Stran 14 od 34 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 4121314151624 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 131 do 140 od 340

Tema: [ts2]Splošna debata 2012

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Psyholitic Poglej prispevek
    Imaš prav ste ZELO sposobne FARME Nebi rekel da ste ga
    Kot se spomnim sem sam odšel, k aliansi ki dejansko je sposobna kaj narediti, ti bučka bučkasta
    Kar JAZ vem smo te brcnili in te MHju prijavili za multiračune in te tudi iz drugih ally odstranili. Pa ne pozabi MH sem jaz. In ti ne farmaš nikogar od naših računov ker nimaš niti zametkov ja..c da bi jih uporabljal.
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 11-06-2012 ob 11:51.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2012
    Objav
    76

Privzeto

Haha kok je fajn brat poste pinkya, ko kr neki filozofira. Še tega!

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Delovodja Poglej prispevek
    Haha kok je fajn brat poste pinkya, ko kr neki filozofira. Še tega!
    kaj je pušik... še vedno iščeš Starega...

Privzeto

Hahahahhaha ne sam sem prestopil k AAjr po prepiru z primorčanom. Računi so šli pa v izbris pred tvojo prijavo ki je samo kazala kako obupan si.

Pazi na jezik.
    LP, C
    Nazadnje urejal creep; 11-06-2012 ob 16:13.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Hahahahhaha ne sam sem prestopil k AAjr po prepiru z primorčanom. Računi so šli pa v izbris pred tvojo prijavo ki je samo kazala kako obupan si.

Pazi na jezik.
    LP, C
    Mitja že ker si glavni cenzor: kje živijo v Slovenji primorčani ker glede na to da sem 100% slovenec sem mislil da poznam vse prebivalce naših pokrajin a za primorčane nisem slišal. Je to kaka nova vrsta prebivalca naše lepe dežele? Ker tudi Toporišič in niti Bogataj nista nikoli omenjala tega vrlega prebivalca. A imajo kake posebnosti?
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 11-06-2012 ob 17:00.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2012
    Objav
    76

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    kaj je pušik... še vedno iščeš Starega...

Hahahaha attention w****

Privzeto

(•_•)
    I guess.
    ( •_•)>⌐■-■
    they're the one who live by the sea
    (⌐■_■)
    Nazadnje urejal Psyholitic; 11-06-2012 ob 17:48.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

(•_•)
    I guess.
    ( •_•)>⌐■-■
    they're the one who live by the sea
    (⌐■_■)
    Si bil vprašan? Si ti Mitja aka Creep? Nisi. Ker on bi bil sposoben cel vaš mali AAj vodit sam in to nažgan ko mavra vsaki dan. In ko boš vprašan se oglasi. Vem zakaj sem ravno njemu postavil to vprašanje. (Da se razume ne ally ampak vse račune skupaj)
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 11-06-2012 ob 19:31.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Honor
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    580

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    Si bil vprašan? Si ti Mitja aka Creep? Nisi. Ker on bi bil sposoben cel vaš mali AAj vodit sam in to nažgan ko mavra vsaki dan. In ko boš vprašan se oglasi. Vem zakaj sem ravno njemu postavil to vprašanje. (Da se razume ne ally ampak vse račune skupaj)
    Kdorko preboli da zaenkrt konkuriraš samo na forumu v igri pač žal to rundo ne kaže preveč dobro. Če ti pomaga da "zelene" forumaše zatiraš v kali tud ok. Samo da preživiš tole abstinenčno krizo igre, ki ti jo si2 trenutno ne omogoča. Pač zaenkrt ste na severu redka vrsta, nagonsko se grupirate na oddaljenih mestih, kar razumem. Nagon preživetja dela svoje. Glede vohunov, povsod so bili in verjetno bodo. Kok ti pomaga da imas vohuna v ally na severu ILU. Bolj malo, ker jih je zelo malo še, pa še tistim ne kaže dobro. Če je kdo odkrit je bolj verjetno zaradi pomanjkanja motivacije, oz cilj je verjetno dosežen, kot pa vaša sposobnost odkrivanja vohunov. Ker v nasprotnem bi kot ally rastli in se ne krčli. Če imate 10 aktivnih igralec je lažje odkriti vohuna kot pa če jih imaš 40 mar ne ?

V creepove sposobnosti ne dvomim, vendar creep tukaj nima nic Dvom se poraja pri tebi. Zakaj si šel na podlagi večino total neznanih igralcev pomagat gradit mrežo na vseh 4 straneh in nisi usmeril moči in naredil 1-2 močni aliansi ter izbral dve strani neba in se tam zasidral...? čas kot vidim ti ne dela težav, kot nam ostalim, tako da ni čas vprašanje, ampak sposobnosti organiziranja in vodenja. Tvoje vodstvene sposobnosti so vprašljive, ker si zatajil tako na si5 ker si imel stran ki je bila dosti bolj konkurenča, pa si kljub temu zaje*al, kot tudi tukaj in naredil samo en show.

Lp H.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Honor Poglej prispevek
    Kdorko preboli da zaenkrt konkuriraš samo na forumu v igri pač žal to rundo ne kaže preveč dobro. Če ti pomaga da "zelene" forumaše zatiraš v kali tud ok. Samo da preživiš tole abstinenčno krizo igre, ki ti jo si2 trenutno ne omogoča. Pač zaenkrt ste na severu redka vrsta, nagonsko se grupirate na oddaljenih mestih, kar razumem. Nagon preživetja dela svoje. Glede vohunov, povsod so bili in verjetno bodo. Kok ti pomaga da imas vohuna v ally na severu ILU. Bolj malo, ker jih je zelo malo še, pa še tistim ne kaže dobro. Če je kdo odkrit je bolj verjetno zaradi pomanjkanja motivacije, oz cilj je verjetno dosežen, kot pa vaša sposobnost odkrivanja vohunov. Ker v nasprotnem bi kot ally rastli in se ne krčli. Če imate 10 aktivnih igralec je lažje odkriti vohuna kot pa če jih imaš 40 mar ne ?

V creepove sposobnosti ne dvomim, vendar creep tukaj nima nic Dvom se poraja pri tebi. Zakaj si šel na podlagi večino total neznanih igralcev pomagat gradit mrežo na vseh 4 straneh in nisi usmeril moči in naredil 1-2 močni aliansi ter izbral dve strani neba in se tam zasidral...? čas kot vidim ti ne dela težav, kot nam ostalim, tako da ni čas vprašanje, ampak sposobnosti organiziranja in vodenja. Tvoje vodstvene sposobnosti so vprašljive, ker si zatajil tako na si5 ker si imel stran ki je bila dosti bolj konkurenča, pa si kljub temu zaje*al, kot tudi tukaj in naredil samo en show.

Lp H.
    Ne ser** sploh z si5, glede abstinenčne krize in komu gre slabo pa raje nebi ker kot vsi ostali ki iščejo Starega po računih nimaš pojma. Ta poteza mi na drugih serverjih ne bi tako dobro uspela nikoli a na tem je to mačji kašel farbat večino serverja in kot zgleda tudi tebe.
    Še vedno pa čakam Creepovo mnenje o primorčanih glede na dejstvo da je dotični primorčan iz njegovih krajev.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •