Stran 3 od 4 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 35

Tema: Homoseksualci lahko posvojijo otroka?

Privzeto

Dajte no lepo vas prosim ne mi o tem kaj je naredila narava in bla bla... poglej skozi okno in se vprašaj kaj od tega kar vidiš je naredila narava? Dve drevesi pred oknom malo travice ostalo pa je že vse spremenil človek... zakaj pa se tukaj ne pritožujete? zakaj se ne pritožujete nad lepotnimi operacijami ki jih pač ni naredila narava?
    In zakaj 15-letni otroci ne zajbavajo tistega ki ima npr enega starša ki zasluži 400 ter ima še socialno pomoč? Zakaj ne zajbavajo otroka ki je posvojen ženski in moškemu ki sta relativno stara? Zakaj ne zajbavajo otroka ki doma doživlja nasilje? Ker otroke od prvega razreda učijo da morajo sprejemat drugačne... ta otrok bo avtomatsko vključen v družbo kot ostali... In če vas tile homoseksualci ki bi imeli otroke tako motijo dajte se zavzet še za to da ljudje 50+ in invalidi ne bi smeli imet otrok ker pač naj ne bi bili toliko sposobni ker niso več stari 30 in ker niso popolnoma zdravi.

To kako grozno slabo bo šlo otroku z dvema istospolnima staršema ne veste ne vi ne jaz ker ne poznam koga takšnega... ampak ne morate pa biti trdno prepričani da bodo na slabšem kot tisti z enim staršem.... imam prijateljico z enim staršem ki ima čisto normalno življenje... zakaj ga ne bi imel potem tisti otrok z dvema enakima staršema?

Tako kot pravi sketcher ne poznamo popolnih družin in večina otrok se sploh o nekaterih temah ne pogovarja z enim staršem kaj šele obema... ker je lažje sest za računalnik vtipkat nekaj besed v google in dobit odgovor na vprašanje...
    Če ne zdaj bo čez nekaj časa to postalo sprejemljivo ko se bodo ljudje navadili... začetek je vedno težek... vsake drugačnosti so bile na začetku težke za sprejet zdaj pa se nam zdijo popolnoma normalne...

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice blueyes
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    384

Privzeto

Vsak ima lahko svoje mnenje, jaz bom mojega sedaj še malo dopolnil:

Zakaj sta pri magnetu 2 pola, ki se med seboj privlačita? Zakaj sta pri baterijah + in -? Zakaj sploh so na svetu nasprotja, kot moški in ženska? Da se med seboj privlačijo!

Zakaj ima vsaka puščica tok? Tako je tudi pri moškem in ženski, samo malo zakomplicirano.

Kar je povedal neichy je DELNO res, delno pa ne. Ali je enako, če je mama samohranilka, pa če je vdova ali ločena, kot da sta 2 mami? Ali 2 očeta? V redu, vse mi je prav, če jim med seboj uspe narediti novo življenje.
    Nekoč se bomo morali navaditi, da bo na svetu veliko takih parov, a mislim, da za to še nismo pripravljeni.

Lepo pozdravljeni
    Kogar je kača pičila, se boji zvite vrvi.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice 5m0k1
    Datum pridružitve
    Oct 2011
    Objav
    27

Privzeto

Jst sm proti tem, da dva homoseksualca posvojita otroka, zdi se mi gnusno ko bo otrok vidu dva moška u kopalnic ko se kopata.. (podrobno kaj počneta je pa vsem jasno... In kaj bo otrok postal v taki družini? al bo še on homoseksualc, al pa šou za župnika.. nevem kam nas vodi ta svet.. mogoče bo prizadet, ko ga bo večina otrok zajebavala u glavo..

Z tem ka sem povedu ne žalim nobenga..

Lp
    5m0k1
    Nazadnje urejal 5m0k1; 04-11-2011 ob 13:06.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice TravianHelper
    Datum pridružitve
    Feb 2012
    Objav
    135

Privzeto

Citat Originalni avtor 5m0k1 Poglej prispevek
    Jst sm proti tem, da dva homoseksualca posvojita otroka, zdi se mi gnusno ko bo otrok vidu dva moška u kopalnic ko se kopata.. (podrobno kaj počneta je pa vsem jasno... In kaj bo otrok postal v taki družini? al bo še on homoseksualc, al pa šou za župnika.. nevem kam nas vodi ta svet.. mogoče bo prizadet, ko ga bo večina otrok zajebavala u glavo..

Z tem ka sem povedu ne žalim nobenga..

Lp
    5m0k1
    Se popolnoma strinjam.

SRAMOTA !!

Izključen
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    103

Privzeto

Citat Originalni avtor Marelica Poglej prispevek
    Homoseksualci so pogumni ljudje. Vsaj tisti, ki svojo zvezo priznajo pred očmi vseh in v imenu ljubezni storijo vse, da bi njihova partnerska zveza živela ne samo za zaprtimi vrati. Mislim, da bi po definiciji ljubezni lahko rekla, da celo ljubijo bolj, ker so za ljubezen pripravljeni storiti in tvegati veliko več.
    Oči in mama - sta oči in mama zato, ker smo tako vzgojeni in ker je mami tisto biološko bitje, ki nas je rodila in nas grela in ljubkovala, ko smo to rabili. In vzgajala sta nas kakor sta najbolje znala. Osebno lahko rečem, da sta moja starša sprejemala kot družbi enakovredne prav vse ljudi, zato, če bi odločala jaz in če bi ugotovila, da sta dva homoseksualca čustveno in materialno sposobna vzdrževati otroka - bi jima posvojitev odobrila. In, če bi lahko vzgajala okolico, bi jo vzgajala tako, da smo vsi le čuteča bitja in da je definicija partnerstva ali načina življenja le predsodek Zato pravim - je*eš predsodke, življenje je veliko več od omejenega razmišljanja kaj je prav in kaj ni prav, če smo le sposobni sprejeti svet takšen, kakršen je.

V zaključku: Le zakaj nismo vse ženske blondinke, 60 - 90 - 60, z modrimi očkami, dolgimi nogami ... In zakaj niste vsi tipi kot J. Deep?

Pa smo tam - popolnost je dolgočasna, hudo dolgočasna Bedni so tisti, ki so ž. sp. in m. sp., sta torej po definiciji zakona oči in mami in otroka pustijo in pozabijo, da so ga kdaj sploh imeli ... a to je že druga zgodba, ki mene pobije znova in znova in takšni otroci iz doma za otroke brez staršev, bi tudi za mamico brez prsi, življenje dali. Ker bi imeli ljubezen, varnost, dom. In kaj imamo mi, ki imamo "normalne" starše?

Ljubezen, varnost, dom ...
    jaz bom sam to napisou....marelica svaka ti čast....strinjam se s tabo
    sicer mene ne skrbi al sta dva homoseksualca al ne....mata posvojenga otroka? koga briga....če bo otrok tam srečen pa da bo živu normalno življene pr dveh istospolnih starših naj ga mata....drugo pol ni več problem

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2013
    Objav
    12

Post homoseksualci....

Citat Originalni avtor blueyes Poglej prispevek
    Zakaj sem odprl novo temo? Zanimajo me vaša mnenja o tem.

Jaz osebno proti homoseksualcem nimam nič proti, a se mi ne zdi "fer", da otrok, ki ga posvojijo, nima normalnega življenja. Mogoče, čez 20 let, ko bo že več takih parov.

Skozi vse življenje bo ta otrok izjema. No, v vrtcu ne ravno, v šoli, sploh v kasnejših razredih, pa bodo sovrstniki ugotovili kakšne starše in kakšno življenje ima in bo zaradi tega postal izobčen.

Narava je naredila moškega in žensko, da skupaj nastane novo življenje.

Izvedeli ste moje mnenje, želim pa slišati še vašega. LP

mislim da otroka lahko naredita samo moski in zenska(zna bit tud kk laboratorij kje ampak....)
    ce pa me uprasas glede posvojitve sem totalno za ker sam osebno poznam prevec sirot in le te potrebujejo
    DOM morda ne starsev ampak dom s hrano tekoco vodo in ogrevanjem.....

ce kdorkoli(magari homic) to lahko nudi in ponudinevidim problema.....

prosim za razgledane misčli in ne mesat jabolk in hrusk (homici bojo posiljeval,zlorabljal) tist so pedofili in kriminalci pr ns pa ni kriminal c si homo....

aja pa narava je drgac bl kruta kot clovek zato verjamem da je prav da nam je podrejena in pa tudi v naravi so homoseksualna nagnjenja ker pri zivalih prevladuje nagon in ne razum

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Breaker
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    855

Privzeto

Khm, pač eni na situacijo posvojevanja gledate samo iz pogleda javnosti. Jaz osebno bi imel raj 2 očeta, ali 2 materi, kot pa da bi ždel tam v sirotišnici in čakal da mi bo kdo dal ljubezen in skrb, ki bi si jo kot otrok zaslužil.

Raje bi imel 2 starša istega spola, kot da bi živel v družini, kjer je eden izmed staršev vedno pijan (verjetno oče), se drogira, spolno zlorablja ali na kakšen drugačen način fizično ali psihično zlorablja svoje otroke.

Vsi gledate na to, kako bi otroka v vrtcu, osnovni ter srednji šoli zasmehovali. Zakaj pa ne bi sprejeli drugačnih Se vam zdi narobe zato ker sta bla Adam in Eva ... Eden je omenil matematično +- se privlačita in bla bla bla .... si opazil kdaj da se v živalskem svetu pojavi homosexualnost, ki ni bolezen, temveč nekaj čisto naravnega?

http://www.youtube.com/watch?v=hlVBg7_08n0

poslušajte text, mogoče vam bo jasna moja predstava

Izključen
    Datum pridružitve
    Dec 2013
    Objav
    32

Privzeto

Nevem zaka sta zenska pa moski narjena

LP
    AS10

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice eagel
    Datum pridružitve
    May 2013
    Objav
    38

Privzeto

ko bosta pa dva moška/ženski sposobni sami nardit otroka takrat ga pa lahka tut posvojijo..seveda je pa to nemogoče..
    z razlogom smo ločeni po spolih..
    en sma trije

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Jooks
    Datum pridružitve
    Jul 2013
    Objav
    306

Privzeto

Se strinjam z Eaglom. Ne pravim, da nemorejo biti dobri starši ampak homoseksualnost ni normalna in pika.
    Once a Gaul always a Gaul.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •