Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: Uporaba skript in botov

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2012
    Objav
    0

Privzeto Uporaba skript in botov

Zanima me vase mnenje o igralcih, ki se posluzujejo z nedovoljenimi pripomocki. Ocitno se nihce ne sekira kaj prevec, ker drugace bi vodstvo ukrepalo in take igralce odstranilo. Lep primer je igralec Helden, ki naj bi bil multiaccount, pa vendar racun vodi samo en igralec, ki je aktiven samo podnevi, surovine pa kradejo 24 ur na dan in imajo ze preko 4m nakradenih surovin. Zakaj je potem Multihunter, ce je popolnima nesposoben. Vsak, ki ima vsaj malo izkusenj, takoj prepozna goljufe, ki nam unicujejo to igro.

Privzeto

Zagotavljam ti, da Heldena ne igra le eden igralec.

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Sej pa skoraj vsi top roparji že dans botajo. Keremu se te da pošiljat 1000+ napadov na vsake nevem... 3 ure

Helden je pa zagotovo bot, ker že 2 dni spremljam, kako se zaletava v naše igralce s po 3 gorjačami.

Pa ni verjetno edini botar, bi se še kdo našel. Botarstvo je blo včasih res na slabem glasu, danes je pa v tem špilu že nekaj vsakdanjega, ker kreatorji vedno grejo korak dalje z razvojem programa, travian razvijalcem pa se več ne ljubi delat na blokadi botanja.
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 13-05-2012 ob 13:29.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Privzeto

Ojoj, kakšni ******i. Se opravičujem izrazu, toda ali ste slišali kdaj za goldclub? Označi vse in pošlji rope?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2011
    Objav
    17

Privzeto

Mene pa zanima, kako vi veste, da Heldena igra samo en igralec?
    Nazadnje urejal Devourer; 13-05-2012 ob 13:50.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    27

Privzeto

Citat Originalni avtor BLAsT3R Poglej prispevek
    Sej pa skoraj vsi top roparji že dans botajo. Keremu se te da pošiljat 1000+ napadov na vsake nevem... 3 ure

Helden je pa zagotovo bot, ker že 2 dni spremljam, kako se zaletava v naše igralce s po 3 gorjačami.

Pa ni verjetno edini botar, bi se še kdo našel. Botarstvo je blo včasih res na slabem glasu, danes je pa v tem špilu že nekaj vsakdanjega, ker kreatorji vedno grejo korak dalje z razvojem programa, travian razvijalcem pa se več ne ljubi delat na blokadi botanja.
    če se zaletava z 3 gorjačami v vaša naselja je večja možnost da igra brez botov kot z njimi. to pa samo zaradi preprostega razloga: ko igraš z gold clubom označiš vse in pošlješ in ker se nobenemu ne da skos preletet seznamom dolgih 1k igralcev in še več potem se pač zaletavajo ampak so še vseeno na plusu..če bi igral z kakšnim botom da bi farmal pa se nebi zaletaval ne v polne oaze ne v igralce ki delajo deff saj so boti že tako napredni da deaktivirajo takšne farme. sedaj pričakujem polno vprašanj kako jaz to vem? preprosto. dosti jih igra z boti. in s časom sem se malo pozanimal kakšni so da bi lažje prepoznal boterje in jih prijavil. sam NE uporabljam botov in sem drugi teden zapored top 10 ropar.
    Lp

Privzeto

Citat Originalni avtor DrySafe Poglej prispevek
    če se zaletava z 3 gorjačami v vaša naselja je večja možnost da igra brez botov kot z njimi. to pa samo zaradi preprostega razloga: ko igraš z gold clubom označiš vse in pošlješ in ker se nobenemu ne da skos preletet seznamom dolgih 1k igralcev in še več potem se pač zaletavajo ampak so še vseeno na plusu..če bi igral z kakšnim botom da bi farmal pa se nebi zaletaval ne v polne oaze ne v igralce ki delajo deff saj so boti že tako napredni da deaktivirajo takšne farme. sedaj pričakujem polno vprašanj kako jaz to vem? preprosto. dosti jih igra z boti. in s časom sem se malo pozanimal kakšni so da bi lažje prepoznal boterje in jih prijavil. sam NE uporabljam botov in sem drugi teden zapored top 10 ropar.
    Lp
    +1 za tvoj komentar

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Lej nikol nisem farmal z gold clubom ker se mi enostavni ni ljubilo, nedovoljenih pripomočkov se pa nisem prisluževal. Ok, ne poznam glih teh zadev.

Skratka, lejte itak je brezveze razgrabljati ali igra z botom ali brez njega, zaklenjen itak nebo nikoli, tak da se je brezveze razburjat.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    27

Privzeto

Citat Originalni avtor BLAsT3R Poglej prispevek
    Lej nikol nisem farmal z gold clubom ker se mi enostavni ni ljubilo, nedovoljenih pripomočkov se pa nisem prisluževal. Ok, ne poznam glih teh zadev.

Skratka, lejte itak je brezveze razgrabljati ali igra z botom ali brez njega, zaklenjen itak nebo nikoli, tak da se je brezveze razburjat.
    Sicer ne razumem kako se ti z gold clubom ne da če pošlješ 1k napadov v 1 sekundi amapak okej Je tudi res da zaklenjen ne bo tako ali tako.. Bolj kot to me motijo takšni ki imajo 10 accjov in so frajerji poleg tega še uporabljajo bote *children* ..

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice three45
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    142

Privzeto

Multihunter ne morem zaznati bota oz. ga saj je vseeno, problem je da potem proizvajalec bota nima zaslužka tu je glavni problem .

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •