Rezultati 1 do 9 od 9

Tema: [six] 07.03.2011 - 07.07.2011

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto [six] 07.03.2011 - 07.07.2011

Dragi igralci Traviana,

Vsaka dobra stvar pride h koncu – tudi ta doba. Nekoč je Salomon dobil v dar prstan z vgraviranim sporočilom, ki je lahko odpravilo vso veselje in vso žalost sveta. To sporočilo je bilo grobo prevedeno z: »Tudi to bo minilo.« V naše veselje in žalost hkrati razglašamo: » Tudi to je minilo.« Upamo, da ste se zabavali z nami, nam je bilo v vaši družbi prijetno. Hvala, da ste ostali z nami do konca.

Rezultati: Dan je že davno prešel v noč, vendar so delavci v vasi WW A to je to?! , nadaljevali z delom skozi zimsko noč – večno utrujeni, od številnih vojsk, ki so se trudile, da bi uničile njihovo delo, vedoč, da dirkajo s časom in proti najstrašnejši sili, kar jih je kdaj grozilo svobodnim ljudstvom. Njihov neumorni trud se je končal ob 17:25, ko je neznani delavec položil zadnji kamen zgradbe, ki bo vedno znana kot največja in najbolj veličastna zgradba po padcu Natarjev.

Skupaj s svojim zavezništvom "FluffyAA", je "Touch of Death" končal z gradnjo Čudesa Sveta. Porabil je milijone surovin in ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si "Touch of Death" zasluži naziv zmagovalca te dobe.

"Simon Sez" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "dreamer" in "vojkoc".
    "eerie" je bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.
    "Touch of Death" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

S pozdravi,
    Vaša Travian ekipa

PRAVILA FORUMA ZGODOVINA - SPEED

1. V ta forum spadajo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2. Cenzura poročil ni potrebna.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bodo vsaj približno v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije Travian igralcev za nami!
    Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: Travian: Legends Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Breaker
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    855

Privzeto

Evo lahko kar prelomim led

Na accountu Warrior sva v začetku igrala 2, jaz in Gradis. Račun je bil registriran en teden kasneje, kajti predtem sva igrala vsak svoj pohabljen račun. Kmalu se je ekipi pridružil še peri, ki je malo poživil igro. Začeli smo igrati offenzivne tevtone, z res dobrim sosedom in deffender galcom Divansom pa smo se kmalu dogovorili o medsebojni pomoči.

Čez 14 dni je šele padla nova vas in takrat se je začelo nalaganje golda POtem pa so se vasi kar začele delati in vojska je rasla. Na žalost nismo pobrali nobenega cropa, ker ni bilo predvidene resne igre. Kmalu so prišli arti, lovili smo 2 mala trenerja, na koncu pa ujeli velikega arhitekta

Art je kar precej pripomogel k naši igri, in v tistem času nam je priskočila na pomoč še shade (sketcher :*), ki je pazila na naše bedarije Potem se je pa vojska kar kmalu začela delati, in support naselja so začela padati. ElitaJV je v tistem času doživela kar precej zdesetkanih naselij, tudi metropol

Ker se je vojska hkrati rabila (al jo je peri v ropanju butnu, al pa peri v napadanju ), nekega crusha nismo delali. POtem smo lepo preživeli do konca serverja, itd. itd.

Končni nap. rank: 27
    Končni obr. rank: 57
    Končni pop. rank: 114

Rad bi se zahvalil res najboljši ekipi MGP-ja ter MGPA:
    - Nada(violamb) : res ena najboljših vodij, kar se da
    - gapuss : še en vodja, ki nam je precej tarč dal
    - el Mariachi : veze povsod
    - divans1 : za najboljšega defferja :*
    - Pigfucker & Panzer Elite : za ogromne pošiljke žita!
    - palma : itak ve kaj dela :*

Zahvala tudi finky, shade in ackotu, ki so kr nekaj časa prežveli za zasloni, ko so klikali na našem acc-ju

Cavallerota bom pa enkrat pretepel :P

Hvala, pa se vidmo kej
    Breaker
    Nazadnje urejal Breaker; 07-07-2011 ob 22:50.

Imperator
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    428

Privzeto

Pozdravljeni!

Da še jaz malo povzamem dogajanje iz mojega zornega kota

Ko sem začel igrat Travian sem si rekel, da pa speeda nebon nikoli igral, ker vse poteka prehitro.
    Pa je prišla Andreja - Slifer in nas staro gardo iz navadnih serverjev (s2, s3) prepričala, da se pridružimo njenim soigralcem na novo restartiranem speedu. In ker mi kot pravemu travian odvisniku samo s1 ni bil dovolj sem se jim z veseljem pridružil.

Igra je potekala hitro dinamično, temu je sledil hiter razvoj in kaj kmalu se je videlo, da ekipa Fluffy-ev, kljub natolcevanju na javnem forumu zelo dobro funkcionira, je dobro organizirana in ima odlično vodstvo!
    Hitro so se delala nova naselja, armija se je lepo štanacala in kaj kmalu so prvič na obisk prišli natarci in artefakti.
    Sama sma vzela norčka (pardon vezli, kajti takrat smo bili še 3-je na acc) najin super sosed asdf pa je uletel k mungosu po trenerčka, ki smo ga maximalno izkoristili.
    Ta treneček je potoval med nama (ekilav), asdf, tewz, bimbo for ever, touch of death (v nadaljevanju TOD), brm brm in kapitan groza. Po videnem tekom serverja in pa na koncu, ko so crushi šli v pogon lahko rečem, da je bil ta artefakt izkoriščen za v knjige
    Večino surovin za vojske smo si med sabo pošiljali sami, tako da je bila vojska skor cel server neprestano v izdelavi.
    Zagotovo se bo našel kdo ki bo rekel, da bi lahko na ta način naklikali večje armije, vendar je treba vedet, da je vmes tewz izgubil off naselje, jaz sem si po pomoti v oazi "spucal" 33k impov in 3k katov, TOD je pucal natarce, bimbo pa je po nesrečnem preobratu norca izgubil armijo na trdnosti..
    Ampak nič ne de, za izpolnitev cilja - rušenje sovragovih WW-jev smo naklikali dost
    Sama sma med prvimi in drugimi natarci (žal na koncu premalo uspešno poskušala nasimmat več popa kot slifer, vmes se malo sprehajala med nasprotniki, ter pridno klikala crush in pa malega sekundarca.

Kaj kmalu so prišli natarci še drugič na obisk in s sabo "vzeli" še naselja za gradnjo WW-jev.....
    Sekundarca smo porabila za čiščenje natarcev, pomagal pa je še TOD in pa kapitan groza.
    Za nosilca favoriziranga WW-ja pri Fluffy-ih so postavili Boštjana na TOD, saj je že imel kar precejšnje izkušnje z gradnjo. Ker smo stari znanci in pa sem tudi sam že bil nosilec WW-jev na navadnih serverjih sem mu z veseljem priskočil na pomoč (kot sitter iz Ekilava, kjer sem malo manj klikal, je pa zato Eki opravil z odliko!). Vendar je kaj kamlu sledil velik šok za naju oba Število deffa je že prvi dan preseglo število milijon, česar nisma bila vajena iz navadnih serverjev. Takrat sem spoznal, zakaj so graditelji WW-jev na prejšnjih speedih gradnjo na tem z veseljem prepustili nama
    Na tem mestu se moram zahvalit za pomoč pri gradnji infrastrukutre duo na Anomaly in pa Kapitanu grozi, ki so nama pokazali kako se pravilno in najhitreje gradi (na navadnih serverjih se 5 uro gor ali dol ne pozna tako zelo kot tukaj.
    Prvih mislim da 9 dni sma gradila večinoma sama z nočnimi vložki darkyya in pa pomočjo Suzana iz acc Knight. Ta gradnja naju je tako fizično kot psihično čisto izčrpala in na pomoč sta vskočila tewz in pa asdf (res vama hvala) in pa seveda super Nastja, proti koncu pa še vuha, ttx pa še bi se kdo našel.... Hvala vam vsem!!!
    Ker smo noter v WW nabili med 3-4 milinona žitne porabe deffa, poleg tega smo imeli še veliko trdnost in precej visok lvl WW-ja ob prihodu prvih crushev so nam ti naredili manjšo škodo kot sem jo sam pričakoval. Je res, da smo mogli popravljat infrostruktoro, vendar zmaga ni bila nikoli ogrožena, saj smo sproti pridno zbijali nasprotnikove WW-je.

Tako je šel tudi najin crush malo pred zaključkom serverja v pogon:
    http://travian-reports.net/si/report/220090fccc6

Kmalu za tem smo začeli dobivati že čestitke in server se je končal zmagovalno za nas in vse naše zaveznike, ki so pridno pošiljali deff v WW zato je zmaga od nas vseh, ki smo skozi cel server klikali in se trudili, da nam je na koncu uspelo!

Posebna zahvala pa še naslednjim igralcem (vrstni red je naključen):

Eki (Ekilav)
    - super dual in orginalni lastnik acc Ekilav - oprosti za fiasko v oazi tudi javno....
    Boštjan (TOD) - oseba na katero se lahko 24/7 zaneseš! Hvala ti da si mi po 2eh neuspešnih gradnjah omogočil postavitev WW-ja na lvl 100
    Seeker (kmetgear) - hvala za vse prigode na skypu in pa čestitke za napadanje in prevzemanje!
    Tacc (asdf) - hvala za klikanje WW-ja ko sam več nisem bil zmožen, ter za posojo trenerčka.
    Andreja (slifer) - hvala za povabilo na speed in odlično odigrano partijo Traviana že 3-jič zapored, pa seveda čestitke, da si na koncu nasimmala več popa kot mi2, čeprav sem mislil, da ti nebo uspelo
    Izi (bimbo for ever) - hvala za vse surovin, ki sma jih pretopila v armijo in seveda za odstop acc na s2 (se ti še nisem zahvalil
    Tewz (tewz) - hvala za vse nočne čveke, ki pa so bili krivi za fiasko v oazi (nekdo more bit kriv, ne samo jaz :P)
    pa seveda še vsem ostalim: nastja, darkyy, suzana, jure, matic, vuha, creep, gea, klemen, kumakama......

Lepo je bilo igrat z vami!

LP Rok

Privzeto

Rok,... še enkrat več si se izkazal kot soigralec, na katerega se človek lahko zanese. V prvi vrsti si bil ti, ... potem sta naju 1000% zamenjala Tacc in Tewz!!! Brez vas treh zmage tudi slučajno nebi bilo!!!!

Neke kronologije serverja ne bom pisal. Mel sem za soseda g33ka, katerega se mi je v tistem trenutku zdelo, da napadam sam!
    Nekih tesnih vezi z vodstvom nisem imel, ... Sem igralec navadnih serverjev (tole je bil moj prvi speed) in so se mi vse njihove poteze zdele več ali manj kar nekaj ...

Glavni razlog za moje zvtrajanje je bila sigurno Suzana, ... katera me je kljub vsem mojim kapricam uspela zdržati med aktivnimi igralci. Dejstvo je tudi, da nebi dokončal svojih dobrih prijateljev iz zadnjega s2 serverja.

Bom začel po imenih, ... pisal bom po občutku, ,... ne po pomembnosti, ... kajti vsi so dali enak prispevek k končni zmagi!!!

ROK - Lani smo skupaj igrali na s2, ... si edene najbolj hvaležnih igralcev, kar jih travian premore!!! BREZ TVOJE ROKE, ZMAGA NE BI IMELA POIMENAIN TUDI BI BILA TEŽKO DOSEGLJIVA!!! Kadarkoli (čeprav sem rekel da imam traviana dovolj) s teboj odigram katerikoli server!!! Če boš potrboval pomoč, veš kje me najdeš!!!

TACC in TEWZ - Vama posebna zahvala. Ko z Rokom isva mogla več, sta vskočila kot AS iz rokava in pripeljala stvar do konca!!! Kljub mojemu zadnjemu kliku, sta opravila OGROMEN del!!! Ne vem če bodo kdaj lahko chivasi oprali vajion trud, ...-

Dejan, ... Suzana, .... Nastja, ... - Minus v WW-ju vam ni predstavljal velikih težav. Pogumno, kot stoletni bojevniki, ste se spopadli z njim in dali OGROMEN DELEŽ k sami zmagi!!!

Eki, ... Bimbo, ... Andreja, ... Seeker, ... VI STE PA GALVNI KRIVEC da sem vztrajal do konca!!! Naši pogovir ... in naše četrtkanje, ..je brez primere!!! Upam, da kljub neigranju ohranimo tradicijo!!! Spletle so se prijatečjske vezi, ki upam bodo trajale dolgo časa!!!

Komu naj se še zahvalim?! Kljub našemu pritisku, da ne zmoremo, .... gre tukaj tudi velika zahvala Juretu! Več ali manj ni mel posluha z naš trud, ... vedel pa je kaj je potrebno za končno zmagoslavje!!!

Še eno zahvalo bi imel, ... oziroma pohvalo!!! Ta gre igralcema, ki sta igrala na računu sulica. Z njima sem imel kar hude borbe, ... in kapo dol, ... snela sta mi dobršen del crusha!!! To se je zgodilo sredi noči, ... tako da so pohvale še toliko bolj na mestu! Saša, ,... kapo dol, ...

Zahvala vsem nasptornikom, ki so nam pošiljali deff in žito, ... . Hvala manjšim igralcem, ... pokazali ste da ste srčni igralci!!!!

Vse smo pA povedali z imenom našega WW-ja, ... - TEAM SPIRIT - . Tukaj se je videla prava moč naše skupnosti.

Kar nam še preostane, je zaključna zabava. En del te se bo odvijal v Sanožečah. Sam žal ne bom prisoten!!! Ker bi rad videl s kom sem preklikal server, se mi prosim javite s telefonsko številko na IGM ali tukaj na forumu. Proti koncu poletja se sigurno dobimo in nazdravimo nam, ,.... kakor tudi spoštovanja vrednim nasprotnikom!!!

Hvala ker ste igrali z nami, ...
    Boštjan - Touch of death
    Nazadnje urejal Touch of death; 12-07-2011 ob 00:55.

Privzeto

IN JA,. ... Suzana, ... hvala ker si me zvabila na speed!!!

Privzeto

Rok,... še enkrat več si se izkazal kot soigralec, na katerega se človek lahko zanese. V prvi vrsti si bil ti, ... potem sta naju 1000% zamenjala Tacc in Tewz!!! Brez vas treh zmage tudi slučajno nebi bilo!!!!

Neke kronologije serverja ne bom pisal. Mel sem za soseda g33ka, katerega se mi je v tistem trenutku zdelo, da napadam sam!
    Nekih tesnih vezi z vodstvom nisem imel, ... Sem igralec navadnih serverjev (tole je bil moj prvi speed) in so se mi vse njihove poteze zdele več ali manj kar nekaj ...

Glavni razlog za moje zvtrajanje je bila sigurno Suzana, ... katera me je kljub vsem mojim kapricam uspela zdržati med aktivnimi igralci. Dejstvo je tudi, da nebi dokončal svojih dobrih prijateljev iz zadnjega s2 serverja.

Bom začel po imenih, ... pisal bom po občutku, ,... ne po pomembnosti, ... kajti vsi so dali enak prispevek k končni zmagi!!!

ROK - Lani smo skupaj igrali na s2, ... si edene najbolj hvaležnih igralcev, kar jih travian premore!!! BREZ TVOJE ROKE, ZMAGA NE BI IMELA POIMENAIN TUDI BI BILA TEŽKO DOSEGLJIVA!!! Kadarkoli (čeprav sem rekel da imam traviana dovolj) s teboj odigram katerikoli server!!! Če boš potrboval pomoč, veš kje me najdeš!!!

TACC in TEWZ - Vama posebna zahvala. Ko z Rokom isva mogla več, sta vskočila kot AS iz rokava in pripeljala stvar do konca!!! Kljub mojemu zadnjemu kliku, sta opravila OGROMEN del!!! Ne vem če bodo kdaj lahko chivasi oprali vajion trud, ...-

Dejan, ... Suzana, .... Nastja, ... - Minus v WW-ju vam ni predstavljal velikih težav. Pogumno, kot stoletni bojevniki, ste se spopadli z njim in dali OGROMEN DELEŽ k sami zmagi!!!

Komu naj se še zahvalim?! Kljub našemu pritisku, da ne zmoremo, .... gre tukaj tudi velika zahvala Juretu! Več ali manj ni mel posluha z naš trud, ... vedel pa je kaj je potrebno za končno zmagoslavje!!!

Še eno zahvalo bi imel, ... oziroma pohvalo!!! Ta gre igralcema, ki sta igrala na računu sulica. Z njima sem imel kar hude borbe, ... in kapo dol, ... snela sta mi dobršen del crusha!!! To se je zgodilo sredi noči, ... tako da so pohvale še toliko bolj na mestu! Saša, ,... kapo dol, ...

Zahvala vsem nasptornikom, ki so nam pošiljali deff in žito, ... . Hvala manjšim igralcem, ... pokazali ste da ste srčni igralci!!!!

Vse smo pA povedali z imenom našega WW-ja, ... - TEAM SPIRIT - . Tukaj se je videla prava moč naše skupnosti.

Kar nam še preostane, je zaključna zabava. En del te se bo odvijal v Sanožečah. Sam žal ne bom prisoten!!! Ker bi rad videl s kom sem preklikal server, se mi prosim javite s telefonsko številko na IGM ali tukaj na forumu. Proti koncu poletja se sigurno dobimo in nazdravimo nam, ,.... kakor tudi spoštovanja vrednim nasprotnikom!!!

Hvala ker ste igrali z nami, ...
    Boštjan - Touch of death

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice kempo
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    430

Privzeto

Da se še jaz malo razpišem

Po prejšnjem končanem speedu, sva se tokrat že takoj na zaćetku z Anjo(Gea) zmenila kako bova klikala in kaj je glavni cilj najinega klikanja ta server. Pridružil se nama je še Igor(free hug). Zmenjeno je bilo tako: Jaz(Brm Brm)-crusher, Anja(Gea)-ovnar in Igor(free hug)-obramba in surovinska pomoč, ko sva imela trenerja z Anjo.
    Lepo nam je uspevalo, vzeli smo tudi nekaj artov(mala dieta,male nogice[menjali za norčka] in pa veliki art za skladišča in žitnice). Kasneje smo v alianso FT dobili trenerjev artefakt, katerega pa smo zelo malo izkoristili, saj je nekomu bilo škoda golda da bi premestil le tega. Tako da smo ostali brez. Ker pa je bil moj cilj popraviti crush iz prejšnjega speeda, sem nekje moral dobiti trenerja, le tega sem kasneje dobil pri TACCu(asdf), redno sem ga dobival, tako da sem na koncu lahko tudi nekaj nafilal s trenerjem, kati pa so se večinoma delali 1/4 hitreje, saj mi je norček obrnil na tega trenerja, kar je bilo še vseeno bolje kot če bi se delali po normalnem času. Zadnje dni oz. tedne bi lahko rekli, je bilo malce bolj napeto, zahvala za to gre igralcem na eerie. Spravili so se loviti offe in crushe po naseljih in oazah. Izjema nisva bila niti midva z Anjo. Anja je kar precej nasrkala glede tega, jaz skoraj nič Trudili smo se in na koncu smo vendarle obdržali Anjino vasico kjer je bil ovnar. Na koncu je kazalo že da bosta najina crusha ostala doma, zato sva se odločila poslati na najbolj zadeffan nasprotniški WW. Da imava kaj za pokazat

Še nekaj statistike:
    Populacijski rang: 58, 28k populacije, 29 naselij.
    Off rang: 18, 636918 pik--> 100k od artov, ostalo od crusha
    Deff rang: 178, 38370 pik

Populacijski rang je dokaj slab, ker sem preveč len da bi naklikal toliko naselij kot Anja, čeprav mi je bil na začetku serverja tudi to eden izmed ciljev

Pa še par zahval:
    -Anja: odlično sva oddigrala tale server, res si odlična igralka, brez tebe računa Brm Brm ne bi bilo v takem stanju kot je, kajti presittala si mi ogromno dni in zato se ti res zahvaljujem, pa še dolgčas mi ni bilo zaradi chata na skypu (hug)
    -Igor: hvala tebi za surovinsko pomoč in deff, zato da nisva bila sama z Anjo, in lepo smo se imeli v chatu :P (hug)
    -Mato: čeprav sva bila na nasprotnih straneh sva se vseeno razumela, in škoda da nisva bila na isti strani
    -Tacc: hvala za trenerja, da sem lahko naklikal tak crush kot sem, pa za poživitev našega chata
    -Valerija: hvala za surovince, za deff in za delanje družbe v našem chatu
    -Baksuz: za klikanje 3-4 dni in takrat se je na Brm Brm dvignilo po 1k populacije na dan, potem pa spet samo po 100-200

Je še nekaj drugih igralcev katerim bi se lahko zahvalil pa mi nekako zmanjkuje časa Mogoče pa še kaj dopišem

Je pa verjetno to moj zadnji speed, saj T4 verzije pa ne nameravam igrati. Mogoče ampak res mogoče pridem pogledat na zimskega če se bodo moji prijatelji vrnili in zaigramo skupaj na eni strani.

Lep pozdrav
    Gaper
    Ex M3NTAL v2 & Optimisti & Brm Brm & dArtagnan & MySpace & Barbapapa & BNK
    http://prntscr.com/5hfr0s BNK profil

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2010
    Objav
    182

Privzeto

Bom pa še jaz malce napisal stanje
    Speeda nisem mislil resno igrat, predvsem zaradi pomankanja časa. Nekaj tednov sem pomagal na računu: GooD potem pa spet pauza. Prišel pa je dan ko se je začela WW faza, na račun Linson pa me je povabil Goran/Gruden oz. mckmck. Seveda
    WW je pač stvar, katera je cilj igre in sem rekel zakaj pa ne. No začelo se je kar obetavno, lepo smo zbirali deff, imeli dobro taktiko in lepo klikali. Seveda so z WWjem prišli tudi težki časi ko je bilo potrebno nonstop filati WW, pa nočne izmene in jutranje. Ko sem se že sedaj kakšen dan kr sam od sebe zbudil pa ugotovil, da je že konec speeda, da ne rabim več klikat

WW na našem računu oz. s pomočjo smo gradili: Aldin, Jaz, Linson, Gruden, Rafflesia, Gea, Xena, Matej.
    Res ste super ekipca in če me kaj premika za naslednji speed se 100% vidimo na +|+ !

Mogoče še nekaj info. o računu Linson!
    pop: rang 100, kar je zneslo za 16718populacije in dobrih 25vasic.
    off: bila je ena večja vojskica, ki pa jo sam nisem dočakal je bila porabljena na WW načrthi če se nemotim? oz. na WW vasici za prevzem. OFF rank pa je bil soliden 29. To je 530k off pik.
    deff: hja rang 2 z 7,9mio obrambnih točk.

Nekaj medalj se je tudi nabralo.
    Konec koncev, ko smo bili na lvl 95 in brez pravih napadov se nam je že zdelo čudno Potem pa so le prišle neke vojske in malce porušile. Končali smo WW dirko na 3 mestu, z 75 lvl. Kar je za prvič in zame ZADNJIČ kar pohvalno. Minus pa je bil v WWju največji tam 1,5mio. Bravo ekipa!

Za konec pa še:

Čestitke TOD! Sicer smo se že pomenli na skypu pa vseeno še javno heh.
    Vsi na računu Linson, ste nepozabna ekipa in res mi je bilo super igrati z vami!
    Gea, oprosti za zmaknenje deff vojske ( hug )
    Xena super oseba, me veseli, da smo se spoznali ( hug )

Potem pa še moški del ekipe
    ALdin, fajn poba. Veliko nočnih si žrtvoval in res svaka ti čast!
    Rafflesia, nisva imela veliko debat, si pa zelo vredu oseba in priden deffer!
    Matej&Goran&Linson --> sepravi org. ekipca Linson. Hvala za povabilo in upam, da se v Novi Gorici kje vidmo pa udarimo eno pijačko!

Toliko iz moje strani! ČE se ne motim pa bo tudi filmček o razvoju računa Linson?
    Lep Pozdrav,
    Speedy.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Gea
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    89

Privzeto

1x za spremembo kratko in jedrnato...

Igro smo začeli trije računi (Gea, Brm brm, free hug) z namenom izdelave ovnarja (Gea) in crusha (Brm brm) ter deff/garaža (free hug). Regali smo se na +/+ ki so naše koordinate, a zaradi začetne situacije tam (DNM alianse) smo se preselili na -/+ kjer sva z Amigom ustanovila krilo od FB, alianso FT.

Vsi trije smo simčkali in počasi klikali vojsko, tako da smo ob prihodu artefaktov brez težav prevzeli dva mala artefakta in enega velikega. Ko smo pozidali svoje metre se je začelo resno klikanje vojske, ki je trajalo do konca in pripeljalo do dveh lepih crushev

Zaradi nesporazumov z vodstvom FB-ja sem sčasoma zapustila FT in se pridružila AA, kjer sem nameravala v miru klikati do konca serverja. Žal so se mi načrti podrli ko je zaradi notranjih kregov prvo odšel Stranger, kasneje pa še Seth the God, tako da sem nekako prevzela "vodenje" AA v fazi ww-jev da smo lahko pripeljali server do konca.

Naš ww so želeli zidati na računu Linson, ki so tudi imeli unikat trdnost. Po zagotovilih Mileta so imeli tudi dobro ekipo ki bo 24/7 pokrila ww, tako da smo jih podprli. Kaj hitro se je pokazalo da Mile nima ekipe, kar smo kakšen teden še trpeli, ko pa je šlo preko roba smo se ga znebili, dopolnili ekipo in nadaljevali brez njega. Mile se nam je kasneje maščeval za to, ampak je bilo vredno, kajti po njegovem odhodu je bilo v ww ekipi veliko lepše in lažje delati... ww bitko smo po rušenju z lvl 95 končali na tretjem mestu, kar je po vseh težavah lep dosežek Zmagal je Touch of Death, po vsem prikazanem tekom igre in obrambi ki so jo nabrali v ww-ju tudi zasluženo

Sredi gradnje ww-ja sem na obisk dobila acc eerie, ki so bili očitno odločeni da preprečijo mojemu ovnarju da pride na cilj. Z ogromno truda in izgubljene obrambe, pa tudi dosti sreče mi je uspelo obdržati crush naselje in pripeljati ovnarja na cilj - lesy ww Tistih nekaj dni ko sem sekala napade, zidala vas nazaj, imela naslednji dan vas na 0 in par ur zatem notri konkreten bunker, pri tem pa skoraj nič spala, so bili težki, ampak so mi 1x pokazala kak je ko braniš svoj trudi in delo in ne nekoga drugega

Zahvale:

- free hug: sitter na računu, ko me nekaj časa ni bilo niti blizu Traviana ga je vodil bolje kot sem ga vodila sama... Hvala za vse (hug)
    - Brm brm: še en sitter, ki je ogromno naredil za račun, ter mi rešil crusha, ki je bil na poti ob nuliranju vasi, jaz pa brez interneta (hug)
    - zgin: ne glede na to kak si se bunila da maš slab račun in premalo vojske, si bila kot zmeraj pomemben del ekipe (hug)
    - ekipa graditeljev na Linsonu (Gruden, Linson, Speedy, Aldin, rafflesia, Xena, Matej): za skupen trud in neprespanost za dosego končnega cilja
    - TACC (asdf) in Tewz: res škoda za tisti tiramisu...
    - Jure: kljub rednim kregom glede vsega možnega sva nekako le sodelovala

Za konec še nekaj zanimivih reportov:

1. poskus nuliranja crush vasi:
    http://travian-reports.net/si/report...55,216299b94f0
    http://travian-reports.net/si/report...b9,21629502302

2. poskus nuliranja crush vasi:
    http://travian-reports.net/si/report/21680010a3f
    http://travian-reports.net/si/report/21679967149

gea vs lesy:
    http://travian-reports.net/si/report/218991e3c5d
    Brm Brm vs. lesy
    http://travian-reports.net/si/report/218992d9fe5