Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: [3x - speed] 12.11.2012 - 06.03.2013

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto [3x - speed] 12.11.2012 - 06.03.2013

Dragi igralci Traviana,

vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoč je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporočilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporočilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

Rezultat: Dan je že davno prešel v noč, vendar so delavci v vasi WW Village, nadaljevali z delom skozi zimsko noč – večno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi uničile njihovo delo, vedoč, da dirkajo s časom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je končal ob 08:10 ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot največja in najbolj veličastna zgradba po padcu Natarjev.

Skupaj s svojim zavezništvom "=ZMAJI", je " mrs.sexy" končal z gradnjo Čuda Sveta. Porabil je milijone surovin ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si "mrs.sexy" zasluži naziv zmagovalca te dobe!

"Zoo" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "__ .Z. __" in "Cartoons".
    "MySpace"" je bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.
    "mrs.sexy" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

PRAVILA FORUMA ZGODOVINA - SIX

1. V ta forum spadajo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2. Cenzura poročil ni potrebna.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bodo vsaj približno v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije Travian igralcev za nami!

Privzeto

Pozdravljeni, bom kar jaz začel z majhnim in nepomembnim računom.
    Račun GodSlayer je bil registriran 12.11.2012 ob 7:30 uri. Tak je bil dogovor med člani Fenixou, da se registriramo med 7 in 8 uro, saj nas je tako lepo zmešalo z defferji. Šli smo na +/- koordinate.
    Začel sem sam na acc, kadar pa sem potreboval sitterja zaradi odsotnosti, sta mi klikala igralca The Dictator in Domino.
    Drugo naselje sem ustanovil po 6 dneh, šel pa sem na 9croop na -/- koordinatah, kar je povzročilo precej vroče krvi pri naših zaveznikih PLANETIh, saj je bil dogovor, da je -/- njihov, naš pa +/-.
    Moja prva aliansa je bila Fenix~II, ki jo je vodila Bernarda, s katero sva tesno sodelovala že prejšni speed. Po nekaj tednih sem dobil vabilo v matično ally Fenix, kjer smo se zbrali vsi offerji iz Fenixa.
    Moja populacija je naraščala počasi, prav tako pa tudi vojska-do artefaktov še nisem imel primernega offa za čiščenje malega artefakta. Na začetku sem naselja stalno gradil, brez prevzemanja-10 zaporedoma jih je bilo zgrajenih iz 0. V 10 tednu sem dobil na račun duala Pandaa, ki je pred tem igral na iNstructorju, še pred tem pa na Archiju, ki je po artefaktih postal deff račun. Z njegovo pomočjo je šlo vse lažje, uredil sem si off naselje-velike barake, male barake, konjušnica in oblegovalne (VK nisva postavljala, saj sva vedela da je nebova mogla polniti). Potem so počasi prišli WWji in ko je vip oddal naselja, sem od njega prevzel 3 naselja. Eno naselje sem potem še ustanovil blizu našega WWja za support, tako da sem imel skupno 15 naselij-s takim številom sem igral prbližno 3 tedne, potem pa smo prekinili zavezništvo z MARSom in sem tako dobil lepo število sovražnikov v okolici. V roku 14 dni sva od igralca Glava prevzela 7 naselij, ter eno naselje od nepomembnega igralca. Glava nama je tudi redno nastavljal deff, zato sva tudi lepo nabirala off pike, ter se vzpenjala po lestvici napadalcev. 5 dni pred zaključkom serverja sem dobil končno malega trenerja, ki je šel v metro, kjer sem skupno izdelal 35k sekirc.13k vitezou, 2,5k ovnov in 1,2k mangonelov. Sihrono sem v off naselju tudi delal nekaj gorjač in vitezou, ki pa so se sproti porabljale za čiščenje naselij. Zadnjo noč sem poslal fejke na vse WWje, ter nuliral Glavi metro, kjer je bilo še nekaj deffa, zjutraj, ko pa sem videl prihajajoče napade od KDja, sem se odločil, da pošljem svoje offe-20k sekirc, 9k vitezov, 2k ovnov, 800 katapultou+9k gorjačk,3k vitezou na njihov WW. Prvi off je prišel minuto pred koncem serverja, drugi pa je zamudil za minuto in pol in tako nikoli ni bil potrošen.

Končna statistika je v podpisu.
    Posebne zahvale:
    TripŁe Ops (Žiga, _Monarhy_): za odlično vodenje, organiziranje off akcij in nakoncu celo za trenerja
    Domino (Anja, Aleš): za sittanje ko je bilo krizno, za vajin PUSH ob trenerju in tudi prej, ter za družbo na skypu
    The Dictator (Aljaž, Nace): tudi vama hvala za sittanje, čestitke pa tudi za 5 ukradenih artefaktov… dvomim da je imel kdo drug tako srečo pri tem kot vi2
    PUDING(Amor): hvala ti, da si se odločil in mi dal teden dni pred koncem serverja svoj račun za farmo, poleg tega pa še 3 druge račune-zahvala za eno medaljo gre tebi, prav tako pa tudi za lepo nafilanega trenerja
    VidK(Afc&Lfc): čestitke za lep crush, škoda le da pred tabo ni bilo ovnarja-precej več bi podrl naslednji speed pričakujem še večjega
    Toth(Bernarda): hvala za organizirane bunkerje, ter krasno sodelovanje pri vodstvu ko je moral Žiga uzeti dopust neboš se me še znebila :P
    Zahvale še igralcem ShaolinMonkey, web_chat in tuareg, za hitro organizacijo deffa kadar je bilo to potrebno upam da se še kdaj vidimo

Posebej bi pa pohvalil Pandaa, ki je za moj račun naredil skorajda več kot jaz-glede na količino golda nama je šlo kar dobro Neglede na to da so te vsi gledali postrani zarad izkušnje z iNstructorjem, si bil vedno lojalen do računa. Se vidiva še kakšen server <3

Spodaj so priloženi reporti napadanje-od malih do večjih napadov, omembe vredni pa so tisti ki sem jih še naknadno dodal spodaj-moj uspešni crush na gvo :P , napad na mnvp ko smo kradli trenerja, ter zadnji napad na MRHA WW

Vsi napadi
    http://travian-reports.net/si/report...fc,354463cbccf
    gvo WW
    http://www.travian-reports.net/si/report/3543980331c
    napad na Mnvp, mali trener
    http://travian-reports.net/si/report/354458304d4
    napad na MRHA WW
    http://travian-reports.net/si/report/354400cb6fc

sicer imam še veliko večino reportov, tudi od zaveznikov, tako da če so kakšne specifične želje, napišite kdo je napadel in kdo je branil pa bom pogledal

Lep pozdrav,
    Jože-GodSlayer

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •