Rezultati ankete: Kaj po koncu si2?

Glasovalcev
73. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Za vedno se poslavljam od Traviana

17 23.29%
  • Bom še kdaj igral

12 16.44%
  • Že igram drugje

27 36.99%
  • Odhajam v pokoj (do preklica)

17 23.29%
Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 28

Tema: Konec si2?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2011
    Objav
    11

Privzeto Konec si2?

Kdo bo končal s kariero po koncu Si2?

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Зорге
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    231

Privzeto

Dost je bilo klikanja kliknil odgovor a

Travian sayonara o/

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2011
    Objav
    11

Privzeto

Citat Originalni avtor Зорге Poglej prispevek
    Dost je bilo klikanja kliknil odgovor a /
    Sem tudi sam dolgo tuhtal ali bi dal odgovor 1 ali 4. Na koncu sem dal 1

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

T4 me ne vidi več.

Pridem samo še na server 2.1, brez oaz, brez herojev,kjer se da prevzeti metropolo,kjer je 10 stopnja zitnega polja najvišja

Privzeto

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    T4 me ne vidi več.

Pridem samo še na server 2.1, brez oaz, brez herojev,kjer se da prevzeti metropolo,kjer je 10 stopnja zitnega polja najvišja
    kje pa se najdejo taki serverji? to bi tut js igrou ker me T4 že grozn dolgočas, še igranje z barbikami je bolj zabavno...in tudi manj otročje

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

navem, mogoč se nas nemci usmilijo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice fraska
    Datum pridružitve
    Oct 2011
    Objav
    114

Privzeto

Pozdravljeni!
    Povem vam, da fraska je nekaj izmišljenega, ne obstaja. Njen namen je bil le sprožit kaj zmede in zgage med "krokarji". Opravičujem se vsem tistim, ki so skrivoma upali, da res imam kaj grozansko velikega, žal ni tako.
    Uatvarjalec fraske, je bil do danes aktivnen, njegova obramba je šla k vragu...priznam, nasprotnik je bil močnejši. Že avgusta je bilo to razvidno. Mislim, da razmerje sil je bilo 7/8:1 ali kaj takega.
    Kot zaključek vam povem še to:
    na zadnjih dveh s2 je bila moja stran (++) gladko premagana. Verjetno se na tej strani zbiramo sami nesposobneži;
    in spet ne bo zmagala najmočnejša aliansa, ker njihov zaveznik bo prej dogradil čudo (glej PFJ na prejšnjem s2, sedaj se bo isto ponovilo S-ovcem);
    Čestitam nasprotnikom, ker so prikazali tako stevilne napade in prepričan sem, da so nekateri še neuporabljeni.
    Lep pozdrav vsem, tudi "krokarjem", saj tudi vi nekaj prispevate pri tej igri.
    ps: fraska pomeni v furlanskem in beneškem narečju lovorjeva veja, ki prikazuje osmico. (Ancora un litro de quel bon...)

Privzeto

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    navem, mogoč se nas nemci usmilijo
    al pa kkšn privat server... ampak na unih ni ne artov ne WWjev pa še kr naprej jim neki šteka ...tko ta plis če gdo ve za kater kol strežnik s t2.1 - t3.6 verzijo nej mi pove

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor fraska Poglej prispevek
    Pozdravljeni!
    Povem vam, da fraska je nekaj izmišljenega, ne obstaja. Njen namen je bil le sprožit kaj zmede in zgage med "krokarji". Opravičujem se vsem tistim, ki so skrivoma upali, da res imam kaj grozansko velikega, žal ni tako.
    Uatvarjalec fraske, je bil do danes aktivnen, njegova obramba je šla k vragu...priznam, nasprotnik je bil močnejši. Že avgusta je bilo to razvidno. Mislim, da razmerje sil je bilo 7/8:1 ali kaj takega.
    Kot zaključek vam povem še to:
    na zadnjih dveh s2 je bila moja stran (++) gladko premagana. Verjetno se na tej strani zbiramo sami nesposobneži;
    in spet ne bo zmagala najmočnejša aliansa, ker njihov zaveznik bo prej dogradil čudo (glej PFJ na prejšnjem s2, sedaj se bo isto ponovilo S-ovcem);
    Čestitam nasprotnikom, ker so prikazali tako stevilne napade in prepričan sem, da so nekateri še neuporabljeni.
    Lep pozdrav vsem, tudi "krokarjem", saj tudi vi nekaj prispevate pri tej igri.
    ps: fraska pomeni v furlanskem in beneškem narečju lovorjeva veja, ki prikazuje osmico. (Ancora un litro de quel bon...)
    veš smo še primorci tukaj in to je še star običej ki ni furlanski... to so ti italjani prodali to je primorski izraz.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice brusvilis
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    263

Privzeto

Do preklica grem v penzijo. Ko bo prava ponudba, se vrnem

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke