Stran 13 od 34 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 3111213141523 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 121 do 130 od 340

Tema: [ts2]Splošna debata 2012

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2012
    Objav
    76

Privzeto

Hahaha

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    40

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    Oho spet nekdo z megalomansko verzijo paranoje. Izjave nekoga ki si misli da je že server zmagal.... Koga si ti revež porazil ? Samega sebe? Natarje? Kako malo farmo? Iščeš koga kje? Vidiš jaz sem rekel bom brisal in sem brisal... Kje so možaki na drugi strani ki so isto zatrjevali? Niso ker so še vedno obsedeni iskat Starega po računih in se jim niti ne sanja kje ga najti... Stari je povsod in se neizmerno zabava nad vašo ceneno paranojo in če bi vedeli kaj se še vse zadaj skriva bi bili šele paranojični... In nekaj se šušlja da so eni spet zalepili. Pa bavbavčki so baje modrim malim smrkcem po plakatu na njihovem bornem selu grozili- naj me kdo popravi: Še tri dni je tvoj račun na zemljevidu- je bavček izjavil. Sedaj ali bavčkom počasneje teče ura kot tudi še kaj drugega ali pa so stisnili rep med noge pred malimi modrimi... PAAAAAAAAAAAAAAAARAAAAAAAAAAAAAAAANOOOOOOOOOOOOOOO OOOJAAAAAAAAAAAAAA je med nami...
    Si ti čist uredu?

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor _uros_ Poglej prispevek
    Si ti čist uredu?
    JAZ ? Jaz sem super ker to foro smo že videli večkrat samo takih noooooooooobov kot je trimko pa ne srečaš na vsakem serverju... Kaj si že pisal o poražencih? http://travian-reports.net/si/report...bb,299009fe5fd
    No malce me še zvija od smeha samo bo že minilo čez čas.

Privzeto

1. acc sm brisal sam imel sem 3, več jih ej biolo le zato ker si bil ti sam nesposoben najti koga drugega ki bi jih prevzel
    2. prebral se vse vaša sporočila, še vedno jih berem nisi edin k ma špijune
    3. Nobenmu, dobesedno nobenmu se ne jebe na katerem acc. igras ker ne predstavljas nobene posebne vloge na tem serverju, razen da si nam naredil alianso farm
    4. Edini razlog da kdrokoli faše zaklep je ker sta ti in tvoj mh v osebnem poznanju in se na to malce preveč zanašaš

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jun 2012
    Objav
    5

Privzeto

Bučke.....Daj ne klobasaj bedarij no....Še bolj se pogrezaš v svoje nerazumljive izgovore,zakaj igraš 5 acc-jev....Sam si imel "LE 3"?
    Glede sporočil.....Kaj boš te ti prebiral....Lepo te prosim,ti lahko imaš špijone le tako,da imaš še kak acc pri nas....
    Sicer pa :ŠPIJONIRANJE JE ODRAZ LABILNIH OSEB,KI NIKDAR NISO NIČ DOSEGLI V SVOJEM ŽIVLJEJU IN SE LAHKO SPUSTIJO POD TA PRAG....
    Imaš pa prav ja,da se nobenemu ne fučka(TVOJE BESEDE SO SPET ODRAZ TVOJEGA BOGATEGA BES. ZAKLADA) kje je...
    Glede poznanstev z Mh pa spet bučke....Se vidi,da ti je (14-15 let)....
    Nazadnje urejal ALES; 10-06-2012 ob 14:49.

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor ALES Poglej prispevek
    Bučke.....Daj ne klobasaj bedarij no....Še bolj se pogrezaš v svoje nerazumljive izgovore,zakaj igraš 5 acc-jev....Sam si imel "LE 3"?
    Glede sporočil.....Kaj boš te ti prebiral....Lepo te prosim,ti lahko imaš špijone le tako,da imaš še kak acc pri nas....
    Sicer pa :ŠPIJONIRANJE JE ODRAZ LABILNIH OSEB,KI NIKDAR NISO NIČ DOSEGLI V SVOJEM ŽIVLJEJU IN SE LAHKO SPUSTIJO POD TA PRAG....
    Imaš pa prav ja,da se nobenemu ne fučka(TVOJE BESEDE SO SPET ODRAZ TVOJEGA BOGATEGA BES. ZAKLADA) kje je...
    NE ALEŠ ČAS JE DA PRIZNAM jaz sem Multihunter.

GLEDE FARM: SAM JE BIL FARMA in top plezac na računu psihić ki je bil brisan ker si je tja surovine pošiljal od drugih računov. Aliansa farm? Farma si če si kot psihić nesposoben- iz lastnih načunom ni imel atributov nikogar napasti razen roke ki ga je skušala varovatri in futrati. To ja ko je uvidel da je nulo je spakiral drugam- drugi ki so uvideli da jim ne gre so samobrisali.
    Nazadnje urejal jazsemkdorko; 10-06-2012 ob 15:12.

Privzeto

Jap vse vse za voljo vaše alianse, ker niste bili sposobni najti koga ki bi prevzel račune zavržti jih pa tudi niste želeli
    Ali res, zakaj jih potem vi imate v AAjih in AHILIH?
    No glede na to da se nobenmu ne ''fučka'' pa naj to neha non stop omenjati
    Bučke? še sam se je parkarat pohvalil stem

Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Psyholitic Poglej prispevek
    Jap vse vse za voljo vaše alianse, ker niste bili sposobni najti koga ki bi prevzel račune zavržti jih pa tudi niste želeli
    Ali res, zakaj jih potem vi imate v AAjih in AHILIH?
    No glede na to da se nobenmu ne ''fučka'' pa naj to neha non stop omenjati
    Bučke? še sam se je parkarat pohvalil stem
    Zakaj? Ker mi smo za razliko od tebe sposobni to furat in tao da nihče ne opazi. Boli in peče ane ko te dobijo... Še posebej ko ne veš še kaj te čaka.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jun 2012
    Objav
    5

Privzeto

Ne vem,kaj ti toliko omenjaš sposobnost.....Mi smo očitno ZELO SPOSOBNI,če uspemo jadrat po serverju,glede na to,da smo zadnjega špijona odkrili pred kratkim...
    Sploh pa ne vem....kam želiš to vse peljat....Nerazumljivo.....Pač sprijazni se,dobil si brco,ker nisi bil sposoben vodit niti 1 acc....Pol pa jezik za zobe glede sposobnosti...fante....

Privzeto

Ne vem,kaj ti toliko omenjaš sposobnost.....Mi smo očitno ZELO SPOSOBNI,če uspemo jadrat po serverju,glede na to,da smo zadnjega špijona odkrili pred kratkim...
    Sploh pa ne vem....kam želiš to vse peljat....Nerazumljivo.....Pač sprijazni se,dobil si brco,ker nisi bil sposoben vodit niti 1 acc....Pol pa jezik za zobe glede sposobnosti...fante....
    Imaš prav ste ZELO sposobne FARME Nebi rekel da ste ga
    Kot se spomnim sem sam odšel, k aliansi ki dejansko je sposobna kaj narediti, ti bučka bučkasta

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •