Stran 6 od 7 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 4567 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 69

Tema: Reporti in podobno

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2011
    Objav
    12

Privzeto

1. Spartakus Vaška gostilna AAAG 97
    2. damir Ace of spades AAAG 53 -
    3. MwaLand Čudo sveta ILU -|- 7
    4. Natarji - 0 -
    5. Natarji - 0 -
    6. Sinc Puvaj MujoLand puvaj AAAG 0 -
    7. Natarji - 0 -
    8. Natarji - 0 -

In sedaj so vsi tiho
    le kaj se je zgodilo z čudom od ILU-I-
    kdorko ima sigurno odgovor?
    Nazadnje urejal madhack1; 17-09-2012 ob 17:20.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor madhack1 Poglej prispevek
    1. Spartakus Vaška gostilna AAAG 97
    2. damir Ace of spades AAAG 53 -
    3. MwaLand Čudo sveta ILU -|- 7
    4. Natarji - 0 -
    5. Natarji - 0 -
    6. Sinc Puvaj MujoLand puvaj AAAG 0 -
    7. Natarji - 0 -
    8. Natarji - 0 -

In sedaj so vsi tiho
    le kaj se je zgodilo z čudom od ILU-I-
    kdorko ima sigurno odgovor?
    poruušilo se je še najbolj od razočaranja ko je videlo kaj so nekateri pricimčkali cel server (ker če bi vsaj simčkali bi mogoče bilo več) ovnaš... pa razni skripta farmerji. smo realno čakali od vas veeeeeeeeeeeeeeeeliko več. dej no kar je ovnaš naklikal smo mi na galcu v 2 mesecih (2) ja... tko da če bi kolega imel čas bi bilo tega še več... sori. padlo je samo mi smo pokali zraven. pohvala podlasici za lep off kjub vsemu. ostali pa ...ponovi vajo...

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Honor
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    580

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    poruušilo se je še najbolj od razočaranja ko je videlo kaj so nekateri pricimčkali cel server (ker če bi vsaj simčkali bi mogoče bilo več) ovnaš... pa razni skripta farmerji. smo realno čakali od vas veeeeeeeeeeeeeeeeliko več. dej no kar je ovnaš naklikal smo mi na galcu v 2 mesecih (2) ja... tko da če bi kolega imel čas bi bilo tega še več... sori. padlo je samo mi smo pokali zraven. pohvala podlasici za lep off kjub vsemu. ostali pa ...ponovi vajo...
    Če ...če ... če bi jaz mel več časa bi te pofarmal 1 mesec skupaj s tvojo celo ally..

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

no, se nisem imel namena oglašat, pa se vseeno moram za konec...kdoroko, tudi kakšen od teh "crushov" je bil narejen v teh dveh mesecih, ker so računi šele tako pozno prišli v prave roke...

Sicer pa kar sem igral moram priznat da je bil server skrajno nezanimiv, ter tudi da sem nad zmagovalcem nadvse zadovoljen...pa še nekaj, če bi bil član ILU bi si želel da se vojske vseeno pošle v napad, kot član AHIL-a pa raje vidim če se čim prej zaključi zadeva

PS: boss in kdoroko, prava dva za kreg sta se najdla, hehe
    lp

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Count__Olaf Poglej prispevek
    no, se nisem imel namena oglašat, pa se vseeno moram za konec...kdoroko, tudi kakšen od teh "crushov" je bil narejen v teh dveh mesecih, ker so računi šele tako pozno prišli v prave roke...

Sicer pa kar sem igral moram priznat da je bil server skrajno nezanimiv, ter tudi da sem nad zmagovalcem nadvse zadovoljen...pa še nekaj, če bi bil član ILU bi si želel da se vojske vseeno pošle v napad, kot član AHIL-a pa raje vidim če se čim prej zaključi zadeva

PS: boss in kdoroko, prava dva za kreg sta se najdla, hehe
    lp
    ejga no tudi ti si bil tu. lepo. drugače pa honor kot vedno nabija. kdo je bil kje se vidi po off in deff pikah. samo zan je to težko. raj popotove palme zaliva, če ni blo draceja in carmelce sploh ne bi igral tu saj po videnem sta bila sama za vse. in pucala cel jug sama kljub nožem v hrbet. bo drace podal zgodovino in pojasnila o vsem in da ne bi kdo nalagal bedarij: peca in bucka sta prevzela pred koncem obrambne račune. če bi klikala of pa se spomnite lanskega rimskega crusha ki sta ga ob gradnji wwja poslala ven in česa je njun tandem sposoben.

IN nikoga nista javno žalila na tak grd način kot je to počel in počne bigbos pa tudi sinc sedaj ko mu je MWA uslul še drugič WW. in tudi pogovori o normalnem zaključku serverja z zmago AAjevega čuda so del igre, saj imajo nekateri dovolj razvlečenih serverjev. da se pa niso z bigosom posvetovali ga še toliko bolj boli. ni bil sposoben človeškega dejanja za pomembnejšo stvar. tu si verjetno igral server ko je bila hči od lorda jameskega v bolnici in veš kaj se da med ljudmi zmenit. ljudmi ne osebki ala bigbos.
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 17-09-2012 ob 21:08.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    22

Privzeto

jaz se strinjam z, da server ni bil nek presežek - men je to sicer kar pasal saj sem račun igral sam brez duala ali siterja + službene obveznosti in pa otrok na poti, tko da dvakrat na dan klik in to je blo to..razn na koncu sem se malce bolj angažiral Bi pa rekel , da čeprav sem Ahilovec in seveda deloma tud AAjevec da je potrvno vsem ILU aliansam in njihovim zaveznikom čestitat..so se po mojem mnenju zelo dobro borili in zarad njih mi je bil server vsaj malce napet in se je vsaj malo dogajalo.
    Zdej neki s prstom kazat kaj je kdo počel umazanega je brezveze..Kako že pravjo : v vojni in ljubezni je dovoljeno vse

No zdej pa smo dočakal konec.Glede na to da sem igral po treh letih premora opazim ogromen upad igralcev na SLO serverjih in s tem posledično manj zanimivo igro. No upam , da se časi obrnejo ..

Pa lep pozdrav

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    19

Privzeto

No, konec dober vse dobro bi rekli mi simčkarji....

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

Citat Originalni avtor Hasib Poglej prispevek
    No, konec dober vse dobro bi rekli mi simčkarji....
    ja,skoraj tako
    report je le zaradi teme
    http://travian-reports.net/si/report/317492f8c6b

http://www.stat.si/novica_prikazi.aspx?id=4818

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor SiO4 Poglej prispevek
    waw kak car 20 ur pred koncem serverja osvojit nebranjen art... kot santosa ki je včeraj po celem serverju cvikanja soseda z enim sami naseljem šel in mu prevzemal cel dan eno bogo oazo... no ja omejte to veselje.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

pa poskušaj še 1x prebrati,no, večkrat.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke