Stran 96 od 96 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 4686949596
Rezultati 951 do 955 od 955

Tema: [si1] Splošna debata (2012/2013)

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

govori da sta bila dva crusherja premalo.. kaj bi pa še rabil? WW vas je padla, vojska se je itak že vračala, đabe bi blo več crusherjev

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice kotnix
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    83

Privzeto

zdravo

haha, kaki bedaki ste... edino General_ je napisal pameten komentar... se vidi, da je stara šola in ve o čem se gre...

brezveze, da se neki kregate, napišite raje kaj v zgodovino serverja in čao...

smotko bi pa lahko malo pazil, ko pametuje o multi acc-ih... očitno veliko veš o tem iz lastnih izkušenj!

lp
    Winter is coming and the north remembers!!!

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    84

Privzeto

Citat Originalni avtor mateo007 Poglej prispevek
    Daj prosim še enkrat preberi moj post, pa potem komentiraj. Ne vidim, kje sem pisal, da so JZP pogoreli. Sicer pa že s tem, da se hvalite, koga boste vse pripeljali na naslednji server pove veliko o tem...ste me spomnili na čase, ko sem še na veliko ponočeval, se je vedno našel kakšen pametnjakovič, ki ni bil sam kos težavi, pa je klical okrepitve . Zmagali smo samo zato, ker je vam zmankalo municije? Kaj ni vedno tako? Taktika se je spreminjala skozi server glede na trenutno situacijo tisti čas. Smo pa vam upam da dokazali, da 10 igralcev ne more konkurirati celotnemu serverju, dosti več vas v matični aliansi ni bilo. Dajte se malo bolje organizirat naslednjič.
    Evo, pa smo prišli do situacije, kjer vam lahko j.... m...., ker sem osebno spoznal vsaj okoli 30 Jzp-jevcev z razlogom, da jih vsaj pol manjka.
    Še enkrat. Moram priznat, ste res carji, ker ste zmagal v enakovredni bitki.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice mateo007
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    215

Privzeto

Citat Originalni avtor bale Poglej prispevek
    Evo, pa smo prišli do situacije, kjer vam lahko j.... m...., ker sem osebno spoznal vsaj okoli 30 Jzp-jevcev z razlogom, da jih vsaj pol manjka.
    Še enkrat. Moram priznat, ste res carji, ker ste zmagal v enakovredni bitki.
    Oprosti, ampak te ne razumem več najbolše, kaj sploh hočeš povedat. Najprej bi te prosil, da mojo mater pustiš lepo pri miru in se v nadaljne izogibaš takih komentarjev. Nikoli nisem napisal, da smo carji, niti hvalil se nisem nikoli, ker se nimam za kaj. Tudi nisem rekel, da je bila bitka enakovredna, seveda da ni bila, res je, da je v skupini JZP največ izkušenih igralcev na kupu, verjetno jih večino tudi sam poznam, sem že kar nekaj let v travianu, ampak vseeno se je na tem serverju dokazalo, da ni vse v tem. Sem pa vesel za tebe, da si končno dobil prijatelje.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    246

Privzeto

Serverja je konec in vidim da se v tej debati več ali manj samo še prepirate, zato sem se odločil da temo zaklenem. Še vedno imate odprto temo kjer lahko napišete celotno zgodbo tega serverja (najdete jo na tem linku: http://forum.travian.si/showthread.php?t=21443). Drugače pa vam želim še veliko uspehov ter veselja na naslednjem si1 serverju

Lp Pl4yAAAA
    As vosu trapast!?

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •