Stran 205 od 207 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 105155195203204205206207 ZadnjiZadnji
Rezultati 2,041 do 2,050 od 2070

Tema: [si4]Splošna debata 2012

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    24

Privzeto

pa moderator je dovolil?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    24

Privzeto

Sej ne upaš

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice loki666
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    446

Privzeto

Citat Originalni avtor Chuck Poglej prispevek
    Kar se mene tice je bil avtor posiljatelj..kako naj vem da ni bil? Naj grem raziskovat in pisat celemu serverju? Dobil sem igm od nekoga iz SZ in ta oseba dovoli..

Ce vas bo pa poraz potem manj bolel, pa lahko odstopim od moderatorkega mesta..pa se kazen lahko dobim.. da se vam da...
    ce se nisi dojel se tle ne gre za zmago al pa poraz,ampak zato da je nekaterim dovoljeno vec kot ostalim.boli me đoli ce si mod,ampak pravila so pomoje enaka za vse.sem tut v drugih podforumih zasledil raznorazne zaljivke ki se vezejo na RL in te osebe niso ble kaznovane.tko da se vidi kolk posteno je osebje na forumu.seveda pa tale zadnji stavek ne leti na nikogar osebno ampak na osebje kot celoto

LEGALIZE IT,I WILL ADVERTISE IT!

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor ninchyy Poglej prispevek
    drugač pa :
    "MMji ne spadajo pod zasebna sporočila, kolikor vem se objavljanje MM-ov tolerira že od samega začetka traviana. Če pa se motim, se pa ponižno opravičujem vsem prizadetim"

vsekakor chuck ni mogel dobiti MM-a glede na to, da je član aliansu AnonimJZ, MM pa naj bi šel ven v WB....

Dvojna merila?!

Ja valda, dvojna merila... do MMjev se da priti na 1000 in 1 način + server se je zaključil. V čem je torej problem? C
    jap in folk ne verjame da imaš lahko prijatelje tudi drugje in ti oni dajo sam,o MMje. mitja ne se gnat z njimi

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Nov 2012
    Objav
    15

Privzeto

Citat Originalni avtor ninchyy Poglej prispevek

Drugače pa ti z punči nasljavljal tisto po kateri hrepeniš, ... in ne mene! Predvidevam, da si relativno dovolj star, da veš kaj si želiš!!!

In ja, imej zaključno žurko! Še eden od tistih, kateri ne zna razlikovat med irgo in real life-om
    Kot si lahko že opazila, jaz naslavljam ali počnem kar se meni zljubi in se ne oziram na mnenja drugih. Marsikdo lahko sklepa, da si ti res želiš zmage, katere po pisanju še nisi doživela - bogica. Še v večje zadovoljstvo pa mi je, da sem storil kar sem, ko vidim na kakšne stvari tukaj repliciraš.
    Ja in lahko pa da jaz imam dovoljenje od originala ki je poslal ta IGM, saj mogoče ampak samo mogoče, brez te infe nebi napadel.
    Kakšen zaključek serverja, res zame osebno dober zaključek, pa kakšna debata tukaj ma forumu, se vidi da znam tudi forum poživeti.
    Aja pa vsakem primeru bi zmagal ali bi napadel ali ne - vendar s tem ko sem napadel, ti zagotovo nisi zmagala, pa čeprav si bila na nasprotni strani - to verjetno tako boli. Tako kot je napisal lastnik tistega IGMja - naredila si pogodbo s hudičem ampak žal z napačnim hudičem.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2012
    Objav
    24

Privzeto

Pač vsak si svoj ego fila po svoje. Nekateri pač morajo narediti en bum, ker to bi blo pa ja škoda, da ostanejo cel server v senci

Drugač pa je želja po zmagi splahnela že konec poletja na naši strani. In ne, ne boli. Zgleda pa je tebe bolelo in tiščalo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice dedek17
    Datum pridružitve
    Sep 2012
    Objav
    119

Privzeto

Citat Originalni avtor PfJ Poglej prispevek
    Kot si lahko že opazila, jaz naslavljam ali počnem kar se meni zljubi in se ne oziram na mnenja drugih. Marsikdo lahko sklepa, da si ti res želiš zmage, katere po pisanju še nisi doživela - bogica. Še v večje zadovoljstvo pa mi je, da sem storil kar sem, ko vidim na kakšne stvari tukaj repliciraš.
    Ja in lahko pa da jaz imam dovoljenje od originala ki je poslal ta IGM, saj mogoče ampak samo mogoče, brez te infe nebi napadel.
    Kakšen zaključek serverja, res zame osebno dober zaključek, pa kakšna debata tukaj ma forumu, se vidi da znam tudi forum poživeti.
    Aja pa vsakem primeru bi zmagal ali bi napadel ali ne - vendar s tem ko sem napadel, ti zagotovo nisi zmagala, pa čeprav si bila na nasprotni strani - to verjetno tako boli. Tako kot je napisal lastnik tistega IGMja - naredila si pogodbo s hudičem ampak žal z napačnim hudičem.

Za sebe rečeš, da se ne oziraš na mnenja drugih?
    Dej ne nori no. Kda te je pa na**zdil, da imamo mi in WB sklenjeno neko zavezništvo? Saj pa nisi verjetno iz vrtca, da verjameš vsakomur.
    Med U in WB oz. BS nikoli ni bilo nobenih pogovorov o tem in si nehaj neki izmišljevat in nasedat nekomu. Chuck je vedel za vsako naše dejanje, še dostop do Kot-a je imel kjer je lahko bral vse pogovore z Nino...pa ne laži več samemu sebi sedaj in vsem ostalim.

In tudi nimaš pravice nikogar tle ozmerjati s hudičem in podobnomi stvarmi. Dosegel si tisto kar si želel in sedaj imaš to. Ne, da se sedaj nekaj oziraš na celoten U in na Bleky-ja. Bodi realen in povej, da te je nadigral v vseh pogledih.
    Ali se mogoče tole Vinko skriva?
    Nazadnje urejal dedek17; 12-12-2012 ob 08:26.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Nov 2012
    Objav
    15

Privzeto

Citat Originalni avtor dedek17 Poglej prispevek

Ali se mogoče tole Vinko skriva?

Verjel ali ne, tole ni Vinko

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice dedek17
    Datum pridružitve
    Sep 2012
    Objav
    119

Privzeto

Citat Originalni avtor PfJ Poglej prispevek
    Verjel ali ne, tole ni Vinko
    Torej še samo Leemoon in nek Bauč ostaneta med kandidati :P

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Nov 2012
    Objav
    15

Privzeto

Citat Originalni avtor dedek17 Poglej prispevek
    Torej še samo Leemoon in nek Bauč ostaneta med kandidati :P
    Njiju sicer ne poznam, sem pa Luka pa igral sm na računu shauna, če je zdej kej lažje

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •