Stran 6 od 207 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 456781656106 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 2070

Tema: [si4]Splošna debata 2012

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    246

Privzeto

Citat Originalni avtor .X. Poglej prispevek
    Vsak normalen ve da jim ne bo
    Točno tako Stavim da bodo zdržali največ 2-3 tedne
    As vosu trapast!?

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice LoqqA
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    81

Thumbs down smeeeeeeh:))

Tole bo spet sramota od serverja, 4 kvadranti zavezništva + 22 kril = dolgčas in bedarija.

Lp
    L

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice panic crew
    Datum pridružitve
    Apr 2011
    Objav
    91

Privzeto

simcityje zakon

Privzeto

Sam da vidm ime alianse POWER, spustim direkt kuzlo po tleh ....

Privzeto

Citat Originalni avtor Noriški brat Poglej prispevek
    A tudi kakšen pameten igralec igra na tem serverju, da vem, če se splača registrirati?

Hvala za prijazen odgovor

LpS

OOOO, koga se bere!!!

Da so vašo svetost (ponovno) zamikali ti "vaški serverji", cccccc!!!! :O

Ne priporočam registracije!

Priporočam pa kako pijačko .... Bi bil že čas, da se spet vidimo.
    Nazadnje urejal Philipa; 15-02-2012 ob 21:06.

Privzeto

Pozdravljena Philipa oz. ......

Tudi jaz si je ne priporočam vendar že dolgo nisem pritisnil 7 napadov v sekundi tako da me na veliko mika oz. gledam če je kakšen pameten igralec tu na serverju. Žal sem se registriral ampak lahko takoj zbrišem. Kolikor vem, je moj "dual" decembra imel Bauchfest ter s tem pijačko ampak sem ga takrat zaradi OI iger moral izpustiti.

Trenutno iščem iščem in se iščem pa tudi prave alinse ne najdem. Sem izgubljen zato tudi ponovno igram Travian, če se pa najdem pa brišem - tako preprosto

LpS

Privzeto

Philipa oz. ena, ki ti je najbolj kravžljala živčke na reciva dveh serverjih :P

Tudi jaz sem prišla malček pogledat, ampak samo na forum, do igre mi še vedno ni, pogrešam pa našo staro klapo. BF je res bil davnega decembra, ampak je že skrajni čas za kakega Avšiča, da se vsaj za naslednji BF zmenimo.

No, bolje, da se midva preseliva na pvt, čeprav je res, da je ta forumček nekam mrtev, tako da malo rumenega tiska ne more preveč škoditi.

Igralkam in igralcem s4 pa želim lepo igro, polno preobratov in zanimivih bitk!

Pozdravček od nekdanje travian zasvojenke!

Privzeto

Poznal sem neko "dekletce", ki je na forumu imelo v imenu Philipa dva pp

BF klapa to pa je bil profesionalizem . Ker zadnje čase ni nič od BF klape sva z "bauchom" prišla na ta server, da narediva BF2 klapo in s tem nove nepozamna srečanja. tako da se tukaj na tem serverju iščejo tako rekoč vaše zamenjave.

Tako da se naslednji teden začne avdicija, oz. bo creep odpru temo z naslovom: Bauchfest ima talent.

Gospod Avšiča mi je prepovedal vstop, taka da... dolga zgodba v kateri sem jaz protagonist.

Jaz sem se naučil da lahko igram tudi brez sodelovanja v vodstvu - zato sem se tudi registriral da to dokažem, lahko pa še dodam, da aliansa v kateri sem trenutno nima pojma in bi jaz moral voditi - ups.

Lep pozdrav od zasvojenca, ki je do pred par dnevi bil ozdravljen.

Spet bo potrebno ure in ure presedeti pri duhovnem terapevtu da me izvleče iz tega pekla.

LpS

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Rudl
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    702

Privzeto

Lahko kdo malo opiše prejšno stanje s4 serverja?

Se kakšno ime alians ponavlja oz. kopira? Kdo koga ne prebavlja in kdo komu drva med gležnje poriva ???? So kakšni stari mački in prejšni akterji na serverju ali je ta server popolnoma premešan z igralci vseh serverjev zaradi verzije? ...

lp
    Rudl ne potrebuje opisa, ker že vsi vedo, da je najboljši med najboljšimi!

Izključen
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    512

Privzeto

Citat Originalni avtor Rudl Poglej prispevek
    Lahko kdo malo opiše prejšno stanje s4 serverja?

Se kakšno ime alians ponavlja oz. kopira? Kdo koga ne prebavlja in kdo komu drva med gležnje poriva ???? So kakšni stari mački in prejšni akterji na serverju ali je ta server popolnoma premešan z igralci vseh serverjev zaradi verzije? ...
    lp
    večina igralcev iz prejšne si4 igramo na zdajšnem si1
    Nazadnje urejal Fire ruler; 16-02-2012 ob 13:58.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •