Stran 11 od 181 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 9101112132161111 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 1801

Tema: [six] Splošna debata (2013)

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2013
    Objav
    3

Privzeto

Kakšni so razlogi, da ste zablokirali polovico vodstva alianse GRDAVSI na speedu?

Izključen
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    472

Privzeto

Citat Originalni avtor rijo13 Poglej prispevek
    Kakšni so razlogi, da ste zablokirali polovico vodstva alianse GRDAVSI na speedu?
    Pozdravljeni *******

Travian Games GmbH v zadnjem času bolj ostro ukrepa proti uporabnikom skripti/botov zaradi efekta na same strežnike in pa igralnost.

Standardna kazen na večini domen je trajni zaklep oziroma takojšen izbris računa. Ugotovili smo, da popuščanje in kaznovanje z minimalnimi kazni ni imelo nobenega vpliva. 10% kazen se v glavnem uporablja v primerih posedovanja več računov ali pa deljenja gesel. Vsi igralci, ujeti pri uporabi skript na speedu so do sedaj prejeli trajni zaklep, tako bo ostalo tudi v prihodnje.

Lp
    Multihunter

Verjetno je to eden izmed razlogov..

PS. Nisem blokiran, samo pisal sem mhju

lp
    Nazadnje urejal vuha; 20-04-2013 ob 12:36.

Izključen
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    68

Privzeto

Citat Originalni avtor vuha Poglej prispevek
    Pozdravljeni *******

Travian Games GmbH v zadnjem času bolj ostro ukrepa proti uporabnikom skripti/botov zaradi efekta na same strežnike in pa igralnost.

Standardna kazen na večini domen je trajni zaklep oziroma takojšen izbris računa. Ugotovili smo, da popuščanje in kaznovanje z minimalnimi kazni ni imelo nobenega vpliva. 10% kazen se v glavnem uporablja v primerih posedovanja več računov ali pa deljenja gesel. Vsi igralci, ujeti pri uporabi skript na speedu so do sedaj prejeli trajni zaklep, tako bo ostalo tudi v prihodnje.

Lp
    Multihunter

Verjetno je to eden izmed razlogov..

PS. Nisem blokiran, samo pisal sem mhju

lp
    sej to je to v začetku je blo 3800 igralcev bomo vidli kok jih bo do konc speeda pa kdo bo financiral Travian Games GmbH

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2013
    Objav
    3

Privzeto

v kolikor sem jaz seznanjen z bot in skriptami.....se skript ne da odkrit drugace kukr da dejansko gledas v racunalnik in vidis da ima prilagojene menije....skripte naj nebi posiljale nobenih ukazov...drugace je pa z boti, ker ti posiljajo vec ukazov, ki jih server zazna kot "abnormalni" oz uorabnik ne more poslati toliko ukazov v tako kratkem času....Torej moj zaključek: MH lahko ugotovi kdo ima multiacc, kdo uporablja bota, tisti ki se mu je zameril mu pa rece da uporablja skripto in ga lahko zbrise.

na mojmu PC-ju recimo igrava jaz in moj brat in zdej se bojim da me bo bannu in dou razlog da imam multi acc....

torej toliko o skrbi za serverje....

lp

Izključen
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    472

Privzeto

v kolikor sem jaz seznanjen z bot in skriptami.....se skript ne da odkrit drugace kukr da dejansko gledas v racunalnik in vidis da ima prilagojene menije....skripte naj nebi posiljale nobenih ukazov...drugace je pa z boti, ker ti posiljajo vec ukazov, ki jih server zazna kot "abnormalni" oz uorabnik ne more poslati toliko ukazov v tako kratkem času....Torej moj zaključek: MH lahko ugotovi kdo ima multiacc, kdo uporablja bota, tisti ki se mu je zameril mu pa rece da uporablja skripto in ga lahko zbrise.

na mojmu PC-ju recimo igrava jaz in moj brat in zdej se bojim da me bo bannu in dou razlog da imam multi acc....

torej toliko o skrbi za serverje....

lp
    Mah blokirani so tisti, ki v TMju neznajo nastavit da bot pošilja po farmlistah. MH bi bil nor, če bi verjel da lahko človek pošlje napad na vsake 3sekunde.

rijo13: če igrata ti in brat vsak svoj račun pišita to čimprej mhju, ker ko vaju bo zaklenil bo prepozno.
    lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    11

Privzeto

rijo13: imel sem podobno situacijo kot ti. Razlika pa je ta, da me je že zaklenil in potem sem moral dokazovat da nisemničesar kršil. tako, da ti priporočam da mu javiš in obrazložiš situacijo.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

men kaže uro na strežniku za 1h manj.
    Je kje za nastavt to ?
    Tu je pa točna.
    Nazadnje urejal SiO4; 21-04-2013 ob 05:25.

Privzeto

možnosti---->časovne cone----> UTC+2

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

aha,dela.
    Jao ste tečni,kaj vam bo vraga medalja za top napadalce neglede na ceno,udarite po natarjih v sivi coni z vsem kar mate pa bo ta medalja.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Acidburn
    Datum pridružitve
    Feb 2011
    Objav
    449

Privzeto

lp
    ravno obratno, bota ne morejo odkrit, ker klika kot navaden igralec...

zdaj so pac zamenjali politiko iz enega ekstrema v drugi in zaklepajo vse po vrsti, tudi tiste za katere samo sumijo, da imajo kaj, namreč bota ne morejo dokazat, zato je kot razlog po novem "prekomerna aktivnost na racunu - 24h na dan"

zanima pa me kako, da se vedno niso zaklenjeni igralci kot je naprimer racun LegendaryMape, plocnik in podobni, kjer je vec kot ocitno, da so si ze pred casom zaceli bildat heroje na nekih svojih extra racunih

lp
    ljubezen je treba negovati, kot rožico zalivati

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •