Stran 207 od 207 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 107157197205206207
Rezultati 2,061 do 2,070 od 2070

Tema: [si4]Splošna debata 2012

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Nov 2012
    Objav
    15

Privzeto

Citat Originalni avtor ninchyy Poglej prispevek
    Drugač pa je želja po zmagi splahnela že konec poletja na naši strani. In ne, ne boli. Zgleda pa je tebe bolelo in tiščalo
    Veš kaj more boleti, da člani iste alianse katere članica si bila, tako udarjajo po tvojem nicku in se zgražajo kaj pišeš.
    Tale del od tvojih sočlanov, katere si izdala (to oni pravijo ne jaz in lahko z njihovim dovoljenjem pridobim še dodatne IGMje recimo posredovane danes) more kar boleti oz. bo skelelo še dolgo časa.
    Tale še od zadnjič je kar realna:

Vsaj kar sem jaz videl ta server se vem katerih alians ter igralcev se je potrebno izogibati na vseh serverjih ter katere igralce rušit že od začetka serverja.

Nekateri tvoji bivši člani so mi nadeli nick "Krušr pravice" - lep prizvok ima pravica

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    24

Privzeto

Takim smo včasih rekli homo patetikus Tvoji zvesti prijatelji, ki me tako vneto pljuvajo, že verjetno imajo razlog. Sam ta razlog ne tiči v meni, včasih se je treba mal vase tud pogledat. In teli tvoji prijateljčki bi se lahko. Ti si tukaj mal falil, ti nisi vase pogledal, ampak si več kot očitno vase zagledan Patetika dobiva čisto nove razsežnosti s tvojimi komentarji

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Nov 2012
    Objav
    15

Privzeto

Citat Originalni avtor ninchyy Poglej prispevek
    Takim smo včasih rekli homo patetikus
    mene ne zanima preteklost in nisem obremenjen z njo. Zanima me sedanjost in seveda čast, ki mi je pripadla kot možu odločitve. Važno je da sem preprečil BSju zmago - malo je manjkalo ampak za naivca imej raje rahota ne mene

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice loki666
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    446

Privzeto

PfJ zgleda da si zelo dobro obvescen o zadevah,kar pomeni da ti nick crusher pravice ne pristaja najbolj.mogoce bi se ti podalo bolj kaj v tem smislu: Dolgojezicna tercialka al pa mogoce se kaj drugega,neprimernega za javno objavo?

LEGALIZE IT,I WILL ADVERTISE IT!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice dedek17
    Datum pridružitve
    Sep 2012
    Objav
    119

Privzeto

Citat Originalni avtor PfJ Poglej prispevek
    mene ne zanima preteklost in nisem obremenjen z njo. Zanima me sedanjost in seveda čast, ki mi je pripadla kot možu odločitve. Važno je da sem preprečil BSju zmago - malo je manjkalo ampak za naivca imej raje rahota ne mene

Še en, ki se dela beda**.
    Temu kar si naredil rečeš ti čast? potem res ne ceniš samega sebe kot osebe. To je bil višek *****izma, dovolj ti že pove podatek, da se Anonimi zgražajo nad tabo. Da o nas sploh ne govorim...in ti boš sedaj Nino neki drezal...mene bi bilo sram na tvojem mestu :d

In ja, BS ne bi zmagal v nobenem primeri. Si še eden, ki je dobil "Sindrom Leemoon". V bistvu nimaš pojma kaj se je dogajalo med mano in Nino in sedaj tukaj nekaj govoriš. Če bi imel pogum bi mi takoj pisal in se prepričal kaj je res in kaj ne...

In nick Leemoon je tako omadeževan, da se ga bodo/bomo vsi na veliko izogibali, torej jaz tega ne štejem kot čast.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Nov 2012
    Objav
    15

Privzeto

Eni nicka leemoon (komu mar), drugi nicka ninchyy (komu mar).
    Danes je iz strani WBja prišlo kar nekaj IGMjev s podporo kar je bilo narejeno in to vse zato, ker vidijo kaj ninchyy piše. Kaj se je dogajalo me ne zanima, zanimajoo me dejstva in to je obramba BSja v WWju od gapya. Če to ni velik dokaz, kar je bilo tudi priznano iz vaše strani in glede česar se veliko WBjevcev zgraža, saj so bili sami pod napadi.
    Ninchyy sej veš kako gre tista pesmica: "Še kiklco prodalal bom..." - no v tem kontekstu pišejo WB člani o ninchy.
    Njena odločitev da ima obrambo pri vas, tako kot moja da pošljem krušr - mali greh ali veliki greh je še vedno greh.
    Nazadnje urejal PfJ; 12-12-2012 ob 16:17.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    24

Privzeto

Moj zadnji MM v aliansi WB je bil napisal 10.12. In to je bilo posredovano od kota. Predzadnji MM pa je bil napisan, ko smo bili rušeni in sem vedela, da ni več za nas možnosti zato smo se odločili da podrperemo Gapijev WW. Če pa za hrbtom pišejo kaj o meni in se meni osebno ne upajo povedati, kaj jim leži na duši je pa njihova stvar. Jaz osebno nisem dobila nobenega IGM-ja v katerem bi me kdorokoli obtoževal. Def pri gapiju je bil od wartburga in nekaj od bogdana še predno smo bili mi rušeni. Je pa res prišla neka info, da je gapi naš kar seveda ni bilo res. Zatorej sem verjela, da je res tako in napisla tudi ta MM. Ja pač moja krivda, ki pa ni noben big dil, ker sem brisala acc. Iz rašotevega računa pa sem poslala v gapijev WW def, ker je pač preveč žita žrlo. Za napade nisem vedela, da so jih imeli, lahko pa bi pisali ally BS in bi jim z veseljem poslala obrambo iz acc-ja Rasho in jih sevda poklicala nazaj od tam kjer so bili. So imeli pa tudi še nekaj def-a v WB-ju tako, da kot sem povedala moja vest je čista. Nikomur nisem rekla osebno, da mora takoj poslati def, surovine v WW le MM sem napisala. Odločili so se sami in kar so se odločili je bilo prav. Samo na podlagi teh dveh sporočil me lahko sovražijo drgače sem igrala fer play vedno.
    Zdaj mi pa še povej kdo to piše in zakaj pravzaprav ne pišejo to na skype kjer sem online, ampak sklepam pišejo tebi.
    In pa še to kilice nisem NIKOLI IN JE TUDI NIKOLI NE BOM PRODALA.
    Acc Rasho sem jaz furala zadnja dva meseca in to je račun od mojega fanta tako da...

Limonca igralca zerg pa nismo omenili, ker na začetku nismo vedeli kam se bo obrnil. Naša napaka je da nsimo vstrajali pri njemu do konca ampak tako pač je.

Lp

Privzeto

Res da sem obljubu da se ne bom več oglašal, ... pa ne morem preko tega

Prvo kot prvo, mi ni jasno, kje ste najdl nino podjebavat. Punca je ena bolj korektnih igralk kar jih poznam, ... in ne dovolim, da jo rzni insekticidi, ... ljudje povezani z vinom, ... žalijo!!!

Ti samooklicani krašer resnice, ... ti mimo besede crush tudi šel nisi, ... kamoli da bi ti beseda resnica kaj pomenila. Si pač ena egostična ovca, katera bi za svojo promocijo in hvalo prodala marsikaj, ... .

Si pač eden v drevoredu ljudi, kateri so RL zamenjali za virtualo!!! Ampak, tud zate sveti luč na koncu predora

In če mate kej za povedt še tele pol ure, ... dejte se name spravt. Nina je samo reševala zapuščino katero smo pustili za seboj, ...

Pa lep večer še naprej vinskemu bratcu, ... limonci hvala za tiste pogovore, ...legendi palmi za cel rztur ki ga je naredila na serverju (keep up the good work), ... zvestemu podaniku insekticidu za psihološke profile in znansvtene razlage, ... chucku za kresanje mnenj, ... oglarju za korektnost in par najinih nočnih pogovorov, ... spajzi enga velcga lupčkaaaaaa, ... midva bi mogla skup klikat Od vsega sadja mam pa najrajš marelce, ... Blekyju pa samo kapo dol, ... to pa on že itak ve!!!

Imejte se radi, ...

In ja, če bo zmagovalna ekipa naredila piknik ali srečanje, definitivno pridem!!!
    Boštjan

še tole sem pozabu, ...

svojim tud najlepša hvala za igro, ... posebaj tistim, kateri ste na koncu naredili server zanimiv za nasprotnike, ... jih je prav lepo gledat, ... so kot otroci, ko dobijo liziko

Rok, Nina, Loc, Fadr, Fish, Rasho, Bisi, .... pa še kdo, ... imena z veliko začetnico!!! Imena katera nimajo zraven besede: hinavc!!!
    Nazadnje urejal creep; 12-12-2012 ob 19:01.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Nov 2012
    Objav
    35

Privzeto

Preden se zaklene tema. Hvala tisti super osebi, ki me je spravila, da sem po dolgem času spet malo kliknil. Bilo je super.

Če nimaš ww-ja kamor bi poslal deff, ga pošlješ pa takole http://travian-reports.net/si/report/33326531db2

p.s. glede na vse videno in slišano na tem serverju, ostajam pri svojem mnenju...374 ti si zakon

mjaw, mjaw

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jun 2012
    Objav
    351

Privzeto

Citat Originalni avtor Touch of death Poglej prispevek
    chucku za kresanje mnenj

In ja, če bo zmagovalna ekipa naredila piknik ali srečanje, definitivno pridem!!!
    Boštjan
    ooooo
    Tudi jaz tebe pozdravljam.

Glede žurke pa ne vem..jaz nimam ravno časa na pretek, tako da upam, da jo kdo drug organizera.
    Če ne, pa se lahko kdaj dobimo v enem lokalu in spijemo par (deset) pijač. heh

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •