Stran 2 od 2 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12
Rezultati 11 do 19 od 19

Tema: [si2] 02.03.2011 - 30.11.2011

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    59

Privzeto

Citat Originalni avtor Ssanyu Poglej prispevek

kalif http://travian-reports.net/si/report/2406400871e (sinkoti, so bile vaše ali ne? :P)

So bile naše, ja. Lastnik računa kalif je prenehal igrati, mi kot sitterji po 14 dneh nismo več mogli dostopati do računa in posledično se je na Travian Analyzerju hitro pokazala neaktivnost računa...Sem pričakoval, da bo nekdo kmalu obiskal njegova naselja in oaze, tako da smo katapulte umaknili in v oazo našibali pehoto, katere smo imeli res veliko, preživljali pa smo jo zelo težko. Tako da ni bilo prevelikega presenečenja, ko sem po treh dneh zjutraj videl vaš lep report.

lp, kren

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2011
    Objav
    6

Privzeto

Citat Originalni avtor Зорге Poglej prispevek
    Graje :/
    V mojih očeh razočaranje je bila SPQR ally, Zakaj niste takoj povedali kaj hočete, kot je to storila T&T ally? S tem je jug dobil le še dodatno premoč.
    Sej, na konc so zmerej krivi tisti k se uprejo močnejšim. In, DA VEŠ, odločitev so sprejeli na glasovanju, ne pa prek samo parih vodij k bi rekl, gremo WW delat. Po tem, ko je bla odločitev izglasovana in je TAKOJ po tem vodstvo alianse sporočilo željo Zeusu, so se pa začele s strani GODSov žaljitve, grožnje z uničenjem alianse in poskusi razdora v aliansi! Tud sam sem od Zeusa osebno dobu sporočilo, kako smo zarili nož v hrbet in kako smo se po tem, kar vse so GODSi storili za nas (, kar je, mimogrede, bilo NIČ; edino rušit so nehali, to je pa bilo vse!) odločili, da bi poskusili še sami z gradnjo!

Raje se omeji na obsojanje samega sebe, tam si še najbolj natančen. Zeus je, na kratko, pokasiral, kar je hotel dobit, WW, ki smo ga SPQR in S.P.Q.R. in še nekatere alianse pomagali gradit, pa je zmagal na tekmi od 0 do 100.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Зорге
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    231

Privzeto

Pozdravljen

Vem, da ste glasovali in bil izid volitev prekinitev zavezništva...

Za razliko od T&T ally, ki so se takoj odločili, da iz take moke ne bo kruha, so povedali na začetku, da ne bodo zavezniki z nami. Vi pa ste se "skrivali" precejšnji del serverja v zavezništvu in pred začetkom gradnje WW-jev prekinili, to je velika razlika. Sicer pa je na SI serverjih to že nek standard.

Samega sebe pa ne bom obsojal (bom pa vedno bil >>samokritičen<<), saj nisem imel pri diplomaciji nobene ključne besede in nisem bil v vodstvu GODS (so preko mojega acc. šli MM-ji od Zyklon-a iz Gods 1 za obrambo, žito itd) in sem tudi napisal "Kaj čmo “You win some, you lose some” mogoče je bilo premalo refendumov na odločitve glede diplomacije in je bilo vodenje preveč hierarhično."

"kar vse so GODSi storili za nas (, kar je, mimogrede, bilo NIČ; edino rušit so nehali, to je pa bilo vse!)"

Kdor ni z nami, je pred nami!
    Vsaka ally stremi k temu, da poenoti kvadrat, preden se pričnejo napadi na druge strani neba, če ni tega, je 99% da bo pokalo, saj je le Travian vojaška igra in ni se še zgodilo, da kakšna večja aliansa, ni imela oz. preživela server brez enega napada ali rušenja ene same vasice... Dokler ni bilo zavezništva z vami, so bili napadi z naše strani, kaj pa ste pričakovali?

Glede groženj je pa tako, od mene jih niste dobili... vem pa, da so bile grde besede izrečene, kar pa sam ne odobravam, saj je konec konec vse le igra, čeprav za moje pojme na trenutke preveč, preveč umazana "kot vojna sama".

Tudi s strani vašega vohuna je bilo Zyklon-u dodeljen en lepo obarvan IGM z kletvicami za konec... pa je bil samo smeh na naših obrazih... --> nobene zamere

Vedi pa, da igrajo Travian mlajši in odrasli, eni bolj zreli, eni malo manj. Nismo vsi enaki, če bi bili, bi bil dolgčas.

Zahvala še Zyklon-u brez katerega ne bi bilo popoldanskih "power nap-ov" in organiziranih napadov na sovrage

Out o/

http://www.youtube.com/watch?v=CvvAPBmRKyk

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2011
    Objav
    6

Privzeto

Ne, izid glasovanja je bila odločitev, da tudi SPQR gradi svoj WW. Prekinitev zavezništva je pa prišla s strani GODSov, v paketu z grožnjami.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    35

Privzeto

Citat Originalni avtor Ellerion Poglej prispevek
    Ne, izid glasovanja je bila odločitev, da tudi SPQR gradi svoj WW. Prekinitev zavezništva je pa prišla s strani GODSov, v paketu z grožnjami.
    In ste ga gradili?
    V vsakem dreku je nekaj vitaminov :

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2011
    Objav
    6

Privzeto

Ne, v končni fazi smo pomagali Heftterri pri gradnji, čeprav so v vodstvu imeli namen poskusit z gradnjo v lastni izvedbi. očitno se GODSI težko sprijaznijo, da lahko tekma poteka tud v fair play stilu; v tej tekmi bi ZEUS sigurno zmagal, če ne bi trmaril s svojimi grožnjami in poskusi razprtij. Prav zato, ker sem videl, da je ta igra polna umazanih trikov, se ne nameravam več udeleževat nobenih nadalnjih iger s tem imenom.
    Nazadnje urejal Ellerion; 29-12-2011 ob 01:21.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Vem pričakuje se mogoče moj zapis a dokler se zidarji in akterji ki so zatrjevali da so 200% čisti ne izprsijo ne dam komentarja na potek serverja. Bojim se da ga ne bom.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

daj razpiši se s tvojimi teorijami zarot. ker me prva firbec matra, kako je bilo v RESNICI

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    35

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    Vem pričakuje se mogoče moj zapis a dokler se zidarji in akterji ki so zatrjevali da so 200% čisti ne izprsijo ne dam komentarja na potek serverja. Bojim se da ga ne bom.
    Tudi jaz se bojim da ne boš
    V vsakem dreku je nekaj vitaminov :

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •