Stran 6 od 19 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 4567816 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 188

Tema: [si6]Splošna debata 2012

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Umazani
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

Citat Originalni avtor warhead Poglej prispevek
    Malo sem posurfal po -/- polju, torej jugozahodu in sem prišel do zaključka: na tem kvadrantu ni ene konkretne alianse, ki bi imela kakšev večji cilj, kot je igranje sim siti variante. WTF?
    Tudi jaz imam tak občutek da bo jugozahod tepen to rundo.

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Citat Originalni avtor three45 Poglej prispevek
    Anomyous je po celi mapi razkrojen . Res pa da na -/- ni nikogar...
    Baje je to zato, da si farme ne odžirajo med sabo. Potem pa naj bi njihov cilj bila selitev v natarsko cono in s tem lažja gradnja WW. Tak je njihov vodja reko. A po videnem je jasno, da ti igralci, ki so sedaj v dotični aliansi, ostajajo na svojih koordinatah in je siva cona prazna. Selitev bi bila za A smotrna, ampak ko se bo pa nekomu zluštalo nove farme, bojo pa jih pohapsali, takrat pa bodo hodle okrepitve po 30 ur narazen

A je v bistvu samo egoboosting njihovega šefa, ki se zdaj kao počuti frajer, ko je zbral vse top roparje po celi mapi, nima pa pojma o vodenju alianse in pozicijah koordinat.
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 15-04-2012 ob 14:16.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice three45
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    142

Privzeto

Citat Originalni avtor BLAsT3R Poglej prispevek
    Baje je to zato, da si farme ne odžirajo med sabo. Potem pa naj bi njihov cilj bila selitev v natarsko cono in s tem lažja gradnja WW. Tak je njihov vodja reko. A po videnem je jasno, da ti igralci, ki so sedaj v dotični aliansi, ostajajo na svojih koordinatah in je siva cona prazna. Selitev bi bila za A smotrna, ampak ko se bo pa nekomu zluštalo nove farme, bojo pa jih pohapsali, takrat pa bodo hodle okrepitve po 30 ur narazen

A je v bistvu samo egoboosting njihovega šefa, ki se zdaj kao počuti frajer, ko je zbral vse top roparje po celi mapi, nima pa pojma o vodenju alianse in pozicijah koordinat.
    Jaz sem dobil iste informacije, nas je 3x poskušal spravit v njegovo alianso . Sej sem mu rekel, da bodo okrepitve na koncu serverja prišle, samo mi je odgovoril, da imajo že 2 krila, tako da deffa imajo . Sicer mu je pa en naš član malo štrene mešal, pa je šefe poslal njegovega "sina" na našega... fejk

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    65

Privzeto

Nekaj me zanima glede popravka/update ta zadnji:

Glede na to, da zdaj ne moreš it v minus z žitom, to pomeni da si omejen s številom vojske?

namreč glede na moje izračune je sledeče:

pop 220, vojska požira 300 žita na uro, skupna proizvodnja je 33/h, heroj prispeva trenutno 30 žita in jaz ne morem več gradit!!!Ali to pomeni, da če zdaj naredim še 100 vojakov moram dviognit žitna za 100 proizvodnjo, da bom lahko spet gradil ostale zgradbe/polja?

Če je to temu tako, pol smo ZELO ZELO omejeni z vojsko. Ali se morda motim?

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Vojske lahko štepaš neomejeno, fora je zdaj samo v tem, da velikost populacije določa samo proizvodnja žitnih polj, prej pa je velikost populacije določal minus v tvoji proizvodnji.

Seštej produkcijo vseh 6 polj v naselju in evo to je pop, ki ga lahko maš, če hočeš večjega, moraš polja bildat.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    65

Privzeto

Nisma se razumela, zato bom zdaj ponazoril moje stanje malo drugače:

produkcija žita: 443
    poraba: 389 (od tega je 160 vojska)

trenutna proizvodnja: 54 (od tega heroj 30). Zdaj sem dal delat 24 vojakov. Ko se bodo naredili mi bo reklo da moram dvignit žitno polje, da bom lahko gradil zgradbe v naselju, kar pa pomeni, da se mi vojska šteje v porabo žita in glede na to, da ne moreš več it v minus, pomeni da če jaz zdaj naredim 1000 vojakov, moram najprej dvignit za 1000 žitna polja, predno bom lahko spet dvignil stavbe.

Sem pa tebe razumel tako: da število vojske ne vpliva na gradnjo, vendar se pri meni pojavlja ravno ta problem, da mi v porabo vključuje vso vojsko in ko sem padel s proizvodnjo žita na 30/h, ki je bila enaka herojevi, mi je napisalo, da jih moram dvignit. Iz vsega tega sklepam, da mora bit: pop+vojska=proizvodnja žita (-heroj). kar pa seveda pomeni, da ne moreš delat večje vojske dokler gradiš/nadgrajuješ.

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

http://forum.travian.si/showthread.php?20531-Posodobitve-v-igri-12.4.2012

Ko boš ločil žito populacije od preostalega žita, ti bo jasno. Lahko maš ti miljon enot, a če bo produkcija polj+mlina+pekarne večja od št. populacije, boš lahko dvigoval.

Če pa ti kaj nebo jasno, pa samo špilaj, ker nisi edini s tem, ampak to velja za vse igralce.
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 19-04-2012 ob 08:46.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Umazani
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

Bolj ko se igra modernizira bolj dela korak nazaj v preprostosti... Jaz osebno bi se pritožil na "smeškote" , neglede na to koliko jih je manjka un ki našobi usta in da poljub
    Nazadnje urejal Umazani; 19-04-2012 ob 17:00.

Privzeto

mah, meni gre na živce ta zaščita "lolekov", aktivnim igralcem, ki rabijo vojsko, so pa odžrli klicanje vojske domov, čeprav je bilo plačljivo....

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice spucek
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    395

Privzeto

@Umazanc: samo zate: Ime: emoticon-00109-kiss.gif
Ogledov: 29
Velikost: 1.5 KB . In seveda: Ime: emoticon-00114-dull.gif
Ogledov: 26
Velikost: 1.3 KB

Dovoljenja