Za spisan vodič gre vsa zahvala uporabniku: Seanver

Prenos Zlatnikov - Vprašanja in odgovori
Legenda:
V = vprašanje
O = odgovori

V: Kako prenesem zlatnike na drugi račun?
O: Da preneseš zlatnike iz svojega računa na drug račun, je najprej potrebno svoj račun izbrisat (v celoti izbrisat, če boste dali samo izbris in se vam bo čas odšteval, potem to ne velja). Na svoj gmail boste dobili povezavo na katerem piše koliko golda je ostalo in na kateri svet, račun ga bi radi namestili. Gold lahko premesite samo med slovenskimi serverji. Tuji strežniki ne veljajo!

V: Moj račun je bil izbrisan, ampak nisem dobil nobene povezave za prenos zlatnikov na gmail. Kaj narediti?
O: Napišite Email admin@travian.si, zraven pa navedite na katerem strežniku ste igrali in pod katerim imenom. Obrazložite jim tudi, da je vaš račun bil izbrisan in da niste dobili povezave za premestitev golda. Plus ekipa bo nato na novo naredila povezavo in vam jo poslala.

V: Na strani za izbris piše, da trenutno golda ne morem premestit na drug strežnik. Ali lahko še vedno prenesem svoj gold?
O: Ja. Sporočilo pomeni, da ne boste avtomatsko dobili povezave na gmail za premestitev golda, po tem, ko bo račun že izbrisan. Ko bo vaš račun izbrisan pišite na admin@travian.si. Zraven navedite ime računa in svet strežnika na katerega bi radi premestili gold, vendar še niste dobili link za premestitev golda. Plus ekipa bo avtomatsko na novo naredila povezavo in vam jo bo poslala.

V: Ali lahko premestim gold brez, da bi račun izbrisal?
O: Ne.

V: Vsak igralec na začetku igre dobi 35 golda iz Quest masterja. Ali lahko ta gold premestim?
O: Ne.

V: Ali lahko gold razdelim oziroma premestim na več računov?
O: Ne. Gold lahko prestavite samo na en račun.

V: Ali lahko prestavim gold na Hrvaški strežnik?
O: Ne. Gold je lahko prestaviš samo na slovenskih strežnikih.

V: Imam vključen gold plus, zlati klub, 25% več produkcije. Ali se mi gold povrne, če bo moj račun izbrisan preden tiste stvari potečejo.
O: Ne. Toliko golda kot vam ga bo ostalo, toliko ga boste lahko premestili.

Konec Serverja

V: Moj server se bo kmalu končal na računu pa imam še vedno gold. Kaj naj naredim?
O: Ko se bo server končal bo vsak igralec, ki mu je ostal gold dobil na gmail povezavo preko katere lahko gold prenese na druge strežnike. Povezavo dobi samo tisti, ki je račun registriral.

V: Kaj pa, če hočem prenest gold na server, ki se še ne bo tako kmalu začel?
O: Preprosto. Shrani si link, ki si ga dobil na gmail (najbolje v beležko). Ko se bo server končal normalno svoj račun registrirate tako, kot vse ostale. Ko se bo server začel lahko uporabite tisti link, ki ste si ga shranili in ga uporabite oziroma prenesete preostanek golda, ki vam ga je še ostalo.

Nakup Golda

V: Zakaj je bil moj nakup golda prekinjen?
O: Tukaj so 3 razlogi zakaj je bil vaš nakup prekinjen.

1.
V 48 urah lahko opravite samo en nakup.
2. Imate samo tri poskuse, da vpišete pravilno PIN kodo.
3. Nekatere kartice niso sprejete, zato morate enostavno probat z drugo kartico.