Stran 74 od 78 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 24647273747576 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 731 do 740 od 772

Tema: [si1] Splošna debata (2011/2012)

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2010
    Objav
    43

Privzeto

Se ne šušlja. Lepo rušenje.

Hvala na igri
    QQ, Zali je spet tu

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice antifarsa
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    383

Privzeto

reporti?
    Dejanja pričajo o človekovi pameti, besede o njegovem znanju.

Privzeto

Da šušlja?... Tokrat je šušljanje blo pravo rožljanje, je zaropotav ajga, tko da sneb mogu mislt če neb vidu. Škoda ogromna, pa še enkrat svaka čast, tko VAM, kot NAM.
    Ta je pa samo za nas, pa vesel sm da vaju poznam.
    KAPO DOL: MARTIN & IZTOK

http://www.youtube.com/watch?v=mFgfg...eature=related
    Tam kjer je voda nas ni,
    tam kjer je vodka smo vsi
    http://shrani.si/f/J/9i/22izQDCd/clipboard01.png

Izključen
    Datum pridružitve
    May 2009
    Objav
    512

Privzeto

Citat Originalni avtor slamomlat Poglej prispevek
    Da šušlja?... Tokrat je šušljanje blo pravo rožljanje, je zaropotav ajga, tko da sneb mogu mislt če neb vidu. Škoda ogromna, pa še enkrat svaka čast, tko VAM, kot NAM.
    Ta je pa samo za nas, pa vesel sm da vaju poznam.
    KAPO DOL: MARTIN & IZTOK

http://www.youtube.com/watch?v=mFgfg...eature=related
    Lepo vojsko ste imeli naklikano ja je kar fajn, ko je več ni

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2010
    Objav
    43

Privzeto

o ja... se šušlja, se šušlja,.... da legende se ne dajo :P

p.s.: hvala za komad slama, ki mlati
    QQ, Zali je spet tu

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    276

Privzeto

Citat Originalni avtor mateo007 Poglej prispevek
    Kaj se pa ti greš zdaj??? Za take resne obtožbe so potrebna imena, dokazi, ne pa neko lupanje zavito v meglo.

Kaj nisi rekel, da ti ne igraš tu?
    Govori pač v imenu tistih kateri so oz. smo bili oškodovani, ker se pač zaveda fair playa, eni se ne in bi naredili vse za zmago na serverjuv glavnem mi gre ze ta server na bruhanje,.. mogoče acid ni imel direkt prstov poleg je pa slo za njihovo korist,.. tukaj n e gre samo za poslano vojsko,. gre za igmje, ćekiranje naselij itd,.. tako da volja pade, ko se zaveš da si prevaran in izdan,... drgač pa lepi offi in lep def v zadnji veliki akciji serverja
    Nazadnje urejal Lord Jamesky; 20-04-2012 ob 22:56.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Marelica
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    306

Privzeto

O s4 kjer igram, lahko povem to, da dejansko ni šlo za vdor - na račun, ki je bil v naši aliansi so dostopali nekateri člani nasprotne alianse. Do gesla so prišli na način, da jim ga je povedal igralec tistega računa. Sprva je res prevladovalo mnenje, da je šlo za vdor, kajti račun do katerega so dostopali - je bil takrat vodja alianse. Takšnim res ne pripišeš vohunstva, a ne ?!

Za ostale strežnike ne vem, ne igram tam, slišim pa veliko najrazličnejših govoric in dejansko se nekaj dogaja, kajti preveč je tega. Igralci so se začeli oglašati, kar se mi zdi povsem prav. Menim tudi, da je skrajni čas, da tisti, ki ste povezani z forumom - več ne igrate na si strežnikih. Zakaj? Že zaradi tega, da se izključijo takšne domneve, kakršne letijo v tem trenutku na vas. Sploh, če so krivične, bi jaz osebno na vašem mestu poslala vse nekam in nehala biti tarča podtikanj. Če so resnične, pa kolikor vem, je neki postopek preverjanja baje že stekel. Vsaj tako so se pogovarjali ...

Ob tem naj povem, da sama ne razmišljam, da imate kaj s tem, da ne bo kakšne pomote. Peca pove tisto, kar mu povejo drugi in kar sam ve, da se je dejansko zgodilo. V bistvu se izpostavlja v imenu oškodovancev, ker ob takšnem dogajanju ni ravnodušen. To vem zato, ker je soigralec v aliansi na s4 in ga takšna dogajanja ne pustijo ravnodušnega, zato včasih kakšno ... khm, sočno izusti na glas.

Ne mi zamerit, ker sem počečkala temo, kjer ne igram. Ne morem enostavno dovoliti, da se Peco podcenjuje samo zato, ker mu je mar do tistih, ki sami ne spregovorijo.

Privzeto

Citat Originalni avtor Marelica Poglej prispevek
    O s4 kjer igram, lahko povem to, da dejansko ni šlo za vdor - na račun, ki je bil v naši aliansi so dostopali nekateri člani nasprotne alianse. Do gesla so prišli na način, da jim ga je povedal igralec tistega računa. Sprva je res prevladovalo mnenje, da je šlo za vdor, kajti račun do katerega so dostopali - je bil takrat vodja alianse. Takšnim res ne pripišeš vohunstva, a ne ?!

Za ostale strežnike ne vem, ne igram tam, slišim pa veliko najrazličnejših govoric in dejansko se nekaj dogaja, kajti preveč je tega. Igralci so se začeli oglašati, kar se mi zdi povsem prav. Menim tudi, da je skrajni čas, da tisti, ki ste povezani z forumom - več ne igrate na si strežnikih. Zakaj? Že zaradi tega, da se izključijo takšne domneve, kakršne letijo v tem trenutku na vas. Sploh, če so krivične, bi jaz osebno na vašem mestu poslala vse nekam in nehala biti tarča podtikanj. Če so resnične, pa kolikor vem, je neki postopek preverjanja baje že stekel. Vsaj tako so se pogovarjali ...

Ob tem naj povem, da sama ne razmišljam, da imate kaj s tem, da ne bo kakšne pomote. Peca pove tisto, kar mu povejo drugi in kar sam ve, da se je dejansko zgodilo. V bistvu se izpostavlja v imenu oškodovancev, ker ob takšnem dogajanju ni ravnodušen. To vem zato, ker je soigralec v aliansi na s4 in ga takšna dogajanja ne pustijo ravnodušnega, zato včasih kakšno ... khm, sočno izusti na glas.

Ne mi zamerit, ker sem počečkala temo, kjer ne igram. Ne morem enostavno dovoliti, da se Peco podcenjuje samo zato, ker mu je mar do tistih, ki sami ne spregovorijo.
    Vdor vsekakor ni bil,kar se tiče s4 pa tako ali tako goljufajo vsi povprek...Da ne omenimo zadnji pripetljaj ko se je določeni račun blokiral zaradi suma kraje računa,pa se je potem po pogovoru z določenimi osebami odklenil...Kako že? Meni ni jasno kdo je tu posredoval...hmmm nekdo ki je imel veze je posredoval informacije naprej ali kaj

Se opravičujem ker pacam temo...

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor panic crew Poglej prispevek
    tale stavek je iz dorkotovega profila:
    NI VAM USPELO STARIBOJEVNIK BO TU VAM IZ JZP V OPOMIN IN POSMEH!

in on še vedno trdi, da nima multi računov

lažeš, kradeš bolhe imaš- pa še usta si boš moral z ŽAJFO umit( pa prstke z varekino), ker tako grde besede letijo po vseh računih okoli

PS: mi je pa všeč, da bo verjetno dialog na forumu bolj kulturen
    še vedno ima tisti in edini račun in več vojske varne pod zaklepom kot marsikdo drugi in zaklep na račun sem si sam zrihtel preko prijatelja ki ni prvo hotel niti prijave dati. tako da ja. praksa ki se je splačala. hecno je ker je admin online 4 x na dan MH pa 1-2x na dan in je trajalo. ne stari in fcdflip imata samo en račun .... za razliko kot velikega dela tako imenovanih moralizatorjev. hehe pa Jure sedaj te lahko javno pohvalim za akcijo pri legendotu. kapo dol.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

a še kr igrate? kdo zmaguje? kolko vohunov?

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •