Stran 2 od 3 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 21

Tema: Predlog

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

Citat Originalni avtor Seanver Poglej prispevek
    In kaj bo s tem drugače, če MH kazen javno objavi? Vsak blokiran igralec ve zakaj je bil banan in ni potrebe po tem, da se javno oznanja. Druge igralce pa ne verjamem, da bi jih zanimalo zakaj je bil blokiran razen tiste, ki so si želeli da bi bil blokiran ...
    Pri nosilcu WW ja in lastniku artefakta je pravično javno navesti vzroke blokiranja.In če zaklep lastnika artefakta traja več kot 1 dan se letemu artefakt oduzame.Tako sta sedaj semizdi na Sixu 2 arta zaklenjena pri 1 igralcu.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Mini_Me
    Datum pridružitve
    Jun 2013
    Objav
    36

Privzeto

Jaz mam en predlog, nevem sicer če je to za v to temo ampak bom vseeno napisal:

Predlagam, da bi se v Travian dodali 2 novi rasi (huni & slovani) ampak da bi bil pač samo en server z petimi rasami, ostali pa normalno z tremi. Sem tudi pripravljen narisati slike & narediti opis vojakov itd...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice TurTle
    Datum pridružitve
    Dec 2010
    Objav
    119

Privzeto

Citat Originalni avtor Mini_Me Poglej prispevek

Predlagam, da bi se v Travian dodali 2 novi rasi (huni & slovani) ampak da bi bil pač samo en server z petimi rasami, ostali pa normalno z tremi. Sem tudi pripravljen narisati slike & narediti opis vojakov itd...
    To bi bilo zanimivo odkrivati taktike novih ras, kako bi se igra spremenila, itd.
    Je pa to sigurno za nemce preveč dela, ker so bili taki predlogi že velikokrat, a nikoli uslišani. Tako da mislim da lahko pričakujemo da bomo vsaj še nekaj časa ostali pri treh rasah
    Nazadnje urejal TurTle; 08-06-2013 ob 12:24.

Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

Vaš
    brskalnik prav tako posreduje
    čas ter trajanje obiska

spletne strani in drugih
    spletnih strani do katerih ste med tem dostopali

eeee,sepravi pol sveta ve katere risanke gledam med čakanjem na surovine?

.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2012
    Objav
    124

Privzeto

Lp

Jaz imam en predlog glede farm liste.

Ko odpreš naselje na mapi in ti izpiše:

Centriraj zemljevid.
    Pošlji enote.
    Pošlji trgovce.

Lahko bi dodali novo možnost in sicer: Dodaj na farm listo.

Tako bi bilo igralcem veliko preprostejše in več bi se jih odločalo za farm listo.

Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

Pritožba;
    če me že nihče ne sili da za igranje Igre Travian uporabljam denar za nakup zlatnikov pa razumem gold promo akcije ki tarjajo 4 ali 5 ur in niso najavljene najmanj 24 ur pred koncem akcije kot siljenje v nenehno prisotnost v igri in bognedaj v izogib zamudi celo v siljenje igrati z duali ali dajanje gesla drugi osebi.

brb brb

Začetnik
    Datum pridružitve
    Aug 2014
    Objav
    1

Privzeto

Pozdravljeni,

Moja ideja je, da bi na zemljevidu videl svoje enote.... (npr. Okrepitve- zelena puščica, usmerjena v naselje kamor so namenjene).

lp
    Nazadnje urejal me1; 24-08-2014 ob 20:27.

Privzeto

Dobra ideja

Moja pa je, da bi bil kakšen server brez golda (slow in speed) in da bi bile vse možnosti odprte, heroj pa bi bil le kot enota in bi bil na začetku tako kot
    -falanga
    -legijonar
    -gorjačar
    Upam, da se bo kej izmed tega uresničilo tudi mini mejeva ideja

Privzeto

Zelo dobra ideja saj bi bila igra potem zelo zanimiva
    prosim če pošlete naprej v nemčijo ta predlog saj predvidevam da se jih bi kar veliko strinjalo s tem

Privzeto

Citat Originalni avtor jodlijan Poglej prispevek
    Dobra ideja

Moja pa je, da bi bil kakšen server brez golda (slow in speed) in da bi bile vse možnosti odprte, heroj pa bi bil le kot enota in bi bil na začetku tako kot
    -falanga
    -legijonar
    -gorjačar
    Upam, da se bo kej izmed tega uresničilo tudi mini mejeva ideja
    ta ideja je tudi dobra saj osebno nekupujem golda pa to in bi blo veliko bolj fer če bi lahko vsaj 1 strežnik odigral nevtralnega to pomeni brez golda oz vsaj brez kupovanja ali kaj takega
    glede heroja se pa ravno nestrinjam ker heroj je heroj če naj bo naj bo takšen kot je bilo bi pa tudi dobro da bi na še na kakšni verziji odstranili da nebi bilo herojev

lp

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •