Stran 5 od 34 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 3456715 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 340

Tema: [ts2]Splošna debata 2012

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    27

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    ne niti nisem na to namigoval mojster...
    pa ja kje sem se že zalepil? s tistim bornim offom ki ga premoreva se res ne bom šel kamikaze. ravnam se po istem načelu kot vi: vse kar mi vohunčki ponudijo koristno uporabim.
    ravno danes sem vido kak si se zabil isto ko shime..samo da z 1 valom samo .. in za razliko od tebe jaz vem kdo si ;D

Začetnik
    Datum pridružitve
    Dec 2011
    Objav
    2

Privzeto

Vidim, da imate burno na ++, na zahodu se nič ne dogaja. Zatišje pred nevihto? Bomo videli...

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor DrySafe Poglej prispevek
    ravno danes sem vido kak si se zabil isto ko shime..samo da z 1 valom samo .. in za razliko od tebe jaz vem kdo si ;D
    ehm jaz zabil? a drobiš za prcanje misliš? 10 mangonelov in 5 ovnov a to je zate zabitje potem je vojaško dstanje res porazno tam preko sploh po tem ko je član ožjega vodstva tam pri vas zalepil vse na še enega od mojih uspešno postavljenih bu kerjev in je spolzel po vodi šalabajzerski poskus prevzema naselja... čaki da se spomnem? kateri bunker pr MOJIH soigrakcih sittan od mene je že padel? aja noben do sedaj... reporta vam ne dam ti pa zalepim moj " plakat" po tvojem... zame je to nepomemben report če bi res kaj porušil bi lahko tip samo še ... ne bo evo reporta http://travian-reports.net/si/report/2851645feb0 uf res se imaš za hvali s tem to moj heroj med spanjem sam ubrani. in za raliko od tebe meni se ni treba skrivat kot se moraš ti... ti si pa "dedec" saj zato se moraž za monitor in forumski nick skrit ane mojster...
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 31-03-2012 ob 18:29.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    27

Privzeto

ehm jaz zabil? a drobiš za prcanje misliš? 10 mangonelov in 5 ovnov a to je zate zabitje potem je vojaško dstanje res porazno tam preko sploh po tem ko je član ožjega vodstva tam pri vas zalepil vse na še enega od mojih uspešno postavljenih bu kerjev in je spolzel po vodi šalabajzerski poskus prevzema naselja... čaki da se spomnem? kateri bunker pr MOJIH soigrakcih sittan od mene je že padel? aja noben do sedaj... reporta vam ne dam ti pa zalepim moj " plakat" po tvojem... zame je to nepomemben report če bi res kaj porušil bi lahko tip samo še ... ne bo evo reporta http://travian-reports.net/si/report/2851645feb0 uf res se imaš za hvali s tem to moj heroj med spanjem sam ubrani. in za raliko od tebe meni se ni treba skrivat kot se moraš ti... ti si pa "dedec" saj zato se moraž za monitor in forumski nick skrit ane mojster...
    ce si ze prilepo report shimeta potem daj se tvojega pod.temi tvojimi.odraslimi komentarji z NOOB NOOB in nvm kaj vse.. in jaz se ne skrivam pod.nekim nickom. sem v bistvu nepomemben igralec ki se vraca po.par letih in vrjamem da bo med nama se pokalo ker si nek pametn g66k ki mi gre na zivce samo ko pise komentarje v vsaki temi in kao vse ve kaj se dogaja.. in slisal sem da si baje ful povezan z multihunterjem da baje prijavis vsako sr***e da bi se znebil konkurence + profil.v igri nevem ce govori za tebe in tvojo inteligenco. Lp ;D
    Nazadnje urejal DrySafe; 01-04-2012 ob 00:30.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

ce si ze prilepo report shimeta potem daj se tvojega pod.temi tvojimi.odraslimi komentarji z NOOB NOOB in nvm kaj vse.. in jaz se ne skrivam pod.nekim nickom. sem v bistvu nepomemben igralec ki se vraca po.par letih in vrjamem da bo med nama se pokalo ker si nek pametn g66k ki mi gre na zivce samo ko pise komentarje v vsaki temi in kao vse ve kaj se dogaja.. in slisal sem da si baje ful povezan z multihunterjem da baje prijavis vsako sr***e da bi se znebil konkurence + profil.v igri nevem ce govori za tebe in tvojo inteligenco. Lp ;D
    kot vidiš sem celo moj report zalepil in celo necenzuriranega. aja najin profil te moti? bolj kot tisti kot od tistega ki trdi da je on edini in edinstveni in kratkomalo da celo nekateri res verjamejo da bo sam pometel s celim serverjem... pozor: v njegovi ally ga bodo njegovi pojedli sami. sploh pa kdo si ti da ocenjuješ nivo najine inteligence sploh pa na osnovi najinega profila v igri. aja res ni vijoličnih trakcov ker sva prelena da bi si surovine v farme pošiljala da ni zgledalo da res toloko nafarmava... ja imam tudi tisti skype zapis shranjen kako to delajo... A MH te moti? Kdor je čist se nima kaj bati. Sleparji, botarji in izsiljevalci in taki ki jim je kultura tuja in jim žaljivke gredo hitro z jezika pa ja.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    27

Privzeto

ti povem da si lahko med top roparji tudi brez tega to ti povem ker sem v top 10roparjih.. ampak ocitno ti prav isces izgovore za to, da nisi med najboljsimi no, zdaj sem ti dal namig in pricakujem od tega ki vse ve, tebe, da ves kdo sem

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

ti povem da si lahko med top roparji tudi brez tega to ti povem ker sem v top 10roparjih.. ampak ocitno ti prav isces izgovore za to, da nisi med najboljsimi no, zdaj sem ti dal namig in pricakujem od tega ki vse ve, tebe, da ves kdo sem
    sem kje namignil da me zanima kdo si? ne napisal sem da se skrivaš kot vedno za raznimi nicki. kako si top farmer vemo... če si in če si na tvojem računu.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    27

Privzeto

sem kje namignil da me zanima kdo si? ne napisal sem da se skrivaš kot vedno za raznimi nicki. kako si top farmer vemo... če si in če si na tvojem računu.
    kot vedno se skrivam? igram prvič na serveru ki ni speed in še to po ene 5 letih.. tak da ne govori če nimaš pojma no povej mi ti kak sem top farmer? me res zanima kaj si mislijo nesposobneži ki tega ne morejo ker se raje jočejo kak drugi pošiljajo surovine in nevem kaj

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

kot vedno se skrivam? igram prvič na serveru ki ni speed in še to po ene 5 letih.. tak da ne govori če nimaš pojma no povej mi ti kak sem top farmer? me res zanima kaj si mislijo nesposobneži ki tega ne morejo ker se raje jočejo kak drugi pošiljajo surovine in nevem kaj
    ne zanima me ti si se sam s tem hvalil. kar koli bom napisal boš zanikal zato je škoda časa in tipk. imej se mojster... ko ti zmanjka pa vdihni izdihni in čakaj 10 minut. pa poskrbi da te pri tem sladostrastnem početju ne bo upal nihče motit. mogoče boš celo uspel res nekaj pomembnega za nekoga storiti. ehm sama ne bova nikoli top farmerja ker sva prelena za viset in toliko klikat. če bi slučajno prišla med vijolice bi bil zgolj trenutni spodrsljaj koga drugega.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    27

Privzeto

ne zanima me ti si se sam s tem hvalil. kar koli bom napisal boš zanikal zato je škoda časa in tipk. imej se mojster... ko ti zmanjka pa vdihni izdihni in čakaj 10 minut. pa poskrbi da te pri tem sladostrastnem početju ne bo upal nihče motit. mogoče boš celo uspel res nekaj pomembnega za nekoga storiti. ehm sama ne bova nikoli top farmerja ker sva prelena za viset in toliko klikat. če bi slučajno prišla med vijolice bi bil zgolj trenutni spodrsljaj koga drugega.
    nikoli se nisem hvalil.. ti si pač en aroganten človek ki prvo reče tak pol pa drugače samo da bi izpadel na koncu kot "heroj"..
    in še vedno čakam da boš napisal kak sem top farmer? al ti je zmankalo argumetov za to kaj trdiš? in če bi uporabljal oz delal kaj prepovedanega bi nas že dobli lahko pa sam pišeš tvojemu predragemu prijatelju multihunterju da naš še 1x preveri če si prelen še za miško klikat na 10-20 min pove marsikaj o tebi in tvojem uspehu v življenju

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •