Stran 4 od 24 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345614 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 239

Tema: restart speeda

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice three45
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    142

Privzeto

g_r speedi, ki so bili prej v teku v T4 delajo, kolikor vem se novi niso začeli.

Čez T4 pa itak vsi pljuvajo (vlkjučno s mano, dane bo potem me kdo tožil ), vendar vsi vemo, da jo bomo na koncu normalno, tako kot smo začeli s 3.6 in prejšnimi verzijami. Zaenkrat pa so bile vse verzije uredi razen T4 (vsaj mene), čeprav so tudi tu nekatere stvari ki so mi všeč.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2010
    Objav
    27

Privzeto

glede števila serverjev se popolnoma strinjam,za slovenijo bi bili trije dovolj,še preveč verjetno
    glede farmanja pa ne vidim razlike med verzijama,kdor zna igrat in ima dovolj časa farma na stari ali pa novi verziji
    speed pa itak ni za začetnike,zahteva velko časa in tudi nekaj golda poleg vseh izkušenj
    glede vsemanjšega števila igralcev,pa sem mnenja,da vsi ki klikamo speed tako dolgo še nismo čakali na restart in tudi to je eden od razlogov da vse manj igralcev klika

Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    142

Privzeto

To je pa zato, ker eni pač niso potrpežljivi. Npr. Jaz klikam na drugih serverjih ta čas, če drugo se še kakšna izkušnja več nabere. Mislim pa da Nemci niso krivi da se na začne, saj seveda morejo vse traviane povrsti popravit, tako, da bomo še nekaj časa čakali. Kolikor sem slišal preko vez, naj bi se začel six konec septembra (na žalost) oz. nekje sredi.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Peko
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    32

Privzeto

Bo pač treba čakat... Meni je eden prijatelj ki je bil že multihunter da je bil obveščen od nemcev in da so rekli da morajo dati T4 ker so ga tudi drugje dali... Tako da pričakujte T4 verzijo. In baje še niso uspeli vseh buggov odpraviti tako da odpravljanje buggov bo trajalo še nekaj tednov potem pa počasi restart
    Dober večer
    Dober dan!

Začetnik
    Datum pridružitve
    Aug 2011
    Objav
    0

Privzeto

Upam da bo speed normalen v 3.6 verziji. Ker ta T4 je res..., nvm no meni T4 verzija ne odgovarja, isto kot bi igral SuperMario. Drugače pa upam da bo se čimprej restartal.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice g_r
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,286

Privzeto

@Foxy

prevečkrat je bilo povedano da bo T4....

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Breaker
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    855

Privzeto

Aja ... ti si tak optimist pa misliš da bo?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2010
    Objav
    27

Privzeto

me pa res zanima zakaj bi ravno morali dat T4 verzijo,me res zanima kdo jih v to sili

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Peko
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    32

Privzeto

Citat Originalni avtor škratek Poglej prispevek
    me pa res zanima zakaj bi ravno morali dat T4 verzijo,me res zanima kdo jih v to sili
    Sami se silijo Hočejo dati T4 zaradi tega ker so že drugje dali, ker če bi bil T3.6 bi ga morali tudi drugje dati.
    Dober dan!

Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    142

Privzeto

Vsaj jaz menim, da hočejo T4 dat zato da privabijo več igralcev, ki so bili prej sfarmani in nove, saj jim bo lažje zaradi kletk v T4 verziji in se bo prav lepo lahko branili, pa še heroj jim bo močnejši zaradi dogodivščin in kam lepše za farme

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •