Stran 66 od 67 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 165664656667 ZadnjiZadnji
Rezultati 651 do 660 od 666

Tema: [si2] Splošna debata (2013)

Privzeto

Citat Originalni avtor bemzbrezbremz Poglej prispevek
    Sam si omenil v prejšnjih postih da držite še vedno skupaj ? Si mogoče pozabil ?
    Ojoj, kdo vse že komentira. Preberi še enkrat, mogoče boš opazil sarkazem, čeprav dvomim

Privzeto

Okej vidim da nimate nikakršnih povezav

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    12

Privzeto

Citat Originalni avtor Maestro Poglej prispevek
    Daj pokaži en report od napadov Ahilcev!!!
    Mi je žal, da nisem ničesar shranila...Lahko pokažem samo tole, kar je eno od še dostopnih poročil....
    http://travian-reports.net/si/report/3876218ffb4
    Samo firbcanje?

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2013
    Objav
    1

Privzeto

Nasplosno kar se zavlecene debate foruma tice, se lahko masrikateri igralec strinja, da je tale servere en najslabsih. Nerecem eni so dobri iskuseni in kljub vsemu ostajajo prijetni, saj se zavedajo da je klikanje in nocna straza le del igre in volje posameznika, medtem ko nekateri dobesedno jemljejo igro kot "boj za prezivetje" Srcno upam da se v bodoce slovenski serverji malo popravijo in vnesejo svezino za tiste igralce, ki so novi manj iskuseni in imajo voljo do igre manj znavelicano kot stari macki, ki kvarijo marikateri slovenski server.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Umazani
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

ja, neboš verjel tudi mi smo bili enkrat vrženi v kletko z levi, mogoče vsaj zato jaz osebno vzamem igro resno, ampak vseeno upam da se ti želja uresniči , jaz že prispevam k temu(me ne bo več nazaj?) , ampak dvomim da bo igra kej boljša ....pravzaprav mi je žal vas useh da niste doživeli tisti pravi utrip traviana ,dvomim da se bo v tako majhnem okolju kot je slo še kdaj vrnil na stara pota...

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice spucek
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    395

Privzeto

Nikoli več ne bo, kot je nekdaj bilo .

Večvalno rušenje WWja:
    http://travian-reports.net/si/report...4c,38756947b16

Kvota, da bo vohun še 1x napadel natarje je 1.01, stavim 10 centov na to.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice antifarsa
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    383

Privzeto

4 ukraden art: http://travian-reports.net/si/report/387878127ef plus 14x padec žitnih polj
    Išče se investitor ki bo nastavo bunker!

Lp T
    Dejanja pričajo o človekovi pameti, besede o njegovem znanju.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Umazani
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

pa zakaj kapitana ,? pus*y act če prašaš mene....

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2013
    Objav
    65

Privzeto

Citat Originalni avtor antifarsa Poglej prispevek
    4 ukraden art: http://travian-reports.net/si/report/387878127ef plus 14x padec žitnih polj
    Išče se investitor ki bo nastavo bunker!

Lp T
    Zmagovalec te dobe,al kak že napišejo na koncu ,ko je zgrajen ww na sto.Tebi pa bojo postavili spomenik,nanj pa napisali največji kruš v zadnjih 20 letih na slo. serverjih.Ne vem zakaj na forumu iščeš nekoga, ki bi ustavil tvojo vojsko,ko pa sam dobro veš kdo vam je razbil skoraj celotno alli.zraven pa še WW.probaj pri njih pokurt napad in mislim, da boš bolj uspešen kot pri Kapetanu.Zdaj vojskico si nam razkazal,če pa se je hočeš znebit pa kar nad natarje pa boš rešen skrbi..

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice antifarsa
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    383

Privzeto

Citat Originalni avtor vinko Poglej prispevek
    Zmagovalec te dobe,al kak že napišejo na koncu ,ko je zgrajen ww na sto.Tebi pa bojo postavili spomenik,nanj pa napisali največji kruš v zadnjih 20 letih na slo. serverjih.Ne vem zakaj na forumu iščeš nekoga, ki bi ustavil tvojo vojsko,ko pa sam dobro veš kdo vam je razbil skoraj celotno alli.zraven pa še WW.probaj pri njih pokurt napad in mislim, da boš bolj uspešen kot pri Kapetanu.Zdaj vojskico si nam razkazal,če pa se je hočeš znebit pa kar nad natarje pa boš rešen skrbi..
    prvo to je vojskica ne pa krušer... definicije si poglej, če že ovnar pa še to bolj bogi na forumu pa iščem ker treba se neke menit . na natarje ne upam, ker bo vohun še ki zgubo 1 mesto, veš kaka katastrofa bi bla...
    Dejanja pričajo o človekovi pameti, besede o njegovem znanju.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •