Stran 26 od 26 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 16242526
Rezultati 251 do 260 od 260

Tema: [si4] Splošna debata ter debata o reportih (2013/2014)

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Kako bi bilo drugače če je na serverju še 360 igralcev od tega jih ima vsaj 10 še cele offe?Od teh 360 redno aktivnih ni več kot 200.Ni teorije da je drugače

lp

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

Natarji bojo zidal

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

Že zidajo natarji?
    Taka tišina je,da predpostavljam zmagujejo tudi

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Čudo sveta

Igralec/Igralci Ime Aliansa Stopnja
    1. firbec Majhno ampak naše (••••) 98
    2. Rexxx WS & BS ne damo se! WSBSFFCO 40
    3. Saddam Husein Kaming Sun Phoenix Phoenix8 36
    4. Krof Komet ISON 2013 ISON 1 -
    5. Krof 1 ISON 1 -

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Dober večer

Torej...bi rekel končno je S4 končan.Na tem mestu bi se rad zahvalil vsem ki so pomagali graditi čudo ker z 50 igralci je to kar umetnost.Zmagala je vztrajnost in nepopustljivost vseh ki so kakorkoli sodelovali in pristavili svoj delček v mozaiku.Zahvala tudi vsem ostalim pikicam kot tudi nasprotnikom za fer in pošten boj.

Posebej bi tu izpostavil moja dva sitterja heli in KALKULATOR.Brez njiju tudi čuda ne 100 ne bi bilo.Zahvala heli tudi da me je povabila da zidam za njihovo ally.
    Takega serverja kljub temu ne bi rad več igral...z 300 računi in vprašanje kolk aktivnimi igralci.

Zmaga je naša.

lep pozdrav vsem

p.s firbec=Khm=Danilo

Privzeto

Ja res končno konec. Čeprav je zmagala nasprotna stran in to nekaj ur, preden bi WW spet padel vsaj za nekaj stopenj ( dobr so nas ), sem prav vesel, da se je ta server končal. Videlo se je že na začetko, da bo ta server katastrofa, sam da bo pa tak poden kot je bil na koncu, tako kot je Danilo rekel, z 300 računi in od tega 150 aktivnimi igralci, če jih je sploh bilo toliko, pa ni bilo videti. Takšnega serverja nebi več rad igral. Že to kaže kvaliteto serverja, da sem imel približno 5 fejkov na metropolo ( no bil je tudi en pravi napad, ko mi je šlo kar lepo število off vojske ), čeprav sem mel v njej ves čas velikega trenerja, pa to sploh ni vse, tukaj je še število akcij na eni in drugi strani, potem zavzništva, ( nekaj časa mislim, da je bil skoraj cel server tako ali drugače v zavezništvu ), to res ni zanimivo.

Upam, da bojo vodilni pri Travianu opazili, da je bolje, da sta 2 ali 3 navadni serverji + speed, da bo vsaj malo večje število igralcev.

Drugače pa čestitke zmagovalcev in nasploh vsem graditeljem, da se jim je ljubilo toliko ur in prostega časa sploh posvetiti gradnji!

Lep Pozdrav in nasvidenje na drugih serverjih, Jqzz!
    Nazadnje urejal Ehrem.Habibu; 15-01-2014 ob 19:47.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

Citat Originalni avtor Danilo Poglej prispevek
    Dober večer

Torej...bi rekel končno je S4 končan.Na tem mestu bi se rad zahvalil vsem ki so pomagali graditi čudo ker z 50 igralci je to kar umetnost.Zmagala je vztrajnost in nepopustljivost vseh ki so kakorkoli sodelovali in pristavili svoj delček v mozaiku.Zahvala tudi vsem ostalim pikicam kot tudi nasprotnikom za fer in pošten boj.

Posebej bi tu izpostavil moja dva sitterja heli in KALKULATOR.Brez njiju tudi čuda ne 100 ne bi bilo.Zahvala heli tudi da me je povabila da zidam za njihovo ally.
    Takega serverja kljub temu ne bi rad več igral...z 300 računi in vprašanje kolk aktivnimi igralci.

Zmaga je naša.

lep pozdrav vsem

p.s firbec=Khm=Danilo
    Smo tu všteti,tudi taki,ki smo kukal in pazili na acc,pa čeprav morda teden dva,ko te ni bilo?
    Boga Hela,zanjo je bila muka ja,zate...zakaj malo dvomim v to?

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Ker nisi objektivna tako kot nisi bila že lep čas nazaj do mene.Znaš obregovat pa nergat nimaš pa jaza da bi tudi pohvalila.Ja res je.....pomagala si mi poleti ko sem bil odsoten in zato ti hvala.Kar se pa gradnje WW-ja tiče pa nimaš zaslug.Neverjetno...Danilo je dal WW na 100 tudi brez tebe.

Hvala pa res za takrat ko je bil server še bolj v prvi polovici da si mi občasno mirkala.

lp

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

Citat Originalni avtor Danilo Poglej prispevek
    Ker nisi objektivna tako kot nisi bila že lep čas nazaj do mene.Znaš obregovat pa nergat nimaš pa jaza da bi tudi pohvalila.Ja res je.....pomagala si mi poleti ko sem bil odsoten in zato ti hvala.Kar se pa gradnje WW-ja tiče pa nimaš zaslug.Neverjetno...Danilo je dal WW na 100 tudi brez tebe.

Hvala pa res za takrat ko je bil server še bolj v prvi polovici da si mi občasno mirkala.

lp
    No,da pohvalim in da ne bi samo nergala in obregovala.
    Bravo Hela,ker si klikala tako vztrajno,čeprav se je dogajalo vse in še več in nisi obupala,verjetno predvsem zaradi članov.Jaz bi že zdavnaj obupala,če bi mi skenslal level kot je tebi.Bravo,ker si imela "jajca",da si kliknila 100ko,čeprav "ni bilo dovolj" deffa noter.Bravo,Kalkulator,ker si zdržal tolk časa sittat.In na koncu,bravo Danilo,ker si si izbral taka sitterja,da sta ti sfurala do konca WW in klikala,ko te ni bilo.Tud to je treba znat ja,res je,kapo dol.

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Hehe.Danilo je kliknil lvl 100.In tudi lvl 99 in 98 itd itd.Ja....siterjema svaka čast.Ona dva že vesta kako je blo ti pa govori kar hočeš jaz pa pijem na zmago.Upam da ostali člani zmagovalne ekipe tudi.

Sanjaj svoje sanje

lp

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •