Stran 3 od 65 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123451353 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 649

Tema: Dogajanje

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Marelica
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    306

Privzeto

ta krog ubija ej mene kr glava začne bolet

btw: kdo je zmešan? aja, zmešani spregledala, da pišeš v množini če boš do petka gotov, začni kar naštevat

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice Axxx3
    Datum pridružitve
    Jun 2012
    Objav
    2

Privzeto

Citat Originalni avtor menkle21 Poglej prispevek
    Čudo sveta

Igralec/Igralci Ime Aliansa Stopnja
    1. krastac Čudo sveta WW S&Z 0 -
    2. Black Trane Čudo sveta WW S&Z 0 -
    3. Natarji - 0 -
    4. Natarji - 0 -
    5. Natarji - 0 -
    6. Natarji - 0 -
    7. Natarji - 0 -
    8. Kapitan Groza Čudo sveta ILU WW 0 -
    9. krastac Čudo sveta WW S&Z 0 -
    10. Natarji - 0 -
    11. Natarji - 0 -
    12. Natarji - 0 -
    13. Natarji - 0 -

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Serverji so že kar nekaj rund nezanimivi. Čeprav je prejšnja runda bila napeta, kar se tiče gradnje WWja do zadnje stopnje, se mi dozdeva, da se očitno celemu serverju bolj ali manj j*** za zmago in samo še čakajo konec runde.

Sicer me sredi serverja ni blo, ampak do sedaj sem opazil, da ni bil niti ene resne akcije, razen malo bockanja Swissa na Fenix, in klofotanje nekaterih igralcev FBja na Swiss, ostalo zgolj simčkanje. To pa ne pomeni zdaj, da igralci nimajo pojma, kak se igra, ampak so popolnoma nezainteresirani in brez motivacije.

Od starega FBja smo mogoče ostali 6-7 igralcev, ostalo je bolj ali manj novo. MM ni pokazala nič. Swiss kljub temu, da pune simčkajo in farmajo na svojem kvadrantu ter nekako svojo moč kompenzirajo z WWji, organizacijsko niso noben presežek. Izgubili so kar nekaj artov, polovljenih jim je bilo dosti offov in prevzetih off naselij in te probleme jim je povzročalo v bistvu samo 5-6 igralcev. Že ob kaki dosti bolj organizirani (recimo stari FB) aliansi bi pogrnili ko domine. Že nezainteresiranost uničenja Fenix na njihovem lastnem kvadrantu priča o kvaliteti alianse. O JV pa nimam mnenja, za moje pojme se še edini trudijo za zmago proti Swissu.

Six seveda že dalj časa ni več to, kar je bil, ampak vse prejšnje runde so še bile tekmovalne, pri tejle pa najvernetneje vse alianse čakajo, da se spustijo offi, crushi in da se WW čimprej postavi na 100tko, pa ni važno, v kateri.

Konc debate, to še odšpilamo, pa gremo.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    246

Privzeto

Citat Originalni avtor BLAsT3R Poglej prispevek
    Serverji so že kar nekaj rund nezanimivi. Čeprav je prejšnja runda bila napeta, kar se tiče gradnje WWja do zadnje stopnje, se mi dozdeva, da se očitno celemu serverju bolj ali manj j*** za zmago in samo še čakajo konec runde.

Sicer me sredi serverja ni blo, ampak do sedaj sem opazil, da ni bil niti ene resne akcije, razen malo bockanja Swissa na Fenix, in klofotanje nekaterih igralcev FBja na Swiss, ostalo zgolj simčkanje. To pa ne pomeni zdaj, da igralci nimajo pojma, kak se igra, ampak so popolnoma nezainteresirani in brez motivacije.

Od starega FBja smo mogoče ostali 6-7 igralcev, ostalo je bolj ali manj novo. MM ni pokazala nič. Swiss kljub temu, da pune simčkajo in farmajo na svojem kvadrantu ter nekako svojo moč kompenzirajo z WWji, organizacijsko niso noben presežek. Izgubili so kar nekaj artov, polovljenih jim je bilo dosti offov in prevzetih off naselij in te probleme jim je povzročalo v bistvu samo 5-6 igralcev. Že ob kaki dosti bolj organizirani (recimo stari FB) aliansi bi pogrnili ko domine. Že nezainteresiranost uničenja Fenix na njihovem lastnem kvadrantu priča o kvaliteti alianse. O JV pa nimam mnenja, za moje pojme se še edini trudijo za zmago proti Swissu.

Six seveda že dalj časa ni več to, kar je bil, ampak vse prejšnje runde so še bile tekmovalne, pri tejle pa najvernetneje vse alianse čakajo, da se spustijo offi, crushi in da se WW čimprej postavi na 100tko, pa ni važno, v kateri.

Konc debate, to še odšpilamo, pa gremo.
    Jah nimaš kj, ljudje čakajo da se vrne stara verzija (T3.6) + APACHE + stare bitke z 300 in AEnimo
    Nazadnje urejal Pl4yAAAA; 19-07-2012 ob 20:56.
    As vosu trapast!?

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Citat Originalni avtor Breaker Poglej prispevek
    to si že 50x reku nardiš pa nič v tej smeri
    Eno je špilat top račun, ki nujno potrebuje pokritost, drugo pa je da delaš račun samo zaradi vpogleda v potek serverja.

Če na forumu 4 mesece ni niti enega kregaraja med aliansami, čemu potem motiv še špilat?
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 21-07-2012 ob 10:55.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Breaker
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    855

Privzeto

Pol me pogrešaš?

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Peko
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    32

Privzeto

Bi lahko lepo prosim dobil statistiko WWjev?
    Hvala in Lp!
    Dober dan!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice menkle21
    Datum pridružitve
    Dec 2011
    Objav
    64

Privzeto

Citat Originalni avtor Peko Poglej prispevek
    Bi lahko lepo prosim dobil statistiko WWjev?
    Hvala in Lp!
    Čudo sveta

Igralec/Igralci Ime Aliansa Stopnja
    1. krastac Čudo sveta WW S&Z 34 -
    2. Black Trane Temple Swiss & ZMAJI WW S&Z 34 -
    3. gucipovuci Fearless FMF WW F&M&F 9 -
    4. krastac Neka čudna stvar WW S&Z 1 -
    5. Natarji - 0 -
    6. simeoni Čudo sveta WW F&M&F 0 -
    7. Natarji - 0 -
    8. Natarji - 0 -
    9. Kapitan Groza Čuda Strahou WW F&M&F 0 -