Stran 5 od 19 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 3456715 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 188

Tema: [si6]Splošna debata 2012

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice TravianHelper
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    135

Privzeto

Citat Originalni avtor AmA Poglej prispevek
    Ne ne igram... Igram samo 3.6, ker je t4 bedarija
    +1

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Acidburn
    Datum pridružitve
    Feb 2011
    Objav
    449

Privzeto

prvi na vasi :>
    ljubezen je treba negovati, kot rožico zalivati

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Umazani
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    590

Privzeto

lepo lepo , to ti polepša virtualni dan če ujagaš 15x150%... jaz bom vesel že z 100%

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    312

Privzeto

Upam da vzdrževalna dela na si6 ne bojo trajala v nedogled, pa dobro bi bilo da se nas o tem kaj vnaprej obvesti :S

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    65

Privzeto

Po nadgradnji se je pojavila težava:

zaradi pomanjkanja hrane ne morem gradit, proizvodnjo pa imam +16, pa okrog 50 enot.

Ima še kdo drug ta problem?

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Vsi mamo ta problem. Med vzdrževanjem je prišlo do buga, nadgrajuješ lahko samo žitna polja.

Vmes je bil odpravljen za par minut, tak da sem lahko skladišče dvigno, se pa je pojavil spet.

Men se ta bug ni poznal, ker sem ravno v tem cajtu dvigoval crope, se pa ziher poznalo komu, ki hoče kaj drugega nadgradit al pa masivno farma in je prisiljen delat na vojski pa cropih, ker drugače mu grejo vse surovine v nič.

Vsaj korigiranje herojevih surovin in farmanje poteka normalno.
    Nazadnje urejal BLAsT3R; 12-04-2012 ob 16:37.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice TurTle
    Datum pridružitve
    Dec 2010
    Objav
    119

Wink

Če je gdo iz -/+ zainteresiran farmer lahk sfarma igralca fizz44 ima sam 50 mečevalcev, 9 merjascev 4 volke in 2 medveda... pa naj jima na pm. napise da ju napada v imenu Tadeja B.

in oprostite za spamm

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Za tiste, ki se sprašujejo, v čem je problem.

Kot veste heroj proizvaja surovine. Igralci ste potem, ko vam je heroj umrl šli v minus z žitom, ker heroj več ni proizvajal surovin. Zdaj pa so naredili tako (update), da morate poskrbeti, da so žitna polja primerno nadgrajena. Drugače sistem ne dovoli nadgradnje drugih stvari. Čeprav imate kot igralec recimo proizvodnjo 35 na uro, to pomeni, da je lahko teh 35 proizvedenih iz strani heroja in se mora zdaj zato nadgraditi še žitno polje, če želite graditi.

Odgovor od admina. Torej, prvo je trea pošlihtat žito, da zafila porabo popa pa vojske, šele te se lahko puga. To najležje vidite, če date na heroja eno izmed taprvih treh surovin, ki jih vam heroj sproducira.

__________________________________________________ _________
    Popravek: samo za populacijo velja.

Razpoložljiv crop za gradnjo = Vsota proizvodnje vseh cropov v naselju - populacija.

Simpl ko pasulj
    Nazadnje urejal creep; 13-04-2012 ob 02:29.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    65

Privzeto

Malo sem posurfal po -/- polju, torej jugozahodu in sem prišel do zaključka: na tem kvadrantu ni ene konkretne alianse, ki bi imela kakšev večji cilj, kot je igranje sim siti variante. WTF?

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice three45
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    142

Privzeto

Citat Originalni avtor warhead Poglej prispevek
    Malo sem posurfal po -/- polju, torej jugozahodu in sem prišel do zaključka: na tem kvadrantu ni ene konkretne alianse, ki bi imela kakšev večji cilj, kot je igranje sim siti variante. WTF?
    Anomyous je po celi mapi razkrojen . Res pa da na -/- ni nikogar...

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •