Stran 3 od 7 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 69

Tema: Reporti in podobno

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor SiO4 Poglej prispevek
    imam še 56 golda,lahko malo potegnete s koncem,pliss?
    potem ga imaš absolutno premalo.

Čudo sveta

Igralec/Igralci Ime Aliansa Stopnja
    1. Spartakus Vaška gostilna AAAG 85
    2. MwaLand Čudo sveta ILU -|- 66
    3. damir Ace of spades AAAG 52 -
    4. Sinc Pošiljaj AA in AHIL! AAAG 2 -

Damir igra briškulu... sz ašom špadnim... Hehe niti imena wwju ne zna več dat.
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 11-09-2012 ob 13:46.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

pr ns mu rečmo makako takmu fantu.
    Nazadnje urejal SiO4; 11-09-2012 ob 14:21.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

pr ns mu rečmo makako takmu fantu.
    no pr ns immo še par takih imen... bujš bi blo da bi bil aš baštonski... kukr jih je fasou

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

ja,kaj pol.dobri ste le zato ker nč ne delate pa mate cel let čas tu viset,
    drgačč pa ste zaneč,saj vas mi držimo pokonci.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

ja,kaj pol.dobri ste le zato ker nč ne delate pa mate cel let čas tu viset,
    drgačč pa ste zaneč,saj vas mi držimo pokonci.
    to zase govori. ravno sem youtube pregledoval in se celo na slikah bivšega kluba našel. bo treba spet kaj v Dojo Nova Gorica.... kondicija me je... pa koleno in vrat... prej me ni nič... res da sem kot vsi imel omrtvele vse 4 palce samo po enem mescu te ne boli več nič razen baba pizdi da ne more več. ::::

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2011
    Objav
    12

Privzeto

Pa normalno da te vse boli,ko si pa nonstop naliman na računalnik!

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor madhack1 Poglej prispevek
    Pa normalno da te vse boli,ko si pa nonstop naliman na računalnik!
    ja to se tebi zdi mali

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    40

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    Kljub 2x poskusom nuliranj smo MI določili kdo bo server zmagal... No z malce pomoči iz AA. Kljub temu da je MH zavlačeval cel dan kar je bilo neizogibno. Zanimivo da je bil hiterza drugo tu pa je vlekel. Z 6 vojskicami smo naredili dovolj da bo zmagal favorit. ... Tko se samo reče. Po videnem skavtanju bi AAjev WW brisal en sam kruš lahko. Zato so naščuvali druge a bodo SIMALI DO KONCA. Hvala za info in pomoč ostalim. Stari je svojo nalogo zelo dobro opravil. Damir je dobil po nosu in po svojih računih. Noob... Če koga zanima kaj je v AA WWju pa kar naj se javi... 300k pehote hehe sej niste resni no.
    Ti pa maš komentarje ... Najbol da boš na koncu ob morebitni zmagi AA napisal da ste z lahkoto zmagal server? Čudil se najverjetneje nebi nihče
    Nazadnje urejal _uros_; 12-09-2012 ob 22:21.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor _uros_ Poglej prispevek
    Ti pa maš komentarje ... Najbol da boš na koncu ob morebitni zmagi AA napisal da ste z lahkoto zmagal server? Čudil se najverjetneje nebi nihče
    KAJ TI NI JASNO NOOB? kljub ahilovim poskusom zdravljenja bolanega ega neke bigboske smo MI določili kdo bo zmagal saj vaš WW bi še lažje usuli. In razen če ne vrnejo usluge in usujejo vašega smo MI določili kdo bo server zmagal. ne da si ga zaslužili saj ste ves server šlepali ravno na njih a to boste rešili med sabo. v brk vsem falirancem ki so po dokazu lastne nesposobnosti zlezli med sluzi vodstva ahilov... heavy, car1, vigo... aja ne bomo povedali še čigavi multiji so to... zadostovali so nam damir in četica njegovih. mi smo mojstrom dali nikakve računi in oni so jih vzdignili , oni noobom odlične pa so jih sami uničili. van.derbavcov čačun je šolski primer kaj noob lahko naredi iz računa s potencialom... hehe bolje da bi ga izbrisal vsaj sramote si ne bi delal.
    in ti lider med pijančki si drugi dokaz. izkoristil si spet odlično priložnost za BITI TIHO. nula si kateri smo ravno tako dajali inštrukcije.
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 13-09-2012 ob 01:15.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    40

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    KAJ TI NI JASNO NOOB? kljub ahilovim poskusom zdravljenja bolanega ega neke bigboske smo MI določili kdo bo zmagal saj vaš WW bi še lažje usuli. In razen če ne vrnejo usluge in usujejo vašega smo MI določili kdo bo server zmagal. ne da si ga zaslužili saj ste ves server šlepali ravno na njih a to boste rešili med sabo. v brk vsem falirancem ki so po dokazu lastne nesposobnosti zlezli med sluzi vodstva ahilov... heavy, car1, vigo... aja ne bomo povedali še čigavi multiji so to... zadostovali so nam damir in četica njegovih. mi smo mojstrom dali nikakve računi in oni so jih vzdignili , oni noobom odlične pa so jih sami uničili. van.derbavcov čačun je šolski primer kaj noob lahko naredi iz računa s potencialom... hehe bolje da bi ga izbrisal vsaj sramote si ne bi delal.
    in ti lider med pijančki si drugi dokaz. izkoristil si spet odlično priložnost za BITI TIHO. nula si kateri smo ravno tako dajali inštrukcije.
    Dej prebol že enkrat... Sam si hotu že na začetku serverja k ILU da bi simčkal... Pa so se vaši načrti lepo pokvarl ker je kr naenkrat namest parih alians ostal sam še 1 al pa 2. Ja čestitam VI ste določil kdo bo zmagu server...VI ste zrušili 2 WWja! Wau! Pa še to enega na pol... z izdatno pomočjo MHja ki je znižal WW za 15lvlov Vi ste nardil samo praske pa še to nebi porušli če bi bilo mogoče pošiljat deff notr zarad zaklenitve accja..Jači ste vi Če ste tko dobri pridte pa še nm porušte pa boste spet VI določil kdo bo zmagu... Sej si itak reku da je samo 300k pehote notr ( matematika 5+!).
    Lider med pijančki? Nisem biu nikol tako da si neki slabo obveščen o temu

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •