Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 13

Tema: [3x - speed] 30.04.2012 - 05.10.2012

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto [3x - speed] 30.04.2012 - 05.10.2012

Dragi igralci Traviana,

vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoč je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporočilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporočilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

Rezultat: Dan je že davno prešel v noč, vendar so delavci v vasi WW A je to to ?! , nadaljevali z delom skozi zimsko noč – večno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi uničile njihovo delo, vedoč, da dirkajo s časom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je končal ob 21:01 ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot največja in najbolj veličastna zgradba po padcu Natarjev.

Skupaj s svojim zavezništvom "WW S&Z&I", je " krastac" končal z gradnjo Čuda Sveta. Porabil je milijone surovin ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si "krastac" zasluži naziv zmagovalca te dobe!

"Meraxes" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "Lonestar" in "Forgotten".
    "Taurius" je bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.
    "krastac" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

PRAVILA FORUMA ZGODOVINA - SIX

1. V ta forum spadajo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2. Cenzura poročil ni potrebna.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bodo vsaj približno v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije Travian igralcev za nami!

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Forgotten
    Datum pridružitve
    Oct 2012
    Objav
    17

Privzeto

Pozdravljeni,
    račun Forgotten je bil registriran dne 1.5.2012 ob 10:36 uri.
    Po 1-letnem premoru sem se vrnil in iskal na forumu, če išče kdo kakšnega soigralca na speedu. Po prvih neuspelih poskusih sem na forumu zasledil, da pomoč na svojem računu potrebuje prav igralec xilluminati (moderator). Napisal sem mu svoje izkušnje in posredoval skype naslov. Po parih urah pogovora sma se hitro ujela in nato me je sprejel na svoj račun.

Na začetku igre sma imele velike probleme, ker so bili v najini okolici sami dobri igralci zato sma se odločila, da se boma naseljevala bolj daleč stran. Naslednja vas je nastala na koordinatah 116|-97 in, ker sma bila odvisna od podpore najine prve vasi sma si neprestano pošiljala surovine v najin 15c za izdelavo polj in zgradb. Minilo je nekaj dni, ko sma 15c proglasila za prestolnico in naredila novo vas zraven 15c, za nameček so nama začeli prevzemat najino ''bivšo'' in tudi najbolj nadgrajeno vas, ki je skrbela za ostali 2 vasi. Najina obramba je bila par ur stran in nama nebi niti uspelo, da bi sekala valove, ki so prihajali.
    Če se prav spomnim je bila vas prevzeta v parih urah in tako sma nadaljevala počasno igro in se res poooočasi vzpenjala po lestvici igralcev. Najin cilj je bil, da vržema čimprej žitna polja v prestolnici na čim višjo stopnjo in potem samo npcjama.
    Ko sma naredila te primarne naloge sma se lotila izdelovanja napadalne vojske ampak še vedno sem bolj, kot ne igral simcity. Igralec xilluminati je že skoraj takoj po tem, ko so vas prevzeli nehal igrat, zgubil je motivacijo. Račun sem potem vodil sam skoraj od začetka on je samo tu pa tam pogledal situacijo.
    Ko sem opazil, da z alianso PFF nebo nič sem pisal igralcu ''gucipovuci'' za vstop v Fenix II. Pri njih je bilo lepo ... odlične vodje, dobri igralci, dobro medsebojno pomaganje. V aliansi FenixII sem potem preživel večinoma časa potem pa sem pisal igralki ''sparky'' za vstop v njihovo alianso, ker sem z njo bolj komuniciral po skype in se mi je zdela super oseba zato sem šel k njim.
    Prišli so arti - standard , prevzem artov in branjenje naselij. Sam sem dobil art za velike žitnice/skladišča, ker sem to res nujno potreboval v svoji vasi.
    Takoj po artih sem začel klikat na napadalni vojski in naklikal za 300 ur vnaprej (mečevalce, haeudane, katapulte).
    Zraven mene je bil še sosed MisterX iz PFF alianse in, ker on ni mel več časa je nato račun zapustil aliansi valyria.
    MisterX je takrat zbil naš WW na 0 zato sem ga začel skavtat in spotoma prevzemat vasi.

Še vedno sem fural simcity in, tako sem z lahkoto prišel na top40 lestvico in nato na top20. Kmalu zatem, ko sem dosegel top40 so prišle WW vasice. Guci,simeoni,kapitan so bili glavni akterji, ki so prevzeli vasi. Edini problem je bil pomankanje obrambe zato je naš WW skoraj vedno padel na 0, kot za šalo - na začetku.
    Vsake toliko časa sta imela simeoni in guci neke probleme (kregarija) in to mi je šlo res naživce, ker se mi je zdelo, da samo poslabšujeta stvari med aliansama.
    Simeoni mi je pisal, če bi sodeloval v akciji na krastača. Do takrat sem naklikal približno 80k napadalne vojske, pri napadu me je predvsem zanimalo kdo bo ovner in, ker sem zaupal simeoniju in, ko je rekel, da bo on za ostalo poskrbel sem svoj crush okoli 10 ure zvečer poslal. Zjutraj sem pa videl reporte napadov na WW bil sem skoraj edini, ki je prvi udaril v vasico in to brez ovnarja, takrat sem skoraj pop****, se zgodi. WW je padel samo za 1 stopnjo (iz 94 na 93).
    Od takrat naprej sem se odločil štancat 24/7 obrambo in kmalu zatem sem tudi zapustil Fenix alianso in se zmenil z igralcem skywallker, da ustanovima svojo in se povežema z Fenixi. (ker sem imel takrat polno glavo Fenixov in sem se moral odmaknit, ampak še vedno sem hotel sodelovat).
    V aliansi sem izbral 40 naključnih igralcev, ki smo se lepo povezali in sodelovali, hvala vam.

Ta server se je vlekel v nedogled zato sem komaj čakal, da bo našim ali pa krastaču uspelo postavit WW na 100, slednjemu je uspelo. Bravo.

Moja vojska, ki je romala na WW;
    http://travian-reports.net/si/report/31297552ce3

Na računu je bilo težko predvsem zame, ker sem skoraj celotno igro sam igral račun in skoraj bi zgubil živce, ker je bilo potrebno bit neprestano online, 24/7. Na račun pa nisem hotel sprejet nobenega drugega, ker drugim nisem zaupal.

Igralci vredni pohvale;

Problem? - hvala, ker ste mi takrat zaupali, da sem vam popazil na račun.
    Sparky- hvala za sprejem med Fenixe, odlična vodja si.
    .Z. - Hvala za pomoč, ti že veš zakaj
    TripŁe - odličen fant. Mogoče malo prehitro zgubiš živce, drugače pa vse dobro.
    Frlauf - na začetku speeda sma se zelo dobro ujela in sodelovala, super prijatelj.
    Xilluminati - Hvala za sprejem na račun, super nama je uspelo. Hotel si imet top20 račun in vsaj kakšno medaljo, želja se ti je uresničila. Naslednjo rundo pa spet ponovit vajo, kaj praviš?

Statistika računa;
    Razvrstitev 3
    Pleme Galci
    Aliansa Omega
    Naselja 47
    Populacija 54612
    Spol Moški
    Lokacija Budapest

Hvala vsem za pomoč, sodelovanje.
    Naslednji six se vidimo, tokrat bomo bolje pripravljeni!

Eden in edini,
    Forgotten!

Se opravičujem za slovnične napake.

Lahko noč!
    Nazadnje urejal xIlluminati; 07-10-2012 ob 00:27.
    Forgotten

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Gea
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    89

Privzeto

Zgleda da se nobenmu več ne da pisat takšne ali drugačne zgodovine za tu na forum Tule je krajši povzetek našega igranja to rundo...

Aliansa Valyria se je zasnovala kot aliansa petih povezanih in poznanih igralcev, ki smo skupaj odigrali že marsikateri server. Odprli smo 4 račune z namenom klikanja Tevtonskega rammerja, Rimljanskega crusherja ter dveh močnih deff računov. Račun Vhagar je bil zaradi obveznosti lastnika računa po kakšnem mesecu igre bolj ali manj zapuščen, tako da smo ostali prevzeli odgovornost zanj, največ je za račun naredil Janez (Meraxes).

Želeli smo čim več artefaktov, toda najpomembnejša sta bila mala dieta in mali trener, tako da smo nanju tudi najprej poslali vojske. Ob uspešnem povratku s te misije smo odšli še po velika skladišča da si lahko v miru pozidamo metropole. Dieta je pristala pri Meraxesu kjer se je izdelovala ogromna količina deff vojske. Trenerja sva si z Balerionom nekaj časa podajala, a ko sem jaz dosegla svoj cilj z vojsko ter porabila ves gold sem mu ga prepustila za stalno.

Od začetka smo igrali zase, a z namenom pomagati +/+ do zmage. S Xeno sve bile večino serverja v rednem stiku, kar se je najbolje pokazalo ko je prišel čas ww-jev. Pri nas sta ww vzela krastac in Black Trane, nasprotnikova ww-ja sta bila gucipovuci in simeoni. Ob slabi organizaciji crusherjev prejšnji speed sem ta speed zagnjavila vodjem +/+ da se naredi pregled vseh crusherjev in da se splanira vsako rušenje posebej, ne pa rušenje vsak po svoje. Kot rezultat tega je nastala tabela vseh naših crusherjev, ki je izgledala takole: https://docs.google.com/spreadsheet/...falBrVVE#gid=0 . Številke so se kasneje spreminjale, nekateri crusherji so bili uničeni, tole je datirano nekje mogoče sredina/konec avgusta.

S Xeno sve računale, preračunavale in lovile naše crusherje ob najbolj nemogočih urah in dnevih (vsaj tako se je zdelo ko ni bilo nikjer nobenega), na koncu nam je večina načrtovanih rušenj uspela in nas potem počasi le pripeljala do konca in zaslužene zmage. V tej fazi igre sem spoznala tudi nekatere druge igralce v Swiss s katerimi smo dobro sodelovali. Med drugim nam je to sodelovanje prineslo unikatno dieto za Baleriona ki je odigrala ključno vlogo v nastanku crusha kakršen je bil.

Moja aktivna igra se je zaključila v začetku septembra, račun je bil kakršen je bil, rammer zadovoljiv za razmere na serverju, nasprotniki pa tudi niso kazali namenov za prevzem off vasi. Račun je potem do konca pazil Meraxes, Balerion mi je pa z sms-om javil kdaj naj bi šla najina crusherja ven da sem prišla na Skype, se dogovorila in potem poslala svojo vojsko ven.

Z minimalno golda na računu in z nerednim klikanjem vojske mi je uspelo naklikati 183k sekir, 70k tv-jev, 33k ovnov. Če bi želela bi brez težav presegla svoj dosežek izpred dveh speedov, a nisem videla potrebe glede na stanje na serverju, tako da se je vojska prenehala izdelovati mislim da že v začetku avgusta.

Zahvalila bi se ekipi alianse Valyria za dobro in pošteno igro. Kar smo se na začetku dogovorili smo tudi izpeljali brez večjih težav, kar je dandanes v Travianu težko doseči.

Meraxes (Janez): tebi gre definitivno največja zahvala, saj si bil najbolj aktiven med nami in tudi najdlje vztrajal z aktivno igro. Čestitke za osvojitev prvega mesta po populaciji, saj si zanj trdo garal in si ga tudi prislužil. Hvala za vse filanje žita, pazenje vojske ter gold ki si mi ga naložil ko je šlo na tesno z žitom.

Balerion (Kristjan): Od petega speeda ko sva prvič igrala skupaj do danes si lepo odrastel in postal igralec na katerega se da zanesti in s katerim je veselje igrati. Čestitke za izjemen crush!

Gašper: Tebe sem "privlekla" v alianso nekje sredi igre za pomoč na računu, kasneje si začel bolj pomagati na Meraxesu s simčkanjem, a si tudi meni ogromno pomagal s filanjem vojske ko se meni ni dalo. Zdaj lahko s ponosom rečem da sva že štiri speede zapored tako ali drugače skupaj klikala crusherja.

jakob (Barbara): Janezova žena ki se nam je pridružila kasneje v igri in zelo lepo postavila račun, hvala da si nas trpela

Vhagar (Igor): To je bil že nevemkateri server ki sva ga odigrala skupaj, žal si se moral prehitro posloviti od igre, a kar si naredil do takrat na računu je bila dobra podlaga za to kar je kasneje nastalo od računa.

Xena (Urška): Hvala za lepo sodelovanje tekom serverja, še posebej v end game ter za klepetanje.

Tu sta še najina reporta od napada na gucipovuci ww:
    http://travian-reports.net/si/report...66,317658f05c7

Gea-Syrax
    Nazadnje urejal Gea; 08-10-2012 ob 12:53.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice menkle21
    Datum pridružitve
    Dec 2011
    Objav
    64

Privzeto

No red je na meni da tud sam nekaj natipkam.

Uglavnem najprej ena velika zahvala usem ki so pomagali do zmage tako z deffam kod z offam in seveda ogromnimo količinami surovin.

Pri vstopu v Swiss sem na acc XENA pisal img v katerm je pisalo da sem pripravljen biti WW nosilec in pripeljati SWISS do zmage. in glej ga zlomka uspelo nam je

Veliko je bilo lepih in manj lepih dogotkov: kreganje, izdaje, prestopi in spletke... ampak ko smo to rešili smo bili popoln team.

Swiss najbolša ekipa za moje pojme. seveda brez zavezikov nebi šlo hvala ker ste pokazal voljo in pomagali.

Posebne zahvale graditeljem:
    Xena (Urška): Hvala za zaupanje. potrpežljivost ustrajnost in ogromno neprespanih noči!
    Muca (viki): Hvala za ogromno preklikanih ur filanja in truda ki si ga pustila na mojem računu.
    Viva (Matjaž): hvala za trud in klikanje.
    Dr.miyo
    (miyo): Hvala za trud in klikanje.
    Ancha & premier: (anja & aleš): hvala za klikanje trud, aleš tebi se še posebj zahvaljujem za kaj veš sam.
    Taurius (andrej & serd ): No brez vaju bi pa teško zmagal. Hvala za odlične akcije in prevzemanja off naselij.
    Maprotan : tebi tudi hvala za ves trud pri gradnji in hvala da si me pomiril ko sm biv jezn.

vejvi & sonja :tudi vama se morm zahvalit za klikanje in use skupaj.
    Meraxes (Janez): Tudi tebi gre ogromna zahvala za klikanje in sm vesel da ti je uspelo biti 1 reng. SVAKA ČAST!

Dodi & Timo: Počaščen sem da sem imel taka soigralca da jih lahko samo iščeš in v čast mi bo še naprej igrati z vama. Kapo dol. Tudi vama gre zahvala za klikanje in mirne živce, zakaj mirne živce pa vrjetno vesta sama.

Uglavnem zahvalil bi se usem ki so kakorokoli pripomogli do zmage accja krastac.

In še zahvala nasrotnikom. ki se niso predali z lepa predusem bi rad ispostavil par igralcev: komar, Tito, suljo in Problem?

Seveda tudi WW gucipovuci in simeoni zahvala za borbo do konca

Še report dodam da nebom predolg.

http://travian-reports.net/si/report...ba,320556e9082

Hvala usem še enkrat.

lp klemen team krastac
    Swiss in WW krastac

Privzeto

Pol pa še jaz dodam svoje.

Ta server je bil moj prvi slovenski server, drugače sem vedno igral na nemških. Sprva sem hotel samo opazovat dogajanje na slovenskem speedu in tako sem ustvaril račun Daddysmurf, a je slučaj prinesel, da sem prevzel račun od Blast3rja že v začetku maja, ko se je le ta odločil nehat igrat. Tako sem pristal na računu Problem?. Zame je tudi prvič bilo, da sem igral rimljana.

Ker je v začetni fazi vse super šlo, sem prosil mojega duala iz nemških serverjev, da mi pomaga klikat, poleg njega pa sta še prišla igralca iz accta Hide & Seek. Tako smo bili v popolni postavi.

Ker je Blast3r račun predvidel kot deff Acc, je seveda vzel 9c za metropolo in se odselil vstran od centra dogajanja, tako sem pristal na teh koordinatah. Po pogovoru v acctu, smo se odločili, da bomo igrali off in nam je super uspevalo. Dobili smo vlkega trenerčka, kasneje pa še majhne titanove noge. Tako smo začeli razvijat naše "offe", s katerimi smo se počasi prebijali med top farmerje, kasneje pa tudi med napadalce.

Nažalost pa so vsi 3je moji duali skoraj simultano odšli na dopuste, zato sem od srede julija ostal sam na acctu, in tedaj se povezal s igralko Sparky, ki mi je sittala, ter Forgotten-om. Poleg njiju pa je seveda tudi Simeoni pazil na račun, da ni čist propadel. Tekon avgusta je namesto Forgottena piršel kot sitter acc El salto, ki je nato z enim dualom, ki se je vrnil iz dopusta, tudi do konca z mano pazil na račun.
    Konec avgusta, ko nam je taurius prevzel off vas, ter preostanek offa (25k +25k) smo se odločili, da nehamo z offom, ter počasi zabijali preostale offe in si obdržali le 25k konjenice za farmat. Oddali smo Artefakte, ki smo jih tekom serverja imeli in prevzeli vlogo igralca z gradbenim načrtom, da bi podpiral WW. To je tudi od konca avgusta bila edina vloga našega accounta.

Tekom poletja se je nabralo kar nekaj lepih reportov in veliko število akcij. Tu morem pohvalit TITO-ja, Komarja in Suljota, ki so delali res velike probleme nasprotniku in prevzeli veliko off vasic, mi je res bilo v čast z njimi sodelovati. A je nažalost bilo premalo. Čestitke še enkrat nasprotniku za zmago in odlično organizacijo.

Zahvale igralcem
    Simeoni
    Sparky
    Forgotten
    El salto
    Blast3r
    Komar
    TITO
    Suljo
    Undertaker
    Ancha
    Ownage.
    ...
    (ne bom pri vsakem pisal posebaj, super igralci ste, zavezniki in sovražniki... )

Reporti:
    http://travian-reports.net/si/report...c6,31871939220
    http://travian-reports.net/si/report/320493b80fc
    http://travian-reports.net/si/report...3a,3209341a04a

Lepo igranje še naprej in morda se srečamo na naslednjem speedu

Problem?

Za slovnične napake se opravičujem
    Nazadnje urejal Deathlinger32; 08-10-2012 ob 17:56.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice TripŁeOps
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    285

Privzeto

Pozdravljeni

Račun Simeoni je bil registriran 30.04.2012 Ob 23:00h , namenjen je bil kot spremljanje poteka speed serverja. Nato se je bivši lastnik (Simon) odločil da bo igral z alianso -=FG=- ki so seveda prevladovali na (-/+) kvadrantu.! Takrat ste me sprva poznali kot vodja Fenix alianse na (+/+) pod imenom Bennito , na katerem smo igrali (Žiga(TripŁe Ops) , Saška(Tečka) , Štefan(Sekirca)... kateri račun je v bodočem mescu po prihodu Artefaktov padel pod napadi alianse Swiss in ZMAJI .!! Z tem namenom smo se odločili da račun: Bennito brišemo saj je bilo tudi vedno manj časa za klikanje tega speed-a , Štefan je odnehal zaradi službe saj preposto ni več imel časa, pohvala njemu saj je klikal kot nor tista 2meseca.!! Saška je klikala kolikor je lahko bilo v njeni moči , pridružila se je kot pomoč na računu Bennito že v začetku.! Prevzeli smo Artefakt Majhnega norca , ki smo ga v teških bojih tudi izgubili iz smeri računa Muca - Violeta

Tako se je tudi račun Bennito zaključil in prevzeli smo račun Simeoni , katerega smo mislili igrati vsi vendar štefanu in saški se več ni izšlo. Tako sem ga prevzel sam z 13 naselji in seveda 250 golda ki je bilo naloženo iz strani Simona preden mi ga je predal v roke.! Račun seveda nisem zmogel pokriti sam zato so se mi pridružili novi Duali: Jan , Petra in Žiga(b00ka), čes čas mi je začela sittat tudi Bernarda(Sparky acc) , ki je v račun Simeoni vložila ogromno dela in golda.! Pohvala njej da je račun razvila ter naradile dodaten off v Prestolnici kateri se je na koncu porabil za gradbeni načrt... Malo večji off iz je bil uporabljen za Čiščenje WW vasice.!!

Račun Simeoni je iz dneva v dan bolj rastel v populaciji kakor v vojski (Sulice - Paladini) saj ostalo nismo več potrebovali ker smo pričakovali hiter konec speeda v roku 14/18 dneh... ampak žal se ni izšlo tako.!!

Aliansa Fenix je pomagala kolikor je bilo v njeni moči, seveda da ne pozabim prijateljev na (-/-) Alianse: MM + Krila... ter (-/+) -=FB=- + krila,kateri so nam stali ob strani ko smo dobili napoved za vojno iz smeri (Swiss in ZMAJI , ter ILU)

Največje pohvale iz moje osebne strani gredo naslednjim igralcem:

- Bernarda(Hvala za gold in vložen čas ki si ga vložila v moj račun ter nadomestno vodstvo ko mi je zmankalo časa)
    - Gapuss(Hvala za pomoč pri Deff-u , pomoč pri klikanju in futranju WW-a,Itd...)
    - Komar(Hvala za nočne akcije,pomoč pri Off-u ter zadevah ki jih vema samo mi2 osebno)
    - TITO(Hvala za use kar si naredil zame in Fenixe , nikoli pozabljeno.!)
    - Problem?(Pohvala vam ekipa,naredili ste zame in alianso marsikaj močno dobrega,hvala za use kar ste me poslušali in naredili.!)
    - GodSlayer(Hvala za nočno družbo, in teženje kaj in kdaj se ti skavta,hehe upam da se še vidimo kje...)
    - SexInštuktor(Hvala za uso pomoč ki si mi jo nudil ko sem bil v sili...)
    - Ancha(Hvala ti za usake neprespane noči in druženje,vidima se
    - Fenixi(Hvala za usako pomoč iz vaše smeri ter pohvalne akcije proti nasprotnikom.!)

WW Smo Klikali:

- **TripŁe Ops**(Simeoni)
    - Amor(Ownage.)
    - Godlike(Ownage.)
    - Gape(Gapuss)
    - Bernarda(Sparky)

Hvala usem za neprestane noči in Filanje WW-a.!!

Še Nekaj Reportev:
    http://travian-reports.net/si/report/3215809865c
    http://travian-reports.net/si/report/3215823faab
    http://travian-reports.net/si/report/321583caf22
    http://travian-reports.net/si/report/321585e1390

Statistika Računa:
    Razvrstitev 33
    Pleme Tevtoni
    Aliansa WW F&M&F
    Naselja 33
    Populacija 24249

Vidimo se naslednji speed...

Lep Pozdrav
    **TripŁe Ops**
    Nazadnje urejal TripŁeOps; 13-10-2012 ob 18:24. Vzrok: pozabljeno

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Na začetku serverja sem ofnal račun Problem?, bilo nas je par igralcev iz FB - jaz, suljo, joži, robin (PinkPanter) in atilahun (TITO), na JZ pa še Komar. Po par bockanjih z raznoraznimi aliansami, ki so se nahajale na SZ, je vendarle prišlo do združitve FB-a. Cilj računa Problem? je bil top5 račun in okvirno od 700k do 1 mio. deffa vojske. Zaradi prakse je prišlo do časovne stiske na računu, en teden mi je še pomagala Mirjana. Račun sem v zelo dobrem stanju oddal takrat še zame neznanemu igralcu Timu, ki je igral račun BlackDevil. Tvegana poteza, ki se je tekom serverja le obrestovala, Problem? račun je hitro začel delati na farmanju in si nabiral nap pike in igral ključno vlogo pri poteku serverja.

Čez 2 meseca sem iz dolgčasa ustvaril račun BLAsT3RJEVA RIT, ki je imel namen observanje serverja . Zaradi okvare laptopa je račun propadel, občasno so ga igrali igralci računa Simeoni, kjer so izdelovali obrambo.

To je to.
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 15-10-2012 ob 14:15.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor BLAsT3R Poglej prispevek
    Na začetku serverja sem ofnal račun Problem?, bilo nas je par igralcev iz FB - jaz, suljo, joži, robin (PinkPanter) in atilahun (TITO), na JZ pa še Komar. Po par bockanjih z raznoraznimi aliansami, ki so se nahajale na SZ, je vendarle prišlo do združitve FB-a. Cilj računa Problem? je bil top5 račun in okvirno od 700k do 1 mio. deffa vojske. Zaradi prakse je prišlo do časovne stiske na računu, en teden mi je še pomagala Mirjana. Račun sem v zelo dobrem stanju oddal takrat še zame neznanemu igralcu Timu, ki je igral račun BlackDevil. Tvegana poteza, ki se je tekom serverja le obrestovala, Problem? račun je hitro začel delati na farmanju in si nabiral nap pike in igral ključno vlogo pri poteku serverja.

Čez 2 meseca sem iz dolgčasa ustvaril račun BLAsT3RJEVA RIT, ki je imel namen observanje serverja . Zaradi okvare laptopa je račun propadel, občasno so ga igrali igralci računa Simeoni, kjer so izdelovali obrambo.

To je to.
    Torej nekdo izmed dveh laže... Kar oba saj zgodbi si nista niti malo podobni.

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    Torej nekdo izmed dveh laže... Kar oba saj zgodbi si nista niti malo podobni.
    ja sam res

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Forgotten
    Datum pridružitve
    Oct 2012
    Objav
    17

Privzeto

Stari, spet! Falil si ne samo temo ampak tut pomen te teme.
    V tej temi se razpravlja o zgodovini tega serverja in ne o tem, kar ti misliš.
    Forgotten

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •