Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Skype težava

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice CrazyTexter
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    443

Privzeto Skype težava

Jaz imam pa težavo s skypom in sicer kadar sem v callu mi skype približno 20 minut vredu dela potem pa začne laggati. Sej če bi samo skype laggal bi bilo vredu ampak potem tudi ostale stvari na računalniku začnejo laggat in potem ga moram zapreti in spet odpreti. Je kakšna rešitev še poleg zapiranja na 20 minut?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    16

Privzeto

Če imaš možnost zadevo testirat z drugim računalnikom, potem testiraj, ker je lahko problem v routerju, modemu ali tvoji internetni povezavi, ni nujno, da je problem v računalniku. Sicer nikoli nisem imel teh težav, s kolegom včasih debatirava tudi po 2 ali 3 ure neprekinjene povezave, no, včasih pozabiva izklopit in povezava kar deluje in deluje. Računalnika nikoli ne ugašam, včasih (1x ali 2x na mesec) naredim restart in to je to. Če boš ugotovil, da na drugem računalniku vse v redu deluje, potem spucaj računalnik, odstrani vso nepotrebno navlako, toolbare, pripomočke za igre in podobno šaro, lahko imaš polno nesnage in imaš prometa toliko, da ni čudno, da se ti zatika, na vse zadnje sploh nisi napisal kakšno hitrost interneta imaš in kdo je ponudnik

Privzeto

Meni tudi deluje in govorim po skypu 3-5 ur na dan pa nič ne ugaša. Imam ukraden windows 8 (google chrome (internet)).
    Sicer imam nekaj navlake ampak deluje tako kot treba in se strinjam z reber-jem. Drugega kot kakšen virus ali pa samo navlaka je težko rečeno kaj drugega!

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    536

Privzeto

Slaba povezava z internetom...Isklopi vse druge programe(MSN,utorent...itd)Ce ne pomaga,pa kot je rekel reber pred mano

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •