Stran 56 od 69 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 646545556575866 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 551 do 560 od 688

Tema: [10. SIX] - Diskusija

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice LoqqA
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    81

Privzeto

Citat Originalni avtor ZoljaSLO Poglej prispevek
    bral sem tvoje neumne izjave in nisem si mogel kaj da te naučim pameti
    a boli? nekaj te ''žre'' se ti vidi :/

Lp
    L

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice LaNuit
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    300

Privzeto

Citat Originalni avtor Acidburn Poglej prispevek
    hvala nastja za pomoc :>
    ni problema bova še kako hackersko akcijo vdarila

Citat Originalni avtor kempo Poglej prispevek
    Soseda a dej no :P ne me tepst sej sm čist pridn )

Mau me na skypu klikn pa bova kšno rekla ane :P Sam tepst me pa ne
    pridn ja....

in ti si se našla pisat nastja ,raje povej kam ti je zginil off bi ti bilo bolj pametno?
    Kateri off? onih 9k impov na začetku? Aja saj res...vi ste mislili, da jih je blo 30k heheheheh.... Lepo smo vam prodali to in še marsikatero informacijo .... Udrihali ste po infamous računu, kot, da je edini...ker je pač fajn rušit Nastjo ane? Upam, da ste dobili željeno porcijo adrenalina... Da ste cel server izbirali čisto napačne tarče, se je pokazalo na koncu...O raznih zgodbicah in govoricah, ki ste jih spet imeli za backup, pa raje nebi... Zolja, dovolj si star, da bi lahko vedel, kdaj se mačka igra z mišjo, ampak očitno tebi in tebi podobnim še marsikaj ne bo kmalu jasno
    I CANT BE ME IF I DONT FIND MYSELF

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    1

Privzeto

edina stvar ki meni nebo nikoli jasna je samo ta, da nikoli niste znali igrati pošteno in pri svojih letih, bi se lahko tega sramovala namesto da se s tem hvališ,bolje bi ti bilo da več časa preživiš v hladilniku in se ne ukvarjaš s tem kako boš nategnila vse okoli sebe in to velja zate in tebi podobnim pokvarjenim osebam in ko boš pošteno dobila server takrat se javi do takrat bodi pa raje tiho!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2010
    Objav
    27

Privzeto

Citat Originalni avtor Breaker Poglej prispevek
    Če se že trudiš pravilno slovenščino spammat, se potrudi da vsaj vejice in velike začetnice uporabiš! xD
    me zanima katerih

Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    300

Privzeto

edina stvar ki meni nebo nikoli jasna je samo ta, da nikoli niste znali igrati pošteno in pri svojih letih, bi se lahko tega sramovala namesto da se s tem hvališ,bolje bi ti bilo da več časa preživiš v hladilniku in se ne ukvarjaš s tem kako boš nategnila vse okoli sebe in to velja zate in tebi podobnim pokvarjenim osebam in ko boš pošteno dobila server takrat se javi do takrat bodi pa raje tiho!
    Oh kako tebe vedno muči moj hladilnik ga bom slikala, pa ti poslala , če želiš .... res nimaš nikoli nobene druge kao žaljivke na zalogi, kot opazke na moj izgled? me prav zanima, kak lepotec si ti, da si lahko privoščiš take opazke... si kdaj mene slišal govorit o tebi tako nizkotno na podlagi osebnih podatkov ? Pa verjemi, da vem precej... Ampak to ni moj nivo in nikoli ne bo...

Kdo se hvali? samo potrjujem vaše zgodbice

Ja, res sva z juretom vdrla v vse možne račune, tudi poljakom ... ja res sem MH na sixu, ja res lahko pospešim tvoje katapulte, da pridejo pred čistilcem ..in ja res lahko zgoldam rezidenco tudi to, da si sama polnim skladišča je res in da si nastavljam unikatne arte v bližino... pa da sem vam mnogokrat podvojila število natarskih enot v oazah , ki ste jih vi pucali priznam...vse je res pa smo spet pri Nasty Norris zgodbicah, ki se vlečejo iz serverja na server in zaradi katerih vi ne morete iz svoje kože, da nebi za*ebali lastne igre in igre ostalih članov vaših alians, ki nimajo nič s tem in niti ne vedo, kaj je dejansko v ozadju vsega tega... Če se nebi toliko obremenjevali z mano in še parimi, na nivoju, ki ne sodi v travian, bi vam šlo mogoče malo bolje...

P.S. in kaj poleg že zgoraj navedenih dejstev, ki sem jih priznala, pri zmagah FB-ja ni bilo poštenega? Da slišim no izpovej se, če si že začel ...
    Nazadnje urejal LaNuit; 28-03-2012 ob 02:22.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    1

Privzeto

Ne bog ne daj, vi se ne sprehajate po acc in delate *****rije, to delamo mi!Ne predstavljaj se ljudem tukaj po forumu tako nedolžno, ker niti približno nisi in neda se mi več pogrevat stvari, ki so bile v preteklosti, ker kot sem že napisal nikoli se ne boš spremenila in še eno stvar pozabljaš tukaj sta dva človeka, ki sta igrala s teboj in juretom ter sta v živo doživljala vajine zahrbtne igre zato sta vas tudi zapustila oziroma ste jih odstranili iz alianse ker nista hotela narediti podlost ki ste jima naročili naj jo naredita in ti dobro veš gdo sta ta dva igralca, tako da, lahko se pogovarjava samo o tem speedu ne pa o desetih nazaj in tukaj ste pokazali kaj znate skrapucali ste tisto bogo vojsko in še to pozabijali na načrtu,če se pa slučajno ne spomniš,pobrskaj po reportih in si jih oglej!

P.S.kar se tiče pa moje lepote ne nisem lep in nikoli nisem trdil da sem ,kar se pa tiče tvojega hladilnika si še enkrat preberi stavek bilo je mišljeno v kontekstu, da posveti več pozornosti njemu, kot pa temu kako boš koga zajebala!

Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    300

Privzeto

tuhtam...

ne..ne bo šlo...

oprosti očitno mi boš ti moral osvežit spomin ...

koga smo odstranili iz alianse? in čemu?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    78

Privzeto

kaj zdaj raspravljate bzw...vsak je mel moznost bit z vsakim..zdaj neke lapat kao cel server proti ++..ni res.. ++ smo sami sebe zjebal od samega zacetka in ne rabimo nobenega drugega krivit. čestitke zmagovalcu in problem resen..je pa res da speed niti malo vec ni zanimiv..od samega zacetka mir skor vseposod caka se sam ww in je to to bzw lapeeeeeeeeeeeee
    If the truth can be told so as to be understood, it will be believed...

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    1

Privzeto

še sprenevedaš se kdo neki bi to bil,ma res si pokvarjena do amena,veš kaj naj ti jure osveži spomin,ker jih je začel napadati,zaradi oaz in zato, ker sta se naselila v njegovo bližino,samo, da ju je prvo poskušal skregati med seboj,da bi se poklala sama med seboj,naj te jurček spomni,če pa še njega čudežno zapustil spomin, ti bom pa jaz pomagal!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Gad
    Datum pridružitve
    Feb 2011
    Objav
    82

Privzeto

pozdrav, vse čudne stvari se piše na forumu, da pa bi kdo prilepil stanje WW-jev, to pa ne! pa lep dan vsem

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •