Stran 4 od 8 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 79

Tema: Počasno delovanje speeda

Privzeto

Nevem zakaj silijo z to verzijo če ne dela normalno. Naj raje dajo staro verzijo če niso prepričani da bo nova delovala brezhibno!

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Crypto
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    236

Privzeto

Dejmo štopat koliko časa bo sedaj delalo...
    Movies & TV
    Mixed

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2011
    Objav
    25

Privzeto

kaj je zaj ki ste admini z pojasnilom?
    zaj ko pa bi blo treba kaj naret pa nič ne?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2011
    Objav
    25

Privzeto

There will be no glory in your sacrifice. I will erase even the memory of Travian from the histories! Every piece of Travian parchment shall be burned. Every Travian historian, and every scribe shall have their eyes pulled out, and their tongues cut from their mouths. Why, uttering the very name of Travian, will be punishable by death! The world will never know you existed at all!

"300 Sparta"

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice symcy
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    31

Privzeto

Nevem a se sam men zdi al še vedno tole šteka ...
    nevem v čem je fora tega. Da bi biu strežnik preobremenjen ne bi reku glede na to da mora v povprečju preračunat 1,5 napadov na sekundo ...
    Upam da se bo tole kmalu rešilo ... problem je predvsem ko čakaš 10 sec do napada da pošlš svoje gorjačane stran, pol pa vzdrževalna dela in ti use pokolejo ...
    Lp,
    Simon

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2011
    Objav
    25

Privzeto

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.

Mislim da je najboljši način za rešitev slo traviana, da se igralci obrnemo na nemce in jim povemo za situacijo in da naj zamenjajo slo ekipo,......

Privzeto

Zaj pa res al ste res tak nesposbni al ka da bi keri se kaj oglaso od glavnih res ne pizdo ste stisnli ko nimate pojma o pojmi zakaj to dela sej ja najbolš bit tiho ko rit pa sam čakat kdaj se bo porihtalo sam verjemi da se samo nebo nič popravlo drugač pa res mi je žal da sm se prijavo na sramotn server sam živci mi grejo zarad tega bil sm med topr oparjih ampak sem zahvlajujoč vam pado z njega ker me mine do napadanja ker je teba tak dolgo čakat da pošlje napad. Zakaj ste zaj meli spet dela kaj ste popravli mi lahk date kako informacijo kako napreduje poprava oziroma odprava problema?

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice cdr90
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    336

[IMG][/IMG]

Privzeto

V imenu vseh ,kateri se sedaj jezimo naprošam SLO TEAM,da nam da kakšno informacijo kaj je narobe s serverjem in ali se dela kaj na popravilu ali updejtu ali kaj podobnega .Sicer bi naj server delal ampak pri meni je isto kot je bilo : ko kliknem vmes lahko grem na pijačo !!

Hvala

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    43

Privzeto

Citat Originalni avtor Anthonyx Poglej prispevek
    sorry ampak morem to napisat!

jebem vas v usta celi travian ekipi. slovence in nemce. mrs v picko materino smrdljivo!
    umiri se fant

Citat Originalni avtor red baron Poglej prispevek

Predlagam BOJKOT SPEEDA!
    Račun bo izbrisan čez 71:31:34 izbrisan

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •