki je ta cropper zasedel, je odnehal igrat in brisal račun, v tem času pa sem že razvijal 3. naselje. Ko sem videl, da je cropper spet prost, sem nafilal fešte in razvijal koloniste, a mi je medtem ta cropper zasedel še en igralec. Ker račun ni bil napadalno usmerjen, se mi je dobesedno zmešalo, naslednji dan sem razvil katapulte, mu razbil cropper in končno zasedel naselje kot šele četrto. Pri tem sem izgubil kar 5 dni na razvijanju metropole. Od takrat naprej je šlo vse po planu. 10 dni po registraciji sem račun prenesel na email Klemna, saj brez internetne povezave doma nisem mogel igrat. K sreči sem 2 dni kasneje odkril slabo zakodiran internet soseda (isto geslo kot uporabniško ime), mu začel krasti povezavo in tako nadaljevat z igro. V tem času mi je sittal še Klemnov brat Rok, ki je igral račun Nutela, katerega je kasneje predal Atili, sam pa se je preselil na moj račun. Brata sta prepričala v igro meni povsem nepoznanega igralca Wizz, v katerega na začetku nisem imel pretirano velikega zaupanja, a si ga je mali s pridnim igranjem in doslednjim upoštevanjem navodil, ki sem jih dajal soigralcem, le pridobil. Sredi serverja sta Klemen in Wizz prenehala z igranjem, Klemen se je še občasno javljal, tako da sma tam nekje od 65. dne dalje ostala na računule jaz in Rok.

Račun je tudi zaslužil veliko srebra s preprodajo predmetov na dražbah, večino srebra se je investiralo v nakup umetnin, s katerim so se razvijala nova naselja, nekaj malega pa tudi v zlato.

Rimljanski račun ima za izdelovanje obrambe kar nekaj pomankljivosti: vojska je počasna, draga in se rekrutira zelo počasi, rimljani nimajo obrambne konjenice, zato je nemogoče delati pehotno in konjeniško obrambo v enem naselju hkrati, tako kot lahko pri galcih in tevtonih, zato je tudi potrebno ogromno prepošiljati surovine po naseljih.

Sredi serverja se je nad naš račun spravila večina napadalnih igralcev alians Ex in OMG. Situacija je bila resna, zato sem napodil vse duale iz računa in pripravil planer za rezanje valov. Porezal sem praktično vse ranljive katapulte, ki se jih je lahko, uspelo mi ni le porezati katapultov od računa emfitevta, saj sem v tem času še izdeloval planer in rezanje njegovih valov zgrešil za sekundo ali 2. Največjo napako pri tej organizirani akciji je naredil račun The Genius, ki je bombardiral moje 6. naselje ob pol 4h zjutraj, saj je imel male čevlje in je prišel kar nekaj ur pred drugimi. Na ta način je "izdal" celotno akcijo vzhodnega kvadranta in lahko sem se pripravil na obrambo. Katapulti, ki jih nisem mogel porezati, so naredili kar precej škode in tako sem izgubil še 3 dragocene dni na izdelovanju obrambe.

2 tedna kasneje je prišlo do okvare prenosnika, zaradi česa je račun vegetiral 10 dni, igral je rok, Jures in pa še en sitter. V tem času se je tudi izdelovalo manj obrambe kot sicer, kajti nihče od dualov ni poznal mojega načrta, kajti celotne niti računa sem držal jaz. V tem času je tudi zaradi slabe oskrbe pocrkalo kar dosti obrambe, škodo ocenjujem na okrog 50.000 enot.

Po popravitvi sem nadaljeval z isto zadevo, le da sem od sedaj naprej delal vojsko v vseh naseljih in nisem več toliko prepošiljal surovin, oklepe sem dvigoval le po potrebi. Na tak način sem zmanjšal zaostanek od predvidenega plana, a nažalost načrtovanega nisem uspel napraviti. Izguba časa pri ustanavljanju metropole, bombardiranje računa in okvara prenosnika so bili vzroki, ki so terjali davek na računu, tako da sem od planiranega milijona naredil po grobi oceni okrog 920.000 enot. V dnevih: zmanjkalo mi je za 3 dni
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 16-09-2013 ob 12:32.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •