Stran 25 od 30 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 152324252627 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 241 do 250 od 292

Tema: [si5] Čudesa sveta 2011/2012

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    249

Privzeto

Citat Originalni avtor VOLUHAR Poglej prispevek
    nerad se strinjam s tabo, ampak imaš prav. Malo kmečke logike ne škodi in če jo uporabim je logično da za vdorom ne more stati noben drug kot vi

Pa drugač ili? po padcu iz egota na IQ kaj noge bolijo? danes ste prejeli lepo lekcijo iz podcenjevanja
    Patetično

kot vedno se vračaš nazaj na žaljenje nasprotnika, bi že mislil da boš sestavil bolj smiseln sestavek

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice kukulele
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    67

Privzeto

Citat Originalni avtor palma Poglej prispevek
    ne čestitam več!Priponka 1029
    ne pridem na piknik!
    skregana!
    Priponka 1028
    Jaz te nisem nikoli (vsaj mislim da ne) užalil in bi se spodoblo da se že 1x spoznamo in kakšno ruknemo pijačo.
    Igra pa naj ostane za druge serverje.
    Lp
    Nazadnje urejal kukulele; 03-05-2012 ob 14:37.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Marelica
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    306

Privzeto

kaj zdaj, komu naj čestitamo? zanimivo vas je brati
    kdo je prvi postavil zadnjo opeko in kdo je najboljši offer in kdo je pop klasa?

Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    67

Privzeto

Dragi igralci Traviana,

vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoč je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporočilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporočilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

The results: Dan je že davno prešel v noč, vendar so delavci v vasi 1.WW Village, nadaljevali z delom skozi zimsko noč – večno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi uničile njihovo delo, vedoč, da dirkajo s časom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je končal ob 13:41 ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot največja in najbolj veličastna zgradba po padcu Natarjev.

Skupaj s svojim zavezništvom "F O R", je " sudija" končal z gradnjo Čuda Sveta. Porabil je milijone surovin ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si "sudija" zasluži naziv zmagovalca te dobe!

"FUFLCENCILATOR" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "Trotlzihr" in " Xo1".
    "Bimbo" sje bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.
    "Iluvatar" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice zg9
    Datum pridružitve
    Jul 2010
    Objav
    57

Privzeto

Čestital bi F.O.R i njubekima na pobjedi Vidimo se uskoro sudija par paketa laškog za njubeke molim
    sef nnb , def ally pro (s6)proud lose
    noob koji se ubacio u stb(s1) win
    dark shadow (kys,kgb)(s5)win
    player of knights ally ( wc ) com6 - win
    o zg9 "za tebe znam da si slab igrač i da igraš travian samo zbog piknika,da možeš đaba pit"
    One of the proud chiefs of legion-s(s1)win
    member NA (xo1)(s5)win

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice VOLUHAR
    Datum pridružitve
    Mar 2011
    Objav
    66

Privzeto

Citat Originalni avtor Shenkey Poglej prispevek
    Patetično

kot vedno se vračaš nazaj na žaljenje nasprotnika, bi že mislil da boš sestavil bolj smiseln sestavek
    in kje sem te užalil, jaz vidim samo dejstva
    imam navado da spoštujem nasprotnika, creep, ili in jurček(v nadaljevanju sveta trojica) ste pač taka sorta žuželk da si ne zaslužite spoštovanja...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Suzy
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    105

Privzeto

Jaz sem sicer navijal za suzy, da naredi zadnji klik, vsaka ji čast da je 3 različne WW-je na enem serverju sklikala do 97-tega lvl-a - to je volja in veselje do igranja!

Rok hvala na teh besedah. Kar se tiče volje in igranje je še bila, ko je štartal nic mi ni. Ko se je pa začelo vse zapletat in ko so začele padat takšne in drugačne besede sta pa volja in veselje minila. Posledica tega je bilo tudi brisanje omenjenega acc, ter ravno tako Maxtor in NO ONE acc. Nekaj časa nisem klikala, ker me je minila popolnoma vsa volja. So pa ostali nenehno izražali željo po tem, da jim pomagam spravit čudo na level 100, ter da dokažemo, da se to kljub vsemu da in da si člani alijanse to zaslužijo. Po sklenitvi zavezništva NDN s PSI, pa smo mi naredili enak korak in se povezali s F.O.R kar je pa bilo kot že vse do sedaj spet nesprejemljiv korak za creep kompanijo. Kmalu je postalo jasno, da je littlefinger postal konkurenca iluvatarju in ker ni šlo drugače so se poslužili »vdora« na acc ter tik pred napadi razpustili def, da so lahko spravili čudo na 0. To je bilo dejanje, ki nam je vsem vzelo dih ampak nam je dalo VOLJO, da dokažemo, da se to takole ne bo končalo. Odločitev je bila pravilna in kljub dnevni menjavi gesel, mailov in še drugim preglavicam NAM je skupaj uspelo. Postavljen je zadnji cigel in konec je tega serverja.
    In Rok sami mi nikoli nebi uspelo, ampak gre tukaj zahvala predvsem moji ekipi : dualoma Dušanu in Stjepkotu, Maretu, bokiju (solata z navadnim kisom), Maxtorju,Ajaxu, Pinky, Julču (ki je dokler mu niso odvzeli acc klikal na rakunu), Mici, Bredi ter v nadaljevanju ekipi F.O.R : Tomstarr, Sudija&Dušan ter neumorna Bucka
    Seveda pa brez alijanse in zvestih članov nebi uspelo nikomur!
    Hvala vsem in vsakemu posebej.
    Nazadnje urejal Suzy; 03-05-2012 ob 16:12.

Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    67

Privzeto [si5] Čudesa sveta 2011/2012

16ti18na30ta18mi
    geslo če ima kdo željo pogledat WW
    LP Sudija

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Gad
    Datum pridružitve
    Feb 2011