Stran 6 od 34 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 4567816 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 340

Tema: [ts2]Splošna debata 2012

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Honor
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    580

Privzeto

On samo igra igro provkatorja Ne pusti se mi zmesti. Akcije v igri bodo naredila svoje, katera bodo pokazale kdo je kdo.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor DrySafe Poglej prispevek
    nikoli se nisem hvalil.. ti si pač en aroganten človek ki prvo reče tak pol pa drugače samo da bi izpadel na koncu kot "heroj"..
    in še vedno čakam da boš napisal kak sem top farmer? al ti je zmankalo argumetov za to kaj trdiš? in če bi uporabljal oz delal kaj prepovedanega bi nas že dobli lahko pa sam pišeš tvojemu predragemu prijatelju multihunterju da naš še 1x preveri če si prelen še za miško klikat na 10-20 min pove marsikaj o tebi in tvojem uspehu v življenju
    eh moje zasebno življenje te tudi moti? kaj mi zavidaš? zdravje? ženo? otroka? službo? kmetijo? čas ki mi vseeno ostane da s s teboj dajem tu gor?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    27

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    eh moje zasebno življenje te tudi moti? kaj mi zavidaš? zdravje? ženo? otroka? službo? kmetijo? čas ki mi vseeno ostane da s s teboj dajem tu gor?
    kje sem omenil da me kaj od tega kaj si v tem postu in prejšnem napisal moti? pol pa vi meni da sem provokant a sami edini provocirate ti se v vsaki temi prepiraš z vsemi.. in potem vedno drugi provocirajo in ti nič ne narediš? malo se vprašaj kdo je krivec za vse to
    Nazadnje urejal DrySafe; 01-04-2012 ob 14:54.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Honor
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    580

Privzeto

Citat Originalni avtor DrySafe Poglej prispevek
    kje sem omenil da me kaj od tega kaj si v tem postu in prejšnem napisal moti? pol pa vi meni da sem provokant a sami edini provocirate ti se v vsaki temi prepiraš z vsemi.. in potem vedno drugi provocirajo in ti nič ne narediš? malo se vprašaj kdo je krivec za vse to
    Moj post je letel na dorko-ta. Brez zamere če sem te porinil na stran in soju loči postavil dorko-ta. On zna provocirat. ga forumaška srenja pozna. S svojimi izjavami skuša spraviti pozornost nase. Samo ne se mu pustit, da bi dosegel da bi kak katapult vec letel na njega kot si to zasluži
    Nazadnje urejal Honor; 01-04-2012 ob 15:38.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    27

Privzeto

Citat Originalni avtor Honor Poglej prispevek
    Moj post je letel na dorko-ta. Brez zamere če sem te porinil na stran in soju loči postavil dorko-ta. On zna provocirat. ga forumaška srenja pozna. S svojimi izjavami skuša spraviti pozornost nase. Samo ne se mu pustit, da bi dosegel da bi kak katapult vec letel na njega kot si to zasluži
    Opažam vse to kaj si napisal. Bomo vidli kdo bo največ v igri pokazal ne na forumu Čeprav se je končno začelo pisat v ts2 temi in ni edina mrtva izmed vseh serverjev edina.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Honor Poglej prispevek
    honor jaz moje naloge vem in jih bom opravil kot sem si zastavil in kot sem se z vodstvi dogovoril. po izpolnitvi mojih nalog pa se bova z dualom pomenila kaj naprej. šime pa ne jemlji vsega tako osebno toi da si na bunker nabasal si sam kriv pa še tebi ni bil namenjen. če bi bil zloben bi fasal ti kate vendar koneckoncev niste vi naš problem oziroma je pri vas procent noobov majhen primerljiv kot kjer drugje- razen pri nas ko je veliko začetnikov za katere velja enostavno: ne glej kaj jaz delam ampak poslušaj kaj ti svetujem in ni lepšega zame da vidim da uspevajo in če bo kdo v prihodnje prekosil naju semu klanjamo in smo zelo zadovoljni.

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    398

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    honor jaz moje naloge vem in jih bom opravil kot sem si zastavil in kot sem se z vodstvi dogovoril. po izpolnitvi mojih nalog pa se bova z dualom pomenila kaj naprej. šime pa ne jemlji vsega tako osebno toi da si na bunker nabasal si sam kriv pa še tebi ni bil namenjen. če bi bil zloben bi fasal ti kate vendar koneckoncev niste vi naš problem oziroma je pri vas procent noobov majhen primerljiv kot kjer drugje- razen pri nas ko je veliko začetnikov za katere velja enostavno: ne glej kaj jaz delam ampak poslušaj kaj ti svetujem in ni lepšega zame da vidim da uspevajo in če bo kdo v prihodnje prekosil naju semu klanjamo in smo zelo zadovoljni.
    Ti bi resno potreboval podnapise za tvoje poste če bi želel da jih kdo razume

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor AmA Poglej prispevek
    Ti bi resno potreboval podnapise za tvoje poste če bi želel da jih kdo razume
    ti bi resno potreboval SSKJ, saj ne da bi ti koristil a tako .. da bi vsaj imel kaj koristnega ob sebi.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2012
    Objav
    76

Privzeto

Roza fantek, ti pa res stopiš v konflikt z vsakim A se je tako težko normalno pogovarjati o igrici? Noben ne bo umrl, zato le mirno, relax... =)

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Delovodja Poglej prispevek
    Roza fantek, ti pa res stopiš v konflikt z vsakim A se je tako težko normalno pogovarjati o igrici? Noben ne bo umrl, zato le mirno, relax... =)
    ama je poseben. aja sva dva na računu plus občasno 4 sitterji ... in jih moram spet pohvaliti za odlično delo

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •