Stran 4 od 15 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345614 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 143

Tema: [si4]Reporti in debata o reportih 2012

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    536

Privzeto

Citat Originalni avtor Rudl Poglej prispevek
    Ja za U alianso je to uspeh hehe
    Za nas je vojska potrosni materjal,rudl,statistika pa use pove Nekam zaostajate v vseh pogledih

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    37

Privzeto

http://travian-reports.net/si/report/27427784b51 <---- spet predatorjii oh ja :P

lp-David

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Rudl
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    702

Privzeto

Citat Originalni avtor denis92 Poglej prispevek
    http://travian-reports.net/si/report/27427784b51 <---- spet predatorjii oh ja :P

lp-David
    Dobre farme so pri Ujevcih, nimaš kej
    http://travian-reports.net/si/report/274349b8f7a

... še vedno čakam kakega Ujevca da bo prilimal kaj v kontro.. ,če sploh...
    Rudl ne potrebuje opisa, ker že vsi vedo, da je najboljši med najboljšimi!

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    536

Privzeto

Citat Originalni avtor Rudl Poglej prispevek
    Dobre farme so pri Ujevcih, nimaš kej
    http://travian-reports.net/si/report/274349b8f7a

... še vedno čakam kakega Ujevca da bo prilimal kaj v kontro.. ,če sploh...
    Dobre so farme ne
    rang Aliansa Surovine
    1. U 454293
    2. P®C 153565
    Pridemo s katami kmalu =)

Privzeto

auuuuuU je počilo ..

Obtožil sem ga z izdajalcem ( Juda Iškarjot) in je name napremišljeno poslal vso vojsko nevedoč, da so strele hitrejše od ubogih gorjač...rekel je da me je prijavil, in da naj pričakujem bann.

LP Jaybee

ps: rudl prepuščam ga tebi in ga farmaj kolikor češ, saj sem slišal, da si nastrojen proti Ujevcem

ps #2: samo še čarmana počedm iz serverja in je moje delo tu končano, cu grifinton
    Nazadnje urejal Jaybee22; 27-02-2012 ob 17:58.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    37

Privzeto

Citat Originalni avtor Jaybee22 Poglej prispevek
    auuuuuU je počilo ..

Obtožil sem ga z izdajalcem ( Juda Iškarjot) in je name napremišljeno poslal vso vojsko nevedoč, da so strele hitrejše od ubogih gorjač...rekel je da me je prijavil, in da naj pričakujem bann.

LP Jaybee

ps: rudl prepuščam ga tebi in ga farmaj kolikor češ, saj sem slišal, da si nastrojen proti Ujevcem

ps #2: samo še čarmana počedm iz serverja in je moje delo tu končano, cu grifinton

všečnooooooo DDD

samo tako naprej... ))

Privzeto

auuuuuU je počilo ..

LP Jaybee

Like it
    killmachine pa kot zvest U-jevec strelja v prazno z ugotovitvijo, da je Rudl poleg

Jaybee pazi se, killmachine je kr tkoj poslal svojemu frendu MH-ju uradno pismo, da te zaklene. No, vsaj tko se hvali na skype je šaljivec tale killmachine, ane?

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    536

Privzeto

Citat Originalni avtor Rakuns Poglej prispevek
    Like it
    killmachine pa kot zvest U-jevec strelja v prazno z ugotovitvijo, da je Rudl poleg

Jaybee pazi se, killmachine je kr tkoj poslal svojemu frendu MH-ju uradno pismo, da te zaklene. No, vsaj tko se hvali na skype je šaljivec tale killmachine, ane?
    Če se niso upoštevala pravila,če ni bilo na meji kulture ima vsak pravico da prijavi kršitve ali ne...

Drugače pa čestitke napadalcu

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    246

Privzeto

auuuuuU je počilo ..

LP Jaybee

lol
    Nazadnje urejal Pl4yAAAA; 27-02-2012 ob 18:59.
    As vosu trapast!?

Privzeto

Citat Originalni avtor .X. Poglej prispevek
    Če se niso upoštevala pravila,če ni bilo na meji kulture ima vsak pravico da prijavi kršitve ali ne...

Drugače pa čestitke napadalcu
    Se popolnoma strinjam s tabo, vendar smo se nasmejali, ko je killmachine omenjal naš acc v zvezi z zgornjim napadalcem nevem no, mogoče je pa to prvi pokazatelj moči našega acc-ja pri U-jevcih

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •