Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Oskrba malega mucka

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice blueyes
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    384

Privzeto Oskrba malega mucka

pozdrav!

tri dni nazaj sem pod kozolcem našel majhno zapuščeno mucko. odpeljal sem jo domov in zanjo lepo poskrbel. obrisal sem ji gnoj iz vnetih oči, pregledal za bolhe in uši in ji dal hrano in razredčeno mleko
    malo je bila še prestrašena, a se nas je kmalu navadila.
    ker je dobila drisko, ji nismo več dajali mleka, ampak samo vodo
    oči niso več gnojne, ampak nisem 100% da je vnetje izginilo. ali je pametno (če bo treba) umiti uči s kamilicami?
    potem je driska izginila, danes pa je izgledalo da je zaprta. dal sem ji malo mleka, pa bomo videli kaj bo jutri.
    mislim pa da je stara kakšen mesec in pol, ali ji lahko dajem whiskas junior mokro hrano? problem je bil da je preveč mijavkala, a je bila sita in tudi pila je, ni pa hoteli na wc. kaj bi bilo lahko narobe? ko si jo vzel v naročje je bilo nekaj sekund v redu, potem pa spet. ali je možno, da je še malo premajhna?
    +kako naj jo čimbolje navadim hoditi v škatlo na wc in koliko približno stane sterilizacija in cepljenje?

hvala za pomoč
    Kogar je kača pičila, se boji zvite vrvi.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice three45
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    142

Privzeto

Mesec in pol dvomim da je premajhna, edino, če je bila prehitro zavržena. Jaz ti predlagam da obiščeš veterinarja, ti bo vse povedal kaj lahko je, če je kaj narobe z njo itd.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •