Stran 3 od 34 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234513 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 340

Tema: [ts2]Splošna debata 2012

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor SiO4 Poglej prispevek
    Žiw kdorko,grem bombat ker rabim cekine pa bom zbrisal,naštimaj si def če slučajn tebi zasveti
    eh kje pa si ?

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Honor
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    580

Privzeto

Biti del skupine alians ki pokriva 2/3 serverja ni izziv. tak da dorko tukaj verjetno ne bomo skupaj. Seveda obstaja verjetnost da me tole skromno klikanje mine. drugače pa bom upam da našel mesto nekje v AA skupini in jih zalagal z deff vojsko

Creep še igra kje tukaj ? Kaj pa ona crepova so-kompanjonka kitty ? hehhe nimam pojma kdo vse sploh se klika.? Lanuit ?
    Nazadnje urejal Honor; 22-03-2012 ob 23:09.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    eh kje pa si ?
    Matr s5 pr tistih k se s celim serverjem tepejo

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Honor Poglej prispevek
    Biti del skupine alians ki pokriva 2/3 serverja ni izziv. tak da dorko tukaj verjetno ne bomo skupaj. Seveda obstaja verjetnost da me tole skromno klikanje mine. drugače pa bom upam da našel mesto nekje v AA skupini in jih zalagal z deff vojsko

Creep še igra kje tukaj ? Kaj pa ona crepova so-kompanjonka kitty ? hehhe nimam pojma kdo vse sploh se klika.? Lanuit ?
    aha torej imaš že nabirko gesel in proxyev in vsega kaj je pogolj za igro tam verjetnoin smisel opazovanja te je očitno zapustil če vidiš 2/3 v enem zavezništvu. Poglej pod A kaj vse najdeš. eh preden si zapisal bi preveril... no saj te nihče ne sili. samo drugič raje pomisli na koga polivaš gnojnico

Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    580

Privzeto

Ah dorko, jaz nikoli nisem in ne bom igral na tak nacin. kaki proxi itd... Vidm v AA povezavi samo 5 alians, popravi me ce se motim. Medtem ko ILU in podobni pokrivajo vse ostalo + se nekaj solo majhnih alians ala farme. Kok kdo igra s kakšnimi pomagali ne vem. Lahko mi pa pomagas pa poves če kdo igra iz si5 tukaj . Takrt vem da je bil aktivn s temi proxiji player Kavčič. Je tukaj ? Za vasilijeva si mi povedal, še kdo ? Pravi volk... je to player iz drugega si1 ?.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

Ah dorko, jaz nikoli nisem in ne bom igral na tak nacin. kaki proxi itd... Vidm v AA povezavi samo 5 alians, popravi me ce se motim. Medtem ko ILU in podobni pokrivajo vse ostalo + se nekaj solo majhnih alians ala farme. Kok kdo igra s kakšnimi pomagali ne vem. Lahko mi pa pomagas pa poves če kdo igra iz si5 tukaj . Takrt vem da je bil aktivn s temi proxiji player Kavčič. Je tukaj ? Za vasilijeva si mi povedal, še kdo ? Pravi volk... je to player iz drugega si1 ?.
    Kavič je bil ta player ... Drugače pa en del Peca team-a igra, pa en del Emersija pa mislim da jih je še kar nekaj... Tu ti bo več znal povedat dorko, ker igra jaz sem nehal

Začetnik
    Datum pridružitve
    Mar 2012
    Objav
    1

Privzeto

Samo na kratko bom napisal...Take Kdorko je oseba ki vse ostali igralce ki niso v nekakšnem paktu z njim provocira..Za konec pa naj povem , da v Zavezništvu Ahilov in Aajev ne vlada nobena diktatura in so VSI dobili pomoc

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Peca_slo Poglej prispevek
    Kavič je bil ta player ... Drugače pa en del Peca team-a igra, pa en del Emersija pa mislim da jih je še kar nekaj... Tu ti bo več znal povedat dorko, ker igra jaz sem nehal
    Ja eden je in so ga tudi že našli kavcica in baje klika že za pol ally sam. Ehm Da ne bo kdo nabijal: moj osebek sitta vse bunkerje po ally ki so potrebni in to nekatere hudo moti, na drugi strani seveda. O poštenju nasprotnika iz AA - ehm cel sever proti ubogi ally- da so moral si še vohuna zrihtat in se hvalit da ga imajo-5 minut po izdanem MM je bil že IGM od koristniha špijuna- dokler se mu ni zalomilo in je špijunček prišel s staro" ja so mi vdrli v račun saj sem menjal že geslo". Verjemi če hočeš verjeti... Vdrli ne vdrli če si nesposoben zavarovati geslo si tudi nesposoben za igro z nami.
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 24-03-2012 ob 17:21.

Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    580

Privzeto

Torej ce te prav razumem govoris o prox-ijih, obenem pa imas playerja kavčič ki je champion v tem. ne mores argumentirat oz tudi demantirat kot le to da imas na svoji strani kup alians, ki kažejo samo to da iščejo zavetje, ter neorganiziranost. Ker drugega kot to ne morejo kazati, če jim nasporti stoji 3 krat manj alians. Ob enaki ali vsaj malo podobni organiziranosti bi tale server bil ze odločen, tak čez laičen prst pogledno.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Torej ce te prav razumem govoris o prox-ijih, obenem pa imas playerja kavčič ki je champion v tem. ne mores argumentirat oz tudi demantirat kot le to da imas na svoji strani kup alians, ki kažejo samo to da iščejo zavetje, ter neorganiziranost. Ker drugega kot to ne morejo kazati, če jim nasporti stoji 3 krat manj alians. Ob enaki ali vsaj malo podobni organiziranosti bi tale server bil ze odločen, tak čez laičen prst pogledno.
    Ehm po izjavo vodilnih članov A...* vseh no so oni nad vsemi in bodo z vsemi pometli sami torej o kakem ravnovesju ko so posrkali vase odpadnike-militantne člane Ajev skrite v Iluminatih ne bi govoril. In ne glede na Zavezništva se naša mala ally sam brani proti 4 ally... tako da če vidiš ti prevlado naših ally. potem ne bi več nič. Razen če veš več od mene kar pomeni da nekaj ne štima.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •