Stran 83 od 83 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 3373818283
Rezultati 821 do 827 od 827

Tema: [si5] nov začetek (20.8.)

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    246

Privzeto

Citat Originalni avtor kanja Poglej prispevek
    Dvomim,da te je bogii tega učil,enako dvomim da te je jelena to naučila...jaz imam moj prag pometen,ne se bat,smetite mi ga angeli z takimi izjavami.
    Lahko ti povem,da kot zmagovalka imam prekleto grenak okus že od zjutraj ko sem videla kako si se "izkazal" na apačih...name nisi upal poslat?Seveda ne,ker ne bi bilo škode in bi pisalo:Zgradba Čudo sveta ni bila poškodovana.Verjemi,da tudi v angelih niso navdušeni nad tvojo potezo,ti pa se pe tolci po prsih:Jaz Tarzan,junak.
    Si pa moral pokazat svojo "premoč" z napadom na nekoga,ki ti ni hotel nič slabega,hudega ipd?Nasprotno napadal so naju,naš WW,kar lahko dokažemo z reporti,torej spet ste podiral zaveznike,morda samo tihe,take o katerih nisi vedel nič,vseeno zaveznike.Kako se lahko zalomi v zadnjih parih urah,kajneda?Če ne bi ti poslal svoj off nad apače,bi zasedli častno 3.mesto angeli,tega pa ne bi mogli prenest.Tvoj ego je pač prevelik za nekaj takega,to si dokazal zadnjih par ur.
    Kolikor sem jaz videl igrati Generala je vedno odigral fer (brez kakršnihkoli ne fer potez), poleg tega pa je vedno vztrajal do konca General ego? haha

Lp Pl4yAAAAA
    As vosu trapast!?

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice General_
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    436

Privzeto

Citat Originalni avtor kanja Poglej prispevek
    Dvomim,da te je bogii tega učil,enako dvomim da te je jelena to naučila...jaz imam moj prag pometen,ne se bat,smetite mi ga angeli z takimi izjavami.
    Lahko ti povem,da kot zmagovalka imam prekleto grenak okus že od zjutraj ko sem videla kako si se "izkazal" na apačih...name nisi upal poslat?Seveda ne,ker ne bi bilo škode in bi pisalo:Zgradba Čudo sveta ni bila poškodovana.Verjemi,da tudi v angelih niso navdušeni nad tvojo potezo,ti pa se pe tolci po prsih:Jaz Tarzan,junak.
    Si pa moral pokazat svojo "premoč" z napadom na nekoga,ki ti ni hotel nič slabega,hudega ipd?Nasprotno napadal so naju,naš WW,kar lahko dokažemo z reporti,torej spet ste podiral zaveznike,morda samo tihe,take o katerih nisi vedel nič,vseeno zaveznike.Kako se lahko zalomi v zadnjih parih urah,kajneda?Če ne bi ti poslal svoj off nad apače,bi zasedli častno 3.mesto angeli,tega pa ne bi mogli prenest.Tvoj ego je pač prevelik za nekaj takega,to si dokazal zadnjih par ur.
    Igranja me ni učil nihče od naštetih, ampak legendarna Wild Rose, ampak teh podlih iger sem se naučil večinoma od nasprotnikov iz servera v server
    Zakaj bi poslal na nekoga, na katerem ne bi naredil nobene škode?
    Tiha zavezništva zame ne obstajajo, to imate samo vi nekakšne nove finte...
    In zdaj ko smo na drugem mestu pa bomo to lahko prenesli ali kako? Meni se je šlo samo za to da vas osebno premagam pri vaših neuspelih načrtih da nas porinete na 3. mesto
    Mislim da mi je v celoti uspelo

Grenak okus pa lahko imate vsi pri FF, ker ste se osmešili z temi vojskami ki ste jih klikali celoten server, brez večjih spopadov

lep dan
    OST ~ JZP ~ KYS ~ Angels ~ UNITY ~ Gods ~ VvV
    PENZIJA!!!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2010
    Objav
    14

Privzeto

Citat Originalni avtor Uber Sith Poglej prispevek
    angeli ne morjo več zmagat. nimajo gradbenega načrta. FF so dobili server. Čestitke vsem.
    1. Angeli se nismo predali.
    2. Še vedno smo imeli 2 načrta. (Poglej)
    3. To je to
    --------------------------------------------

Glede na celotno igro simanja FF-Jev sem pričakoval usaj crusherje.
    Mogoče sta bila le 2 omembe vredna.

Dajte mi razložit FF-jevci tam pod zgodovino mi naj eden napiše kako ste simali in seveda malo razložite kako poteka 7/24 delat vojsko.

Da nebo pomote nisem jezen na uradnega zmagovalca igre KHM (Čestitke)

Vendar pravi zmagovalci pa so angelsi. Kajti FF-JI niso naredili praktično ničesar le simali cel server in prosili za čiščenje artov in posojanje le teh.

To je to z moje strani,

Lp
    V.

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    3

Privzeto

Zdravo,
    čestitke tudi iz acc. natalck (musketirji). Ne mislim razpravljat o tem, kdo je najboljši in kdo najslabši, kdo zna igrat in kdo ne, kdo je klikal vojsko in kdo simčkal...kot se praktično greste že cel forum.
    Uradno sporočilo pravi, da je zmagal acc. Khm in naj tako tudi ostane.

Na tem serverju sma igrala z Natalijo prvič. Račun se je odprl bolj ali manj iz dolgočasja, saj pred tem nisma bila aktivna 2 leti. Server je pa bil izbran, ker je bil najmlajši (2 meseca zamude). Kakorkoli že...poti so me nekako pripeljale med muškete...Kaj naj rečem o tej ally? Če se mene vpraša...so si nas preveč podajali sem in tja. Občasno sem dobil občutek, da smo bili "canon futer" tako za zeus, kot za angele (je pa igra s tem ratala zanimiva).
    Drugače pa je bila ally sestavljena iz dobrih igralcev(moje mnenje). Konec koncev nas je zadnje 3 mesece aktivno igralo le 8, pa smo kljub temu ostali bolj ali manj celi. Tako da fantje in dekle...če boste igrali še kdaj, veste kje me najdete

Omenil bi mogoče nekaj igralcev:
    - zandi...legenda. Igranje s tabo je vedno zanimivo...bilo je tudi takrat ko ti nisem sital acc.
    - looko...vprašanje kaj bi bilo z ally, če mi nebi delal družbe ponoči na skypu.
    - punca...dobra igralka, ki je na koncu zaradi obveznosti mogla travian (ali vsaj skype) postavit na stranski tir. S tabo na koncu bi bila zadeva še bolj zanimiva.
    - ostala ekipca mušket...besni, clum, jure, eagle...bilo je ogromno smeha in podrtih vasi...tudi bunkerjev
    - kekec...sosed, zaradi katerega se nisem odločil, da kontaktiram ally ONE. Dovolj za to je bil en napad, s katerim si podrl zid in odnesel nekaj surovin. Sliši se malo, ampak se je šlo za princip. Kmalu za tem so me začeli tipat igralci ONE2, ki so se potem preselili tja nekam daleč. No...malo smo jim pomagali in te vasi tukaj podrli...so bili njihovi trgovci res že zmatrani.
    Če pa pogledam tvojo igro...kolko jaz vem si razbil vojsko 4 krat? In to ni bilo malo vojske. Kapo dol...je zanimivo in stresno imet v bližini igralca, ki ne špara svojega offa doma. Moram rečt, da sodiš med top 5 igralcev v tem serverju (moje mnenje).
    - acc. tropovci...na začetku smo lepo pokali po ONE2. Ne glede na to, da si iz Zeusa prestopil k ONE, si dal mir. Tudi jaz sem se držal tega. Lepo je vedet, da še vedno obstajajo načelni ljudje, pa čeprav je travian samo igra.
    - Khm in ally FF...kaj naj rečem. Čestitam za zmago...vodilni ste očitno organizacijsko precej sposobni. Napadi, ki sem jih videl so bili vedno dobro premišljeni in usklajeni. Tudi diplomacija vam gre dobro od rok. Ne glede na to, kaj sem prebral iz vaše strani, mislim, da ste vseeno vi tisti tretji iz reka..."Kjer se prepirata 2..." Konec koncev ste imeli istočasno pakt z ONE in zavezništvo z Angeli...se pravi smo za centriranje katov in podmazovanje ovnov ostali samo mi (muškete).
    V celoti gledano...iz vaše strani je bil server premišljeno speljan. Čestitke.
    - prav je, da omenim tudi zaveznike, s katerimi nisem imel veliko stikov. Nisem rabil veliko pomoči, ampak takrat ko je bilo treba, ste pomagali. Jaz sem se tudi trudil po svojih močeh. Upam, da še kdaj sodelujemo.

To je v bistvu vse, kar sem imel namen povedat. Če strnem vse skupaj...v veselje mi je bilo igrati z vami. Igro ste naredili res zanimivo. Tako z napadi kot z diplomacijo. Sem prav vesel, da nisem imel nič prstov zraven.

Lepo poletje vse skupaj,

Teo

Začetnik
    Datum pridružitve
    Feb 2013
    Objav
    9

Privzeto

Angelsi so izgubili tekmo v spopapadu z ONE, katere so porazili, vendar jim je ta vojna vzela preveč moči in začentnega zagona (tako v obrambi, kot v napadu). Vodstvo ONE je dobro vedelo, da ne more zmagati proti ostalim vodilnim aliansam, saj so bila vsa v zavezništvu z Angelsi. Vedeli so tudi, da lahko odločilno premešajo karte največji nasprotnici Popayki. In ta cilj je vodilnim v ONE očitno dobro uspel. FF so se od tega delikta zelo pametno distancirali in obdržali ključno količino deffa in offa in ko se je tehtnica lomila jim je v zadnjih tednih na pomoč priskočila ONE, z vsem svojim deffom... Da povzamem. Mislim, da so naslednje stvari bile odločilne: pametna politika KHM, premetenost Kekca in Rudija, ki sta od začetka gradnje WW vedela kaj želita (poraz Popayke) ter zaletavost Angelsov, ki so na vsak način hoteli zrušiti WW od ONE na 0 zgolj iz principa.

V veselje mi je bilo igrati z Kekcem in Rudijem!

Lp
    Perseus

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice antifarsa
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    383

Privzeto

Jaz pa bom tako reko
    Čestitke Khm za zmago kakšna pač je je Angeli & Musketiri ste igralci kakšni ste na koncu se je maščevalo da niste uspeli zmagat . Sem pa razočaran predvsem nad crushi (sem pričakoval kaj več predvsem od FF-jev kateri so simali 3/4 serverja). Čestitke tudi ONE za dobro borbo čeprav so ostali sami . Glede Zeusa pa itaq veste kako je bilo

L.P Mirci/tomidelaj
    P.S. Mogočeee se srečamo še kdaj do takrat pa upam da osebje pohihta stvari...(čeprav dvomim)
    Dejanja pričajo o človekovi pameti, besede o njegovem znanju.

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

A se bo počasi resetiral s5

lep dan

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke