Stran 72 od 83 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2262707172737482 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 711 do 720 od 827

Tema: [si5] nov začetek (20.8.)

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

Citat Originalni avtor Dostojanstvo Poglej prispevek
    NP nova ally? z kmalu vodilnim WWjem?

zanimivo da je ravno Khm, ki je tako oh in sploh dober igralec pa se drži zaveznikov in je taka dušca poštenjak da se reče

pa se le vid da je bil včasih "Angel"

(v svojem postu nikogar ne blatim oziroma kako drugače kršim pravila, da ne boste takoj skočil priznam pa da sem pisal v sarkastičnem tonu.. - ni kej ironično je brat vase poste o igralcu KHM kasna more bit to res dasa ...)
    Naj ti odgovorim v stilu angelov:
    nimam pojma.....me ni blo na računu....bom malo povprašala pa javim nazaj velja?...uf,a res,presenečena sem...moji,kje pa,ni res...zdaj sem prišla skoz vrata se bom pozanimala....
    Ponujam izgovorov kolikor hočeš,izberi si enega v odgovor na tvoj post.
    Zanimivo je to,da so se šele zdaj odločili reagirat na vse kar so jim angelčki pripravili tekom serverja.Jaz bi definitivno že lasiral vojsko zdavnaj...sicer pa,kaj vas je strah,k*m je pa ja deffer no,saj so tko simmal cel server,niso napadal nič,niso se bril nič in niso delal nič drugega ko lepo pisal in risal pa rožice sadili.

Privzeto

hahah... dobro veš čemu moj post...

vsi smo dobr vedl da bo do tega pršlo... roko na srce pa ilirija+duhec & co. niso mel jajc stopt na nobeno stran med tem ko se je pol serverja borilo...

Jst spoštujem čist vsazga igralca ally One, ker so precej velko stalo nardil če pomislmo kok so bli mejhni čestitke tud Zeuskom, ki so si upam... pa so se tud boril častno.. ajde to nakonc s FFji je blo itak ze odločen velik prej...

Kaj nej rečem za nih? dejansk so simčkal pa mal so napadal po ally ZSZ in nakoncu so mal tamale zeuske toukl... đabe...

aja pa še to, ne mi o tem kako mamo mi umazano vodstvo... ker khm je najbol čist igralec pa res človek da se reče...

Enkrat je en pametn igralec zapisal: To kar delaš v travianu se odraža v realnem življenju (neki na to foro)

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    688

Privzeto

Citat Originalni avtor kanja Poglej prispevek
    Zanimivo je to,da so se šele zdaj odločili reagirat na vse kar so jim angelčki pripravili tekom serverja.Jaz bi definitivno že lasiral vojsko zdavnaj...sicer pa,kaj vas je strah,k*m je pa ja deffer no,saj so tko simmal cel server,niso napadal nič,niso se bril nič in niso delal nič drugega ko lepo pisal in risal pa rožice sadili.
    Sem ti rekel, da se bodo FF-ji nekaj spomnili, pa mi nisi verjel :P

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

Citat Originalni avtor MiKeL Poglej prispevek
    Sem ti rekel, da se bodo FF-ji nekaj spomnili, pa mi nisi verjel :P
    Jaz sem to čakal že vsaj recmo 5 mesecev nazaj...ko je blo rečeno eni od šefic,da nima pojma kaj počne in da se lahko gre j*** z nekom ki je nekomu nekoga nekam poslal.Pač eni imajo močne živce in čakajo dokler le ni preveč.Le kaj neki je bilo to,da je prelilo prek robu,hmm

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Dober večer

Če me memo ne vara so šli trije crusherji od Angelov na WW od FF in če me memo ne vara od FF ni šel nobeden na Angele.Popravite me če ni res.

lp

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice antifarsa
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    383

Privzeto

Citat Originalni avtor Danilo Poglej prispevek
    Dober večer

Če me memo ne vara so šli trije crusherji od Angelov na WW od FF in če me memo ne vara od FF ni šel nobeden na Angele.Popravite me če ni res.

lp
    tako in nič drugače
    lp Mirci
    Dejanja pričajo o človekovi pameti, besede o njegovem znanju.

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    688

Privzeto

Dober večer

lp
    Iz Angels ni šel noben crush na FF. Bili so bivši člani Angelsov.

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Mikel....no dej...ne bodi otročji.Zakaj so pa šli ven?Zato da so lahko poslali na FF.Koga ti zdej tu farbaš hahahahahaha.

lp

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    688

Privzeto

Mikel....no dej...ne bodi otročji.Zakaj so pa šli ven?Zato da so lahko poslali na FF.Koga ti zdej tu farbaš hahahahahaha.

lp
    Isto je v RL.npr. fuzbal,en igralec hvali svoj klub in da nikoli ne bo šel stran,pridejo miljoni od drugega kluba in glej ga zlomka, prestopi in hvali novi klub kako je dober in celo proti bivšim zabije gol Zihr so naši bivši (še vedno so izven Angels ally) dobili boljšo ponudbo drugje

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    279

Privzeto

Citat Originalni avtor MiKeL Poglej prispevek
    Isto je v RL.npr. fuzbal,en igralec hvali svoj klub in da nikoli ne bo šel stran,pridejo miljoni od drugega kluba in glej ga zlomka, prestopi in hvali novi klub kako je dober in celo proti bivšim zabije gol Zihr so naši bivši (še vedno so izven Angels ally) dobili boljšo ponudbo drugje
    jap,res je,boljšo ponudbo so dobil..prav imaš,ko vedno,angeli imate vedno prav in ste najbolj bogi in oh in sploh,noben vas ne razume,se noče pogovarjat z vami,vsi v vas vidimo neke hudobne volkove itd itd.

Citat Originalni avtor Dostojanstvo Poglej prispevek
    hahah... dobro veš čemu moj post...

vsi smo dobr vedl da bo do tega pršlo... roko na srce pa ilirija+duhec & co. niso mel jajc stopt na nobeno stran med tem ko se je pol serverja borilo...

Jst spoštujem čist vsazga igralca ally One, ker so precej velko stalo nardil če pomislmo kok so bli mejhni čestitke tud Zeuskom, ki so si upam... pa so se tud boril častno.. ajde to nakonc s FFji je blo itak ze odločen velik prej...

Kaj nej rečem za nih? dejansk so simčkal pa mal so napadal po ally ZSZ in nakoncu so mal tamale zeuske toukl... đabe...

aja pa še to, ne mi o tem kako mamo mi umazano vodstvo... ker khm je najbol čist igralec pa res človek da se reče...

Enkrat je en pametn igralec zapisal: To kar delaš v travianu se odraža v realnem življenju (neki na to foro)
    Res je vsi smo vedel da bo do tega prišlo,sploh po napadu @ na WW...ali ste morda res čakali kaj drugega kot to da se vam vsaj delno vrne?In vaše vodstvo tko nikoli nič ne ve,more vprašat,ji ni delal comp,ni bla doma,mora se pozanimat.Verjetno da so zavezniki imeli res j**o ko so se hoteli s kom resno pomenit,na drugi strani pa nikogar ni bilo,ker jo ni bilo,ni bila prisotna,ni mela časa itd itd idt.Zakaj je pa k*m kot pravite simmal,je pa če me ne vara memo nekomu bilo razloženo..morda bojo po koncu povedal zakaj.
    No pa le daj,še malo popljuvaj po njih,to pač eni obvladate.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •