Stran 13 od 26 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 3111213141523 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 121 do 130 od 260

Tema: [si4] Splošna debata ter debata o reportih (2013/2014)

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2013
    Objav
    21

Privzeto

Kaže se pa tudi zrelost vodstva alianse... ya mama, Saddam Husein - imena povedo veliko
    Nazadnje urejal Urice; 13-06-2013 ob 13:08.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    19

Privzeto

Mislim, da veliko povedo dejanja.

Vzdevek pove le nekaj o stanju osebe v času izbire vzdevka... moram reči, da še sam ne vem zakaj sem pred 5timi leti izbral vzdevek "ya mama" in mogoče mi lahko ti poveš kaj to pomeni... zagotovo pa vem, zakaj sem pred dobrim mesecom izbral vzdevek tequila

Druga stvar je pa izbira imena alianse... to, da se SEVER preimenuje v nekaj kar je v (skoraj) vseh pogledih enako našemu imenu, pa je za moje pojme smešno in jih bo verjetno stalo še nekaj resnih članov, ki jih mogoče še imajo...

No, mene ne moti.. štejejo dejanja in ne maska pod katero se skrivaš..

Lp,
    tequila

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2013
    Objav
    21

Privzeto

Prav imaš, dejanja pokažejo, če si bil uspešen ali ne.

Menim, da vzdevek prikaže marsikaj več kot le stanje določene osebe. Ampak seveda to je zgolj moje mnenje. Glede izbire imena, ki ga posnemajo nekatere alianse imamo tudi nekateri predsodke. Če bi pogledal malo po spisku alians bi lahko opazil, da nismo vsi otročje(beri moje mnenje) preimenovali imena alianse. Počakajmo, da vidimo realno moč alians. Včasih je potrebno stopiti korak nazaj in pogledati zadevo bolj širše, mogoče pa se še najde kakšen skriten adut.

Lep pozdrav

Privzeto

Ime sem si izbral takšno ker pooseblja moj način igranja traviana. Če pa te to kaj moti je pa to tvoj problem. A imate heroje in def že nazaj?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2013
    Objav
    21

Privzeto

Me prav zanima kakšen načim posodablja ime Saddam Husein... Heroj mi je že prišo iz dogodovščine ja...

Privzeto

Če te že zanima ti bom razložil. Tisti ki me poznajo in v ally vedo da mi lahko zaupajo,... Kar se pa tiče izven ally pa me poznajo po tem da razbijam tujo vojsko, itd. Torej če povzamem je bil tudi Saddam Husein tak. Kar se njega tiče vem marsikaj o njem in o zgodovini Iraka pod njegovim vodstvom in to ne iz stališča Amerike in EU. Veš ni vse tako kot izgleda na prvi pogled.
    Kot si opazil se ne skrivam pod tujim imenom na forumu Tako da veš kje me najdeš pa LP

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    182

Privzeto

Danes ponoči bo pokalo. Nekaj malega od reportov dobite jutri.

Lp

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice jek
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    657

Privzeto

Vidim da ste se celo malo razgovorili o dogajanju tam pri nas. Najprej glede tistega ki ste ga uspešno zravnali in spravili ob voljo do igranja: Za to kar se mu je zgodilo si je čisto sam kriv. Tri ure pred napadi jih je šele opazil, obvestil o tem samo enega iz vodstva (ki sem bil takrat pridno na faksu) in potem čakal kaj se bo zgodilo... in se je.

Imena? Pa ne da se vtikate v to neumnost Za moje pojme dajete prevelik pomen tem imenom. Jaz bom enako zest imenu "playboy zajčice", kot pa "strašni tolovaji"

Sicer pa pravite da danes ne smem it spat?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    182

Privzeto

Citat Originalni avtor jek Poglej prispevek
    Vidim da ste se celo malo razgovorili o dogajanju tam pri nas. Najprej glede tistega ki ste ga uspešno zravnali in spravili ob voljo do igranja: Za to kar se mu je zgodilo si je čisto sam kriv. Tri ure pred napadi jih je šele opazil, obvestil o tem samo enega iz vodstva (ki sem bil takrat pridno na faksu) in potem čakal kaj se bo zgodilo... in se je.

Imena? Pa ne da se vtikate v to neumnost Za moje pojme dajete prevelik pomen tem imenom. Jaz bom enako zest imenu "playboy zajčice", kot pa "strašni tolovaji"

Sicer pa pravite da danes ne smem it spat?
    No lepo slišati, da ste vodje vseeno dovolj zreli in ne provocirate s posti ampak tudi lepo napišite dejstva. Res je, da si je kar sam kriv.

Glede imen se tudi popolnoma strinjam s tabo. Glede spanja se pa sam odloči.. Povem ti, da sem rimljan več boš pa še videl.. Mogoče

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice jek
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    657

Privzeto

No bom pozoren na rimljane

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke