Stran 61 od 207 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 1151596061626371111161 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 601 do 610 od 2070

Tema: [si4]Splošna debata 2012

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    16

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    NEKAJ SI OČITNO HOTEL POVEDAT PA si hotel mene imitirat? ehm če nam prevedeš tvoj namig bi bilo lepo.
    Ja Darko. Vsi hočemo tebe imitirat, ker si taka legenda!!! VSI MI SMO DARKO!!!

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Sam Svoj Poglej prispevek
    Ja Darko. Vsi hočemo tebe imitirat, ker si taka legenda!!! VSI MI SMO DARKO!!!
    Ehm si zgresil osebo , nick, temo, igralca ime ... skratka vse? Ehm kje si že bil naša farma?

Spominjaš me na mojo mlajšo setro ko je bila še mali otrok in je hotela nekaj povedati pa je slabo izgovarjala in je bil pomen besed popolnoma drugačen,,, če imaš njena leta potem boš mogoče celo doktor znanosti ko boš prišel v njena odrasla leta... aja ti si že odrasla oseba ups pa smo spet zapravili enega znanstvenika in pridelali enega slabega plagiatorja... ker veš enx bi razumel da narobe napišeš že če pišeš a dvakrat pomeni da tak pač si... In ja ima dr. spredaj... ti pa nekaj drugega drugje.
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 27-03-2012 ob 20:48.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice LoqqA
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    81

Privzeto

darko, glede nato da si bil nekdaj panter na ultra starem si2, ce se prav spomnim in da je ze davno tega, bi si lahko umislil kako krajso pavzico, alpa da se vsaj z trobezljanjem na forumu umiris : ))

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    16

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    Ehm si zgresil osebo , nick, temo, igralca ime ... skratka vse? Ehm kje si že bil naša farma?

Spominjaš me na mojo mlajšo setro ko je bila še mali otrok in je hotela nekaj povedati pa je slabo izgovarjala in je bil pomen besed popolnoma drugačen,,, če imaš njena leta potem boš mogoče celo doktor znanosti ko boš prišel v njena odrasla leta... aja ti si že odrasla oseba ups pa smo spet zapravili enega znanstvenika in pridelali enega slabega plagiatorja... ker veš enx bi razumel da narobe napišeš že če pišeš a dvakrat pomeni da tak pač si... In ja ima dr. spredaj... ti pa nekaj drugega drugje.
    Glej majster dost blebetanja. Mej ti dr. spredaj, čemprav dvomim, ker se spuščaš na nivoj delavčka. Jst živim zelo dobro tudi brez dr. spredi ..
    Jst te še zmeri čakam na 4ki.. Upam, da ti je prerekanje z mano, mislim rečt z vsemi na forumu polepšalo živlenje.

Izključen
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    472

Privzeto

+
    Citat Originalni avtor AmA Poglej prispevek
    AmA bo na ++ in +- vse skatal
    Aja, ti spet klikas? .. Pa nic nisi povedo .. ++ ti bom pomagal na +- pa mene pusti na miru :P

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    536

Privzeto

Mnogi se bodo takoj razveselili ko bodo brali sledece mnogi pa ne....

Zaradi dolocenih zadev,zaljenj na nacin ki ga nisem pricakoval se Edin umika iz traviana....
    Ama zdaj bos takoj pisal toda lahko ti dam kopije pa sam presodi..

Hvala vsem za igro,Unikati oz eXternal moram vam cestitat...alianso s toliko vojske,znanja,se nisem vodil...(Hvala za 2 prekrasna mesca)Ostali pa veliko srece z novim vodjem externala...

Se enkrat hvala za igro in lep pozdrav...

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    398

Privzeto

Citat Originalni avtor .X. Poglej prispevek

Zaradi dolocenih zadev,zaljenj na nacin ki ga nisem pricakoval se Edin umika iz traviana....

Hvala vsem za igro,Unikati oz eXternal moram vam cestitat...alianso s toliko vojske,znanja,se nisem vodil...(Hvala za 2 prekrasna mesca)Ostali pa veliko srece z novim vodjem externala...

ohhhhh... Pa menda ja ne da veliki .X. končuje server? Neeee to pa že ne more biti prav

Sigurno nima to nič narediti s tem da ste zaostali v razvoju z računom ker ne znate klikat?

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    536

Privzeto

Citat Originalni avtor AmA Poglej prispevek
    ohhhhh... Pa menda ja ne da veliki .X. končuje server? Neeee to pa že ne more biti prav

Sigurno nima to nič narediti s tem da ste zaostali v razvoju z računom ker ne znate klikat?
    Racun je super razvit,odhajam pa ravno zaradi tebi podobnim...mojstri jezika jst temu pravim

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice menkle21
    Datum pridružitve
    Dec 2011
    Objav
    64

Privzeto

jap preterov je s temu močno.... kar kol druzga bi napisov bi se še dal spregledat sam to k sm brav na zelva zdejle me je pa minil igre!!

Edin tud krastači se umikamo iz s4 streznika če tebe ni mene ni!

ostalim pa sam loh rečem lepo igro še naprej!!

p.s. rudl ti boš mogu pa pazt mal na besede (jezik) ker če ti to kar si edinu napisov. napisov komu drugemu se nebi lepo končalo zato raje pazi kaj in komu pišeš. ko neletiš na napačno osebo s takim pisanjem te to lahko tepe celo življenje vrjemi!!

L.P.
    Team krastač
    Nazadnje urejal menkle21; 28-03-2012 ob 13:06.
    Swiss in WW krastac

Privzeto

Če premislis in prides nazaj prisezem, da se ne bom več tu šalil in mogoče celo zaigram na tvoji strani. Vse je odvisno od tebe.

LpS

p.s. kaj bi dal, da se x vrne, saj brez njega ta server zame izgubu pomen - verjeli ali ne

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •