Stran 21 od 83 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 1119202122233171 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 201 do 210 od 827

Tema: [si5] nov začetek (20.8.)

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2011
    Objav
    44

Privzeto

Citat Originalni avtor Peca_slo Poglej prispevek
    Samo vprašanje/replika kaj ni lepo da se "stari"/poznani igralci združijo skupaj? Ker potem bi morali še speed malo oku*cat tam brez referenc sploh not ne prideš

Malo za šalo malo za res, jaz pravim da tisti ki niso v angelih tudi ne morjo bit slabi igralci... en je že antifarsa al ka je že na forumu Potem jih je pa tudi še nekaj pri bogovih, uglavnem niso junci nasprotniki in znajo bit še trda "nadloga"
    kaj jaz vem,ta antifarsa ki art nima nemre bit kaj extra,ali je poznan kaj ti.drugače pa vidim da so zavezništva potekala prej vsepovprek pol že neke vojne....,upajmo da bojo bogovi res vam dostojni,bi blo sicer lepo da se bi malo prevešalo razmerje moči.
    kje pa ta kdorkoko klika ta mi je na enem serverju kar krepko presedal pa ne z dejanji ampak blebetanjem.
    drugače pa fajn se mejte v glavnem bom pa vas malo spremljal,vi pa postrezite z kakimi reporti za občinstvo

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

Citat Originalni avtor surprise Poglej prispevek
    kaj jaz vem,ta antifarsa ki art nima nemre bit kaj extra,ali je poznan kaj ti.drugače pa vidim da so zavezništva potekala prej vsepovprek pol že neke vojne....,upajmo da bojo bogovi res vam dostojni,bi blo sicer lepo da se bi malo prevešalo razmerje moči.
    kje pa ta kdorkoko klika ta mi je na enem serverju kar krepko presedal pa ne z dejanji ampak blebetanjem.
    drugače pa fajn se mejte v glavnem bom pa vas malo spremljal,vi pa postrezite z kakimi reporti za občinstvo
    Ufff za Petra pa ne vem če tu igra, vsaj vem ne mislim da je on odšel v tujino igrat nisem pa šor

Antifarsa je dober poznam iz prvega T4 potem je tam še mirči, sas pa še kak se najde Jaz ne dvomim da ne bi bli dostojni nasprotniki... Je pa res da nikoli ne veš kako bo, zato ker je tukaj nekaj oseb ki nikol ne veš kak se bo nagnila (kot da niso povsod :P )... no le glej da poškuliš mal sicer te pa pomoje ne poznam, ali pač

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice antifarsa
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    383

Privzeto

Citat Originalni avtor surprise Poglej prispevek
    ti še si le umetnik
    angeli bodite cari pa prekinite z ONE da bo bar malo zanimiv server, če ne je boljše da se briše pa se vidimo na drugem
    Dejanja pričajo o človekovi pameti, besede o njegovem znanju.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice derius
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    967

Privzeto

Eh smotanci... Bo Lenak povedal kako je, ker je pač car !

1.

Angelsi sestavljajo skupek alians na JZ. Očitno so bili na začetku bolj strpni tudi do drugih igralcev in zato tudi malo večje število igralcev. Zavezništvo imamo z JV kvadrantom (ONE). Kontra kvadranta sta SV in SZ (SPQR, ZEUS, TO, Musketeer, ZSZ). Po kvadrantih smo si izenačeni, res pa da so Angels številčnejše močnejši. Če se pa konkurenca ne zna zmenit pa pokazat timskega dela pa tudi prav

Pa glede artefaktov? Tukaj je edina naša premoč... Ampak zgolj pa krivdi ostalih. Ne vem al majo sploh 5 artov? Jaz osebno sem prišel do velikega trenerja. Se moram tukaj UNIQUE osebno zahvaliti za čiščenje Art me je pa lepo počakal še 2 dni popolnoma prazen.. Še to bi lahko samo heroja poslal, ker očitno tudi zakladnice ni bilo

kar se pa premoči tiče... Si že videl kakega angelčka resno lomit naokrog? Nisi! Še sam bi pol naših najraje scatal ker svirajo kr nekej

Tako...

(lenak) - đon

Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    383

Privzeto

lenak wnb car nikoga ne zanima, sicer pa:
    prepotenten anglelček vs SV
    http://travian-reports.net/si/report/333412819bf

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    967

Privzeto

Citat Originalni avtor antifarsa Poglej prispevek
    lenak wnb car nikoga ne zanima, sicer pa:
    prepotenten anglelček vs SV
    http://travian-reports.net/si/report/333412819bf
    Se strinjam, da trapast napad, ampak ok.. Bi se lahko boljši način našel za porabiti off

Boš videl ti wnb car (wait)

Še na robzu klikaš gavnar?

Baje, da so švicarji spet nekaj porihtali fajn... Punčka sploh ne vem, če ji že kdaj uspelo priti z enim vojakom nazaj, ko napadel : >

Pa katanje z 2ema valoma in razpolovitvijo vojske je tudi nekaj novega.

(car)

Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    383

Privzeto

Citat Originalni avtor derius Poglej prispevek
    Se strinjam, da trapast napad, ampak ok.. Bi se lahko boljši način našel za porabiti off

Boš videl ti wnb car (wait)

Še na robzu klikaš gavnar?

Baje, da so švicarji spet nekaj porihtali fajn... Punčka sploh ne vem, če ji že kdaj uspelo priti z enim vojakom nazaj, ko napadel : >

Pa katanje z 2ema valoma in razpolovitvijo vojske je tudi nekaj novega.

(car)
    Čakam WNB cara že celi 2 leti še iz prejšnega servera . Robz niti ne ker te cephec acc nebi blo več glede švicarov *****rija ne zajebali so vse do temeljev , saj pa sam več kako to gre jovo na novo

Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    967

Privzeto

Citat Originalni avtor antifarsa Poglej prispevek
    Čakam WNB cara že celi 2 leti še iz prejšnega servera . Robz niti ne ker te cephec acc nebi blo več glede švicarov *****rija ne zajebali so vse do temeljev , saj pa sam več kako to gre jovo na novo
    Ah kako naj jaz voham kje ti klikaš?

En robz je sosed sem mu metro odpulil, ampak to ni tvoj acc

Upam, da bom kaj kmalu vedel ja kako gre od jovo na novo, ker ssamo v luft gledamo :/

(đubre)

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

Ala pa ka vama je... Sej ni to spam soba da bi lah raglal k zmešan, nista sama na forumu

Ej antifarsa, sej bo pokau počas pa zanesljivo NEoblubm :P Slinđo ti pejt pa raj enga podret k da kle gor tipke drajsaš

Slinđ zih je tam pr Mirčiju

(zgagolino)

Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    383

Privzeto

Citat Originalni avtor Peca_slo Poglej prispevek
    Ala pa ka vama je... Sej ni to spam soba da bi lah raglal k zmešan, nista sama na forumu

Ej antifarsa, sej bo pokau počas pa zanesljivo NEoblubm :P Slinđo ti pejt pa raj enga podret k da kle gor tipke drajsaš

Slinđ zih je tam pr Mirčiju

(zgagolino)
    saj ne spamama če mnenja podajama peca kar obljubli smo vsi veseli če pri obljubah ostane

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •