Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: diplomacija..kaj je ze to?

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice cdr90
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    336

Privzeto diplomacija..kaj je ze to?

Besede, ki govore resnico, navadno niso prijetne....

Odstopam iz funkcije vodje rtn*

poskusil bom pisati čimbol objektivno in na kratko
    uporabljal bom dva časa kako je bilo in kako je:

kar se serverja tiče ste verjetno ugtovili da je katastrofa

preteklost:

vcasih je MH se zaklenil mutliracune sedaj opazam da jim je vseeno
    vcasih so zaklenili botarje...
    bil sem priča ko so celo acc ki je gradil WW zaklenili zaradi neupostevanja predpisov

sedanjost:

vecina top racunov je botarjev vecina jih ima vec racunov.
    1 zaradi obrambe,
    2 zaradi surovin,
    3 zaradi mutenja na trznici
    4 za vohunjenje

lahko nastejem najman 10 racunov samo nebom objavlal skajp pogovorev

odstopam izključno zaradi politike serverja da smo si na jasnem.. da neboste potem spet 1001
    zgodbica krozla zakaj sem odstopil

politika pa je ..vsaj kar sem jaz dozivel...
    prijavim se na speed ker hočem zmagat..

s soigralko igrama racun butterfly nekako sma pristala v aliansi RTN*
    ker je bilo vodstvo vecino časa odsotno , sem se ponudil za vodjo...

imeli smo zaveznistvo z swiss in nap z zmaji..

nekaj oseb iz swissa poznam..in smo bili na vezi
    zmajev nisem nič kontaktiral( to je tudi edina resnica ki so jo napisali v MM)

kontaktiral pa jih nism zato ker so bili nekateri arogantni in so se obnašali kot šerifi serverja, ter tudi zaradi tega ker so napadali nase zaveznike iz swissa

v swiss aliansi je bil en vohun iz zmajev da je on vohun smo vedeli ker nas je na to obvestil en naš prijatelj iz zmajev

in ko nekako sem se jaz zmenu z vodjo swiss da me doda v skajp z njim in da mu pomagam z sitanjem da si razvije vojsko in napade vodjo krila (zmaji a)
    vmes sem mu se veckrat dal "Informacije" da bomo z FB kmalu napadli nekatere od zmajev,blabla bla ..

zmaji so prekinil zaveznistvo z rtn* napovedali vojno ter obtozli da smo podrepniki od FB titi ki je to napisal je na tabletah...

jaz nebi nikoli sprejel zaveznistva z FB... ampak c tem primeru je pa sovraznik mojega sovraznika moj prijatelj...

zakaj "nemaram" FB oz sedaj mi je ze vseeno

1.vodji oz pomočnik vodje al kaj je sem zameril 1x ko smo igrali na + + in potem je on odsel na druge koordinate... jaz sem zaprisezen + + in od takrat naprej je*at ga se mi je zaameru
    2. natja pravi da je dezurni krivec in tudi tokrat je ko je se bila nfs smo enkrat sprejli zaveznistvo z njimi. korektno.. ampak nastja in jaki sta ga skenclala oz ga je jaka k je bil nazgan k so ga pili nekje
    in potem nastja pise na en racun kako to da svn noče met nič z njimi itd milim da je pisala na acc kenshiro in takrat se mi je malo zasrala, kar se traviana tiče ane drugace si vredu punca takrat si mi posodla jopco da nism zmrznu

in gremo dalje s politiko sedaj se samo čaka kdo bo koga kje zaf**kal
    zmaji nemarajo fb , zgAGA jih nemara . jaz sem nevtraleen zgornja dva razloga sta samo bila zakaj jaz če bi se imeli nap z zmaji nebi hotel imeti zaveznistvo z FB

ok lahko rečete da sem ****** ampak ostali so se večji, ta sovrazstva se vlečejo verjtno od 2007 od 1 speeda heheh

in gremo dalje informacije šibajo sem in tja levo desno v vsaki aliansi se najde kdo ki koga nemara in vohuni so povsod

bil je plan 5-10 racunov ven iz zmajev in da bodo usekali po njihovih vodjih ker jih nemarajo. plan se je spremnil in od tega trenutka me ne zanima vec kaksen je

vohuni levo vohuni desno...sedaj se pa samo čaka kdo bo naredil prvi korak... oblikujo se tajna zaveznistva osnovana na osnovi sovrastva do drugih..
    kdo bo koga nategnil...

POKVARLI STE ME!!!!!!!!!!
    ta speed sem si naredil 5 skajpov 1,2,3,4 speed sem se igral "pošteno" sem imel se nekaj poštovanja do MH čeprav lahko če grem na star racunalnik vam dam za 10 strani pogovorov njihovih im mojih mutnih zadev.
    mipsiy me nemara verjeno zaradi tega ker sem njegovega vohuna pimpal z "informacijami in plani" heheh ampak na drugem skajpu me je pa lepo sprejel

Igre vec ni je samo nategovanje kdo bo koga

Zmaji bodo napovedali vojno swiss če bi sli rtn* k njim. oz jaz sem problem trn v peti aj

zamji napovejte vojno sebi pri vam dostapam do 7 racunov

ah ja saj nebom vec se mi neda... brezveze

kdo bo koga? kdo? tisti ki bo imel vec informacij najverjetneje. siterji soigralci. sočlani alianse vecina jih vohuni vecina ima zamere do nekoga
    informacije za informacije, informacije za artefakte informacije o članu alianse samo zato ker ga sovrazi iz prejsnga speda

tko brezveze se mi zdi

igre ni vec se samo čaka od kje bo vohun prinesel kake informacije

igral bom dalje ampak zase neda se mi vec kdo bo koga zajebal pa zakaj se sovrazite sovrazimo

jaz sem se odločo da vas neham"sovrazit" iz taksnih ali drugacnih razlogov

te besede so namenjene bralcu... torej vsakemu ki bere

cdr90

[IMG][/IMG]

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice g_r
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,286

Privzeto

Fight the system! :d

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Acidburn
    Datum pridružitve
    Feb 2011
    Objav
    449

Privzeto

Rudel je vsega kriv.

lp
    ljubezen je treba negovati, kot rožico zalivati

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    78

Privzeto

ja rudel vse zamešo
    If the truth can be told so as to be understood, it will be believed...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    131

Privzeto

vsaka vam čast da se vam še da ubadat s travian problemi

ps. rudl na skajpu klikn kej da poveš kaj se dogaja ker vidim da si dobro informiran
    give them nothing but take from them everything

FIGHT TO THE DEATH THIS IS SPARTA :

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Ownage.
    Datum pridružitve
    Jan 2011
    Objav
    62

Privzeto

Citat Originalni avtor cdr90 Poglej prispevek

preteklost:

vcasih je MH se zaklenil mutliracune sedaj opazam da jim je vseeno
    vcasih so zaklenili botarje...
    bil sem priča ko so celo acc ki je gradil WW zaklenili zaradi neupostevanja predpisov

sedanjost:

vecina top racunov je botarjev vecina jih ima vec racunov.
    1 zaradi obrambe,
    2 zaradi surovin,
    3 zaradi mutenja na trznici
    4 za vohunjenje
    +1
    Nazadnje urejal Ownage.; 31-01-2012 ob 19:53.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

Vse so krivi ker imajo voljo do igranja in izkoristijo kar se izkoristiti da.

Se je kdo od vas prijavil policistu ker je naredil prometni prekršek,in plačal kazen.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice three45
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    142

Privzeto

Nevem, kje se ti je dalo to pisat, a si eno vodko prej popil ali nevem . Skratka prav imaš, samo da RTN je prestopil k nam (Swissu) Zmaji se bodo pa v "miru" potolkli s FBjem

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Rudl
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    702

Privzeto

Bravo nejko To je umazana igra hehe

Diplomacija je umetnost in veščina vodenja pogajanj med predstavniki različnih skupin. Za politiko pa vsi vedo, da je kurba

...del odgovornosti za nastale razmere na speed serverju, prevzemam tudi sam!

Sedaj vem kako in kaj, vem tudi zakaj.
    Naučil sem se o medsebojnih odnosih več kot bi se kdajkoli, če ne bi igral traviana. Postal sem bolj toleranten, dobil tršo kožo in se naučil, da ne moreš vsem ugajati. Spoznal sem tudi nekaj zelo čudovitih oseb, ki bodo za vedno ostale v mojem srcu ♥

cdr če tudi bi bila sovražnika, bi bi mi bilo v čast imeti tebe za sovražnika saj si med redkimi, ki smo obdržali svoj pravi obraz skozi ves ta čas
    Rudl ne potrebuje opisa, ker že vsi vedo, da je najboljši med najboljšimi!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Breaker
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    855

Privzeto

Citat Originalni avtor Acidburn Poglej prispevek
    Rudel je vsega kriv.

lp
    Citat Originalni avtor Mojito Poglej prispevek
    ja rudel vse zamešo
    Še zmeraj je