Stran 2 od 2 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12
Rezultati 11 do 19 od 19

Tema: Si1 01.09.2010-04.07.2011

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    213

Privzeto

LJubezen&Vojna (navdih naslova iz španske nanizanke) ps: ker je cel server bil španska nanizanka

No pa začnimo. Nevem sploh kje bi začel, ker je že toliko napisanega o samem dogajanju bom napisal samo 10 strani, kako je bilo videti z moje strani .
    Vse se je začelo, ko me je dober prijatu (hvala ti) nagovoril da naj odigram še en server, po končanem si5 in mučnih borbah proti razbojnikom. Takrat se je ravno začel si1 in sva se odločila za 1 tevtonski račun, ter da bova igrala duala. Potegnila sva še za sabo ostali del ekipe iz si5 (Boo, MALImrav, Aua4, Krucifix, Kal), kasneje so nas pa našli še ostali igralci iz si5 in se odločili za sodelovanje. Tako smo začeli, štart je bil fenomenalen, ropala sva ko norca in se tudi razvijala, zraven pa še ostali del ekipe prav tako. Minilo je 14 dni, pa sva se z Khanom začela odločat glede alianse kako in kaj, kajti okoli je bilo že kar nekaj zelo konkurenčnih računov. postavilo se je vprašanje ali se biti, ali sodelovati. Mi smo se odločili za sodelovanje, in sva spisala spis vsem igralcem v našem kvadrantu do ranga 100 na lestvici. Spis je bil vsebine da se bo organizirala zmagovalna aliansa na -/+, že kar sedaj in da bomo vztrajali do konca do zmage.
    Najprej sva začela sodelovati z računom Contact (istočasno pa se je Contact/Cipsy dogovarjal z Creepom). tako smo tretji teden osnovali alianso in začeli z strogim rekrutiranjem, kot ga je že Creep opisal. Tako smo začeli kot F F (Ful fokusirani). Creep se je spomnil tudi Ivane (xy123), ona je bila res žulj ja . Marsikaj bi lahko bilo drugače, marsikaj, ampak jbg. Malo za tem ( kakšen teden) je Cipsyu začelo primanjkovati časa za igro in je prosil za pomoč, sploh pri farmanju, ker je takrat farmal kot norc. Jaz sem mu priskočil, in tako začel igrati na računu kot siter. Ker pa je Cipsyu šlo vedno bolj za nohte pri času, sem jaz večinoma časa igral na Contactu. Tako sva se z Khanom odločila da zopet zaigrava vsak svoj račun, da on ostane na KhanII, jaz pa presedlam na Contacta. Cipsy se je strinjal, in tako sva postala duala. Račun je bil že zelo lepo razvit, tisti čas in kar še dolgo potem, je bil številka 1 na serverju, kar pa se je poznalo tudi na vojski. Hitro sva naredila prednost pred sovrazniki in začela čistiti okolico. Ni bilo pomembno, kdo je igralec, kako je velik in koliko izkušen, rušila sva po vrsti, brisala račune enega za drugim. V tistem času sva dnevno (v 24 urah) porušila 1 metropolo in 3 suporte, ter vsak dan tako, dokler se teden ne obrne. Z enakimi akcijami so pa rušili najini soigralci, tako da je bilo masovno rušenje. Cips je hotel gorjače klikat, so mu fetiš , in skoz ropat z njimi, jaz pa sekire in katapulte , zato sva se odločila narediti off vas, enakopravno metri in bova imela vsak svoj off. Naklikala sva dva lepa offa , oba sta bila po 20k pehote 10k konjev 1k ovnov in 2k katov.
    Prišli so natarci in arti. Pograbila sva unikat trenerja in art za skladišča in žitnice. Pobila oba offa in začela klikat na novo vojsko . Rušenje se je nadaljevalo že po 14 dneh, tako hitro sva nadoknadila izgube. V skupnih akcijah z alianso, smo začeli prestavljati mejo +/+ zelo globoko, praktično smo zasegli skoraj polovico +/+.
    Postajalo je dolgčas počasi, ker ni bilo več koga napadat in smo se kregali za farme in prevzeme. Tu je bilo treba dostikrat udarjati po mizi in miriti jokice Creepu in ostalim zadolženim je to šlo dobro od rok, vedeli so kaj delajo.
    jaooo ne da se mi več pisat, a toliko je še tega....
    No potem smo prišli do natarcev in ww, ter zmagali Aja, vmes so bili še smrki .

ZAHVALNA STENA

Cipsy Norc roparski , se opravičujem za teroriziranje nad teboj in hvala za potrpljenje... robčki so v predalu...kondomov ne rabiš
    KhanII HVALA PRJATU
    MALImrav al velika muda
    Boo Zmeraj strupene falange na letečih druidih
    Creep (bow) Svaka čast majstore prevod Vsaka čast mojster!
    Tea (hug) Živohodeča enciklopedija ( za vse, ne sam za travian) SREČEN ON KO TE POZNA!
    Mare Živa legenda. Pravijo da morš umret da si lahk legenda. NI RES! Mare je živi dokaz
    Matic Smeh Smeh Smeh
    Ado/Bimbo Sve znaš! Ko on udari po mizi, takoj bratranci pridejo Pa vsak ma baje paradajz u roki (tk Piki pravi)
    Piki/Bimbo 202cm zajebancije . Zakaj si mi tolk cipsa jezil
    Dizy Hvala ke rsi skrbel da so ble naše žitnice vedno čiste in prazne , še pajčevino je pobral
    Matej/Guiereiro Najjača garaža na serverju To je soigralec, nesebično je zabil svojo vojsko da bi mi lahko svojo garažirali Imaš pir v dobrem
    Lenak A si še živ? Če nisi se javi
    Kitty Ko ni od nikoder deffa, prav od nikoder, ti kitty gladko pošlje 30k pretorianov in 20k legionarjev in imaš bunker
    Zg9 i lancem i lancem... Prid na Pir na Vir
    Blaster Zdj se si1 nebo 2 leti reštartal, dokler se obnovijo vse oaze ki si jih zonegal
    Japek, RIS, Fikfakmafalda, Ilnux, Noex, Pravijo na POP Tv da je Mercator najboljši sosed.... VAS še niso spoznali Hvala za ves posredovani deff, seveda se zahvaljujem še vsem ostalim ki so pripomogli vedno, ampak prav vedno ko smo rabili deff. Sosedje so pa zakon, ni minusa predolgo v naselju, pa še prebito ni naselje z strani sovraga

Mogoče sem koga pozabil nalepiti na ZID, če sem, mi ne zamerit, ne mi pisat, ne me klicat, ker bom to sam opazil in popravil sčasoma .
    Tako to je od mene to, Hvala še enkrat vsem za lepo in poučno igro.

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Zahvale (vir: Frizerske rime):

Teja ful pametna punčka jee, njenih nasvetov mi veselimo se
    Cipsy - Cipsy, Cipsy pa skoz samo alkohol in se za babami ozira. Na travianu se pa skoz sam falira
    Mare (sekret) veliko luknjo v sebi ima, zato se BLAsT3Rjeva rit lahko vsede nanj (in ga poserje )
    Ado/bimbo
    pravi balkanac je, s trmo doseže prav vse.
    Matic mali sekretek je, zato se BLAsT3R tudi včasih posere nanj
    Kitty včasih poredna punčka je, BLAsT3Rja bi skoz samo za rit prijemala
    Zg9 najjači navijač mojega računa je, zato... zato... ga včasih nikoli ni
    Dioniz, Skantann, Piki/bimbo oni pravi majstri so, skoz so na Skypu, vsepovsod jih vidimo
    MaliMrav dela pi*zadije za tri, zato včasih BLAsT3R pri njemu tudi živce izgubi.
    Lenak pravi ksiht je, z svojim hecom nas nasmeje prav vse
    BLAsT3R najlepšo rit ima, zato so ful vsi je fauš mu!

Zdaj pa bi še povabil na oder našega velikega vodjo F F-a.
    PAAAAAAAAKIIIIII STAAAAAAAANCIIIIIIIII! PAAAAAAAAKIIIIII STAAAAAAAANCIIIIIIIII!
    Mitja on za nas je naredil ful velik vse! Tukaj nekaj za našega najboljšega vodjo na celem travianu je:

Zahvala za vse ostale še, ker ste bili face vsi! Samo nekaterih žal danes več med nami jih ni!

BLAsT3R
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice tonks
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    338

Privzeto

vidim da noben od smrkcev noče nič napisat jaz sicer bolj priseljenka, kot originalno modra

začela sem z Libro, malo skupino znancev s speeda (simo, duhec in kaca, ostali so že prvi teden obupali; kar je pomenilo da smo bili na hitro velik slabša aliansa brez pravega vodsta ko druge ni bilo in ko sem jih jaz enkrat spet slišala k sem šla h nekomu samoiniciativno postavljat bunker, sva vodenje prevzela z duhcem. Kot zgleda so bili smrkci vedno zelo privlačna aliansa za vohune, tako da smo tud mi imel tam enga (ilirijo - upam si rečt da so od njega smrkci imel več koristnega kot slabega - k naši vohuni dobri po duši . Pred novim letom sem Libro razpustila, k je bilo noter več vohunov kot drugih igralcev (zg in mojmoj sta skoz težila igralcem za sitterstvo; svojga vohuna je imel tud napalm, za druge nevem - ker bi mi iskanje pokvarlo dobre medčloveške odnose, že tako jih je - nismo vsi taki geniji da bi vohune najdli brez morebitnih dodatnih osumljencev. Razpustitev Libre so mi zamerili tudi stari znanci s speeda, čeprav brez tega bi verjetno težko preživel do konca serverja. Pri smrkcih smo se znajdli potem v vseh treh aliansah; rakunda in torom sta šla v L, ker je bila tam večja možnost prit do deffa, vohunski računi pri S smrkcih so se izkazali za boljše kot naši in so potem raje nadaljevali tam, jaz pa pogrešala hribe in šla s smrkci enkrat v hribe, in se posledično znašla med E smrkci s svojo malo skupinico z -- koordinat. Tam smo vsaj dobil mal pomoči in neki tud vrnili. O gradnji WW smo sicer razmišljali, da bi rabili smrkci zelo dobro taktiko če bi hotli zmagati; pa zelo dobre taktike glih nismo našli; in glede na število offov ki jih je imela nasprotna stran (v bistvu je bilo vseeno razmerje treh kvadrantov proti enemu) bi tud z najboljšo strategijo težko uspeli (če bi gradili samo en WW, spravli not ves deff od vseh treh ally, in če bi obdržali artefakt za trdost, sam mislim da bi tud v tem primeru prebile kroglice). Tako smo probal gradit vsaka svojga, pa še BUM enega. L so sicer rekli, da ne bodo gradili, sam zgleda da jih je nasprotna stran prepričala v to. Pri nas so se pa v zadnjem hipu odločili, da bo gradila Polony, ker gre pač za majhen račun, ki naj bi imel mal prednosti proti večjim napadalcem. Sam kakor so pri nas šle vse kroglice skoz, tud nevem kaj je bilo zadaj (tud MH neki zreguliral to hecam - ker po prvih napadih, ko so nam bolj ali manj vse stolkli, nam je še vedno 300000 deffa ostalo; smo ga potem spustili domov, ker brezveze branit nekaj kar je bilo popolnomo porušena - obenem je bilo to že tretje rušenje - prvo je bilo kakšno uro po prevzemu, v drugo sta nas stanli in oli spravila ob žitnico, v tretje šla vsa skladišča, žitnica in WW. Tako da smo uradno lahko šli na morje, neuradno še vedno mal klikali. Polony je bil drugače račun ki ga je ustanovila ena moja sorodnica, pa ji ni bil všeč, in ga je prepisala na nekoga drugega, na koncu serverja sem ga pa jaz dobila za klikat, ker računa, ki ima nick po tvoji hčerki, pač ne delaš prav grdo. Obenem je bil to prvi račun, ki so mu na si1 skatali naselje na nulo - zeratul je bil najbližji sosed s svojo zemljo in drugimi planeti.
    Od ostalih bi pohvalila pazenpriferja in big bear za pomoč v začetku serverja, pa srba in masterja za nasvete, srnico, artoriusa za pomoč v deffu, kadarkoli so ga imel na voljo in smo ga rabili, pa seveda oba vodja e-smrkcev - gorjanca in dozzerja, ki sta pravzaprav prispevala h temu, da mi bo si1 ostal v lepem spominu in pokazala, da še obstajajo normalni ljudje, ki igrajo tam nek bolj na klasičen način. So eni pri nas tud na dve uri vstajal, da so pokrivali minuse z žitom, oz. vsaj preverjali, če gre vse v redu. k žita je bilo v ally sicer zadost, problem so bili pa trgovci in še oddaljenost nekaterih (Galski, mitja, master, simo) od WWja. Čestitke še enkrat nasprotni strani.
    Nazadnje urejal tonks; 07-07-2011 ob 16:56.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice VOLUHAR
    Datum pridružitve
    Mar 2011
    Objav
    66

Privzeto

bogdej narod

zdj pa pazte k se bom onegavljal z besednimi zvezami
    ne pričakujte pravopisja, lepih besed, polepševalnic in podobnega sranja, sem kmečk poba k pove kontra kot bi človk hotu slišat.

račun sekret je bil narejen iz zajebancije, cilja sta bila dva:
    -ne postat farma (dokaj uspešno izvedeno)
    -delat kar se da sranja (tud kar uspešno, priznam da mi je šlo na skypu bolje od rok)

zahvale:
    matic: ogromnkrat si mi rit rešu kot dual ko sem brez neta ostal al pa kje obležal ves nabit
    ado: rabm tvoje bratrance, frke mam
    farmer: otroc rastejo
    teja: tvoja podgana mi je še dolžna za pir
    skantan: kavč sameva, telenovele se vrtijo v prazno, kje si?
    ajax: s tabo res ni nikol dolgcajt
    dizi: naslednič ti pelješ do MB
    matej: vrtnica je bila simboličnega pomena
    čipsl: ni za kej, z veseljem sm ti bil garaža. (ti si tud za pir dolžan)
    mitja: bratranci bojo poskrbel da na nasledn piknik prideš
    piki: futr za psa bi rabu, boš zrihtu?
    suzi: tvoj kavč je zakon
    blaster: strah in trepet oaz (rimaš po frizersko)
    vsi smrki: res bi blo dolgcajt brez vas

upam da nism koga spustu, če sm ga je moja kratka pamet kriva
    Nazadnje urejal VOLUHAR; 07-07-2011 ob 17:54.

Imperator
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    428

Privzeto

Pozdravljeni!
    Vidim da vam grem še vedno precej v nos in da ne morete preboleti vohunstva (ki je vseeno precej bolje rangirano po priljubjenosti kot izdaja). Tako da vam predstavim še mojo plat igre, da boste videli da pa vse ni ravno tako slabo, kot si nekateri predstavljajo in to hočejo prikazat
    Na ta server sem prišel po novem letu, malo pred artefakti, ko se je zame končala gradnja WW-ja na s2. Povabil me je sodelavec in sicer na acc bau bau. Povabilu sem se odzval, saj sem za razliko od njega raje igral na slo serverjih kot pa na .com.
    Na tem serverju nisem poznal nobenega razen cipsya (acc contact) in tako sma se hitro povezala, da naju je posittal ko sma bila v službi. Za čas, ko sem jaz začel igrati sma bila v aliansi BK, ki pa je kmalu začela zaradi ćiščenja FF-a na +,+ propadat. Tako da na nama ni preostalo druga, kot da za nadaljevanje poiščema dostojno alianso na +,+. Izbira ni bila ravno velika TNT se je selil na sever, kar nama zaradi ljubezni do prevzemanja (http://www.gettertools.com/s1.travian.si/11.6-Conquests) ni ravno dišalo. Sosedje so bili iz STVB*, torej se tudi k njim iz istega razloga nisma želela pridružit. Ostalo ni druga kot aliansa smrkci L, ki je imela kar nekaj dobrih igralcev tudi na +,+, oziroma v bližini. (verjemite, ali pa tudi ne - po želji, da takrat nismo imeli dogovora z nemci, da nam postavijo WW naselje pred nos, da boma gradila
    Sledilo je obdobje simčkanja in pa prevzemanja. Contacta sta naju še najprej sittala, drugih koristi kot pa čitanje mm-ov pa nista ravno imela, saj igralci njunega kova ne rabijo vpogleda v alianso da spremljajo aktivne in neaktivne igralce, če je to slučajno šlo komu v nos
    Tudi vpogleda v smrkce S in smrkce E nisma imela, pa so jih kljub temu rušili. Poleg tega sma redno pošiljala surovine za gradnjo vojsk, okrepitve, če sma ujela čas, fejkala po izkušnjah sodeč več kot ostali člani, tako da ne rečt, da koristi od naju niste imeli. Takole na oko bi rekel da več koristi, kot pa škode za contactove prebrane MM-e za bunkerje napadov, ki sta jih že poslala....
    Sodelovanje v napadih na FF&companijo. Pri tem res nisma sodelovala, saj bi s tem izgubila imuniteto pri njih. Je pa res, da so naju poskušali pofarmati določeni igralci pri njih (da sma njihova je vedela le peščica igralcev), vendar sma se uspešno obranila. Teh 23k pehote in 7k konjev pa sma imela namen uporabiti za rušenje WW supportov pri TNT, ki vsaj meni osebno niso bili ravno pri srcu.
    Gradnja WW-jev. Smrkci L res niso imeli namena graditi WW-ja, pač pa pomagat svojim zaveznikom. Vendar se je usoda poigrala z nami vsemi in eno izmed WW naselij postavila 3 polja od najine metropole. Hitro je padla idejo da jo prevzamema (ja še en prevzem iz najine strani in pa moja strast gradnje WW-ja sta pretehtali) in tudi smrkci so se strinjali, da nič ne škodi, če zidajo še en fejk WW, namesto, da ga prepustijo sovragu in imajo še eno skrb več...
    Draga tonks in vsi ostali - na to odločitev ni vplival noben iz FF, mislim da niti niso razmišljali o tem. WW bi prevzel in gradil v vsakem primeru takoj ko se mi je pojavil na dvorišču, ne glede na to katera je bila moja matična aliansa!
    Na tem mestu zahvala TNT-ju za pomoč pri čiščenju naselja
    Takrat je tudi sledil prestop v "zaupanja vredno" alianso smrkci.L (to da že prej nisem prestopil in nisem bil vabljen v VIP kanal na skypu že kaže na to, da nikoli nisem ravno bil 100% zaupanja vreden). Zahvala srnici za ureditev in krajo načrta natarcem, saj drugače nebi mogel graditi! Sama gradnja je potekala tako, da sem večino infrastrukture in pa WW-ja postavil sam. Surovine so bile večinoma moje (nekje do lvl50 izključno moje), deffa v WW-ju je bila 1/3 mojega, za žito pa zahvala igralcu -z-, brez tvojega super filanja nebi uspel vsega nahranit!
    Seveda tukaj iskrena zahvala vsem smrkcem, ki ste bolj ali manj pridno pošiljali deff in pa žito v WW! (ta del vohunjenja najbolj boli!) Pa še en nasvet - če vam v mm napišem da fejkajte sovragove WW-je to le storite, bo pol manj možnosti, da pri pravih napadih, napadalcem uničijo njihova naselja
    Pa tudi cipsyu in pa skantennemu, ki sta občasno stisnila kak lvl WW-ja
    Kaj se pa tiče stanja vojsk v WW-ju pa je edino Teja olajšana pošiljanja skavtov v smrkčeve WW-je, bodite brez skrbi, da bi njeni skavti vsak trenutek imeli vpogled v WW.

Tako, da če potegnem črto pod vsem napisanem pridem do zaključka, da sem res izrabil vaše zaupanje (od tistih, ki sem ga imel), za kar se vam vsem javno opravičujem!
    Drugače pa bi bilo stanje na serverju sedaj na koncu, brez moje vloge enako s to razliko, da bi TNT gradil en WW več, superman bi mel v svojem WW-ju (gledano celo gradnjo WW-jev) 120k falang več in pa ostal bi en off, ki se je porabil za čiščenje mojega načrta. Čisto nobene druge razlike.....

Na koncu bi se še za igro zahvalil dualu Urošu, ki me je povabil na acc. Na njega bit jezni, on ni imel prstov zraven pri izbiri sitterjev in pa pri gradnji WW-ja, saj ga to ne zanima najbolj Pa tudi cipsy in skantann - hvala za sittanje. -z- tebi hvala za poslano žito. Srnica tebi hvala za načrt in vse poslane mm-e za žito. Pa seveda vsem iz alianse FF, ki ste me na koncu ob prestopu v matično alianso toplo in prisrčno sprejeli!
    Še enkrat opravičilo vsem, ki ste jezni name, še posebaj Kaji na acc Freak :S

Pač to je vojna igra in spletke so vsepovsod

obilo užitkov še naprej vsem, ki še bojo klikali pa še en nasvet vsem vohunom:
    ne se preveč zbližat z nasprotnikom, ker ko pride do osebnih zamer ni ravno rožnato....

LP Rok
    PS: se še morda kje srečamo na kakšnem serverju kot soigralci, nasprotniki ali pa kot dvojni agenti

Pa seveda čestitke zmagovalecem za postavljeno čudo na lvl100!

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Svarun
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    249

Privzeto

Pozdravljeni soborci-ke, zavezniki in nasprotniki!
    Ni več veliko stvari, ki bi jih lahko povedal na novo oz ki jih ni povedal že zg9.
    Rekel bom samo, da sem vesel, da smo zdržali na koncu, da je redno hodilo žito in da je zaveznik kliknil čudo na 100.
    Prerokovanja določenih oseb, da bo zavezništvo razpadlo, se k sreči ni ureničilo, čeprav moram reči, da je na koncu izgledalo čudno.
    Na serverju sem začel ker sem "bedak". Vzrok tej mrzlici je bila hči s fantom, ki je povzročila prijavo žene ter nato posledično še mene Ja Primus, pri nas igra cela družina
    S pričetkom igranja sem k igri privabil še svojega siterja iz prejšnjega serverja s1 Floyda aka Sting-a. V alianso pa me je povabil soigralec s4 Zeratul. Moja največje napaka je bila, da sem se pomešal v vodstvo, saj sem take vrste človek, da potem ne znam nehati. Točno sem vedel kaj me čaka, ampak takrat je bilo že prepozno.
    Torej naša legijaX bom rekel da je imela tri dele. Prvi del v obdobju Zeratula, ko je nastalo kar nekaj zamer s strani drugih alians, zaradi po njihovem, previsoko zahtevanih ciljev Zeratula, spor z dixonom in kasneje razdor z legijo ki na koncu postane JZP. Drugi del ko določeni igralci zapustijo alianso, ker izvedo za vnaprejšnje dogovore kdo bo delal "crushe" za legijoX ipd. solato, ter ko smo morali iskati nadomestne igralce za račune, Tretji del združitev s člani druge legije, natarji in zaključni boji ter zaključek serverja.
    Dixon in njemu podobni, so na grd način izkoristili zaupanje zaveznikov ter vso zadevo poskušali skozi cel server podtakniti legijiX! Naj omenim, da je dixonu za ukradene noge pred nosom mojmoj rušil zakladnico naš igralec, brez vedenja vodstva, ker ga je dixon v to akcijo poslal na prevaro!
    Skupina okoli Mirana in Primusa, nam je stalno očitala FF in zavezništvo z njimi (imajo pač medsebojne zamere čez serverje), sami pa so ob prvi priliki potegnili z naravnimi nasprotniki smrki. Ker smo s strani zaveznikov dobivali očitke, da nimamo "spucanega" kvadranta, naj samo omenim, da smo imeli mi poleg JZP še mejo s smrk-L, BUM, na samem kvadrantu polno Travc ipd., BH, NES, smrke-E, pa še kakšen bi se našel. Dejansko smo imeli opravka z skoraj vsemi Tisti ki radi gledate pleh v opisu alians, si lahko pogledate, da je legijaX ni spala, pa na oazah se rdeči trakci tudi ne dobijo (zadnji teden še celo manjka!) Hvala nekaterih me je vedno zelo dražila, enako krivični opisi. Sovražnik razen parih suportov in mislim da trikrat poškodovanih metropol (vse sanirano) ni naredil dejansko velike škode. Ukradeni arti so bili ali delo izdajalca (unikat norec) ali pa trenutek nepazljivosti z naše strani (norček, trener). Razen trenerja smo dobili vse nazaj, pa še kakšnega poleg. Nikoli se nismo hvalili, kako je en sam igralec Mr.Bean "haral" po nasprotniških metropolah, čeprav je vedel, da bo s tem konec ker je bil obkoljen od njih. Ukradel jim je art, pobil off v naseljih in zrušil mislim da 4 ali 5 metropol. On bi se lahko hvalil v opisu, pa se ni! Enako se nismo pretirano hvalili z ujetimi offi v nasprotnikovih vaseh, ko smo jih lovili na dolgi rok (ne z izdajo ali preko spanja). Ko smo ujeli off in strice dacko-tu na malem naselju, ko smo delali luknje tam kjer so včasih stale sovragove metropole itd. Takoj so nam očitali, ko smo zabili manjše offe, hkrati pa pozabili pogledat veliko luknjo master-ja in izgubljeni off od njega. Za zabitje moje vojske lahko tudi sedaj pojasnim, da se nisem "zajeb.." kot nekateri mislijo. Imel sem cel dan MM od JZP s katerim so pri smrkih prosili obrambo. V stilu en off smo ujeli, dajmo še drugega. Enostavno sem drugemu napadalcu rekel da bom poslal in sem poslal, čeprav je bil on samo ob 1000 konj in heroja, jaz ob ves off.
    http://travian-reports.net/si/report/2195896f28d
    Tudi igra se je bližala stanju, ko bi se moral več ukvarjati z branjenjem tega off kot z gradnjo ww ki se je bližal. Enostavno sem s tem zabitjem pobil še enkrat veliko def nasprotniku, sprostil svojo metro, si olajšal igro in na pot poslal "mrhovinarje" ki so čakali da se to zgodi, ker ni bilo več grožnje za njih. (Moja metra je bila v Butalah, poleg gnezdo JZP nato par let nikogar ) In zgodilo se je naslednje:
    http://travian-reports.net/si/report...9d,2096706a18c
    Ob tej priliki bi se zahvalil branilcem ki so bili vedno prisotni ob meni v butalah, pa je nanje nasprotnik ali pozabil ali jih podcenejval: Floyd,RuRu,Vulkan;Krneky;Turtle in občasno fantje iz doline pajo in moon
    Ob zlomu teh šivank, je ostal samo še "podrepni" bol, ki je užival v fejkanju in draženju. Na prvi metri na katero bi šel, bi se zabil enako, kot se je kasneje na ww če se ne motim (ne našem).
    Prihod članov zg9, lalala, zmajčeki, kostolomac, pepa, iztokxx, priden, citizen, slon, nejc, sekirca, jajc, nina100, ncis16, je spravil našo ally na normalno število igralcev. Ne preveč ne premalo Hkrati popestril igro, smeh, zabavo, prepire, obrambo, napad...
    Sama gradnja je bila kot vedno živčna vojna z žitom. Če ne v WW pa na artu trdnost ali pa planu za gradnjo. S pomočjo organizacije in neumornega siterja Floyda so bile tudi noči in jutra znosna, tako da je umrla morda samo kakšna falanga.
    Kaj naj še rečem? Zmagali smo Ker smo preživeli, ker smo gradili, ker smo obdržali zavezništvo, ker lahko vsakemu pogledamo v oči! Mesto ni pomembno.

ZG9 aka neger – Hvala! Ne vem če je bila soba brez tebe J Pomoč in informacije pa so bile velikega pomena za vse!
    Dizzy5 – brez tvojih naselij ne bi bilo surovin, brez offa ne bi bilo unikata nazaj in natarjev pobitih
    vretica – tih, ampak prisoten ko je bilo potrebno
    Mr.Hat - J preti preti preti ….. pa še off pa še kradla si, klobuk dol!
    Sekirca – vedno v pripravljenosti z druidi in falangami
    vasilij – eden od »done« za njega bi rabil še en forum J od kraje artov drugim, do rušenja metropol, pobijanja drugih vojska.. ena A
    Ted Mosby – pomoč dixonu bomo pozabili J drugače aktiven in do zadnjega prisoten
    kostolomac – marljiv offer, samo sosedo zamenjaj J
    iztokxx – če si rabil je bil off, če si rabil je bil def J
    zeratul – no ja, lahko bi bil boljši
    MooN – vedno na mestu divizija za branit karkoli!
    alexander – ob tebi je vil vasilij bolj varen
    lalala – naš somalijc J ki mu nikakor ni uspelo pobiti offa, kar vračal in vračal se je
    Zmajcek – crush, po mojem mišlenju dobro uporabljen! Naj se ve! Carmelfix&Drasche al kontra?
    Floyd – Čapc, kaj naj ti rečem? Hvala!
    Worm – Kot z alexom je bil vasilij ob tebi varnejši, pa še kdo
    pepa – ko iztokxx, al si rabil eno ali drugo si dobil J
    slon – tiha voda bregove dere. Morda malo več komunikacije, drugače eden najbolj točnih!
    jajc – def, hrana, surovine, ni da ni J
    RuRu – boljša polovica J Hvala! Sam ne omenjaj več da bi travian igrala
    Turtle – želvica, da ne boš še kdaj prišla domov pa rekla da si se na s1 prijavila J Hvala!
    Vulkan – tih, neopazen. Moja metropola je bila zaradi tvojih pretov varna non stop! Hvala!
    mile3mile – sulice sem, sulice tja J
    ajmoht – najprej pride off, nato ropar, nato ajmoht J sam da se dogaja, hvala tudi tebi
    Biby star- najprej off, nato def, def def
    Valcka1 – ta bi sam mlatil-a, hvala za ponovno sodelovanje!
    priden – ime pove vse, tak mali acc, pa tak priden J
    pajo – telesni čuvaj plana in arta in občasno moje metre! Hvala!
    bolero – Hvala! Enkrat se že oglasimo na golažu J
    citizen – ko je prišel def, je mesto pokleknilo J
    nina100 – mravljica, hvala!
    burning spear – falang ko peska
    naskapi – dobro si čuval zero
    ncis16 – druga mravljica
    namrej – jah, da ne bi kdaj turtle naštimal za travian igrat spet! J
    otko – enako hvala ker si nam čuval zero
    nerissa – hvala J čeprav prehitro ušla na druge serverje
    Sheila – vem, ni bilo časa, za tebe velja isto, doma ne omenjaj več traviana J Hvala!
    Jesis – Rage – lepa mesteca so nastala!
    Krneky – Hvala čapc številka 2.
    jago- na koncu redno prihajalo žito! Hvala!
    Martek - hvala za pomoč, surovine in žito
    Hvala vsem zaveznikom! Bucka - bzzz, mojmoj in kompanija, sedval in kompanija, teja in kompanija, Mitja, bimbo, itd. itd.
    Če sem koga ispustil se mu opravičujem!
    Pozdrav vsem nasprotnikom!
    GurSur aka Rugevit odhaja v pokoj!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice kotnix
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    83

Privzeto

Pozdravljeni!

Server si1 sem pričel igrati na pobudo prijatelja iz si4 Majkl (devil). Rekel mi je pridi, bomo poskusli spet zbrati staro ekipo iz si4 oziroma dobre igralce iz alijanse PC. Bil sem malo skeptičen, saj sem končal igro na si5 in na si3 sem ravnokar brisal. Pa sm reku, vredu pridem igrat, vendar klikal bom krušer, saj za kaj druga nism imel časa. Faks pač svoje zahteva. Včlanil sem se v alijanso Smrkci S.

Na začetku mi je ob pomoči alijanse kar dobro šlo, kmalu sm postavu drugo naselje nekje v zaledju JV. Neki velik cajta nism imel klikat, vendar sm kmalu opazu, da imamo probleme. Člane pri meji je z velikim veseljem pucal Dixon, pa tud moj mojčki so bli kar aktvni. Na koncu se je za nas smrkce kar dobro izteklo in napadi od Dixona so se prenehali. Lepo sm začel klikat off v napadalnem naselju za pucat natarje, že iz prejšnih serverjev sem vedel, da je veliki artefakt orlovih oči prava stvarca zame.
    Osvojil sm ga z veliko izgubami, saj naj bi mi član iz alijanse pomagal prej počistit, vendar fant ni vojske poslal In rezultat te zagate je bil ta: http://travian-reports.net/si/report/15692607363 Tako sem moral na novo klikat off in pomembni tedni so bili izgubljeni.
    Pozimi smo imeli napadalne akcijije, predvsem na Legije je letela večina naših napadov. Je pa res da nismo napadali meter, saj zares velikih vojsk naša alijansa ni imela. Takrat sm tudi izgubil sekundarni off iz metre: http://travian-reports.net/si/report/171516f886d
    Potem se je pričel nekje Marca mrtvi tek. FF-i so začeli pohode po metrah naših igralcev. V glanem katastrofa z naše strani, tak da na koncu se bunkerjev sploh ni več sklicevalo, sam čakalo se je. Artefakte so nam pokradli, bunkerje smo pa res redko zadeli. Do takrat sem naklikal kar lep off in ideja je padla, da jim moramo vrniti! Čeprav sm klikal krušer sm rek, da grem zraven, enostavno tega klanja nism mogu gledat. Hrchek, js, Guybrush, Lenovo in N0b0dy smo šli v napad in rezultat je bil
    http://travian-reports.net/si/report/193484bcafb Akcija je bila sicer načrtovana za dve ekipi, vendar se je naši zavezniki niso udeležili. Mi smo sicer prebili, vendar neke želje po organiziranem napadanju v naši alijansi ni bilo več.
    Od takrat naprej sem šel v 100% klikanje krušerja, saj mi je kar nekaj katov ostalo.
    Nato mi je pričel sive lasi delati Pakistanc. Kot da bi imel nos, kdaj nisem imel cajta za traviana, točno takrat mi je napadal oaze in ob jutrih je bilo vse prazno. Vmes mi je še enkrat celo ujel novi, sicer mali sekundarni off iz metre. :S Potem sm se zbudil eno jutro, celi zaspan se spravim pred računalnik, pogledam na naselje... in arta ni! Ukradli so mi ga z nikakvo vojsko, velike oči! V glavnem slabe volje sem bil.
    Ja nič gremo naprej, prišli so natarji potem so že zidali WW-je in kmalu sem si izbral tarčo. Glede na to, da pri nas in ne pri zaveznikih ni bilo offa z več kati je bila očitna izbira Iluvatarjev WW z 5x trdnostjo. Nato je nastala dilema, tudi ovnaša ni bilo, po tednu iskanja sem našel vsaj nekaj, kar je dišalo po ovnašu in šla sva v akcijo in tu je rezultat: http://travian-reports.net/si/report...1b,215669310a7 Res je, da nisem veliko podru, vendar mislim da ravno dovolj!

Na koncu sem drugi najboljši napadalec v celotnem zavezništvu smrkcev. Kar zelo nazorno kaže kako (ne)močni smo bili!

Zakaj smo izgubili? Vsekakor smo sami krivi, čeprav je bau bau sodu izbil dno (zares mislim, tak kot da si ti edini, ki poznaš nasprotnike, to ni opravičilo!). Dejstvo je, da bila je komunikacija med smrkci na nuli in sodelovanje tudi. Napadalci smo si morali sami zrihat povezave in se iskati za organizirane napade. Glede deffa smo bili še slabši, vsak je držal deff pri seb, (tak kot da 10k deffa ogromno). Kar nekaj velikih računov se je švercalo celi server. Večino deffa, ki sem ga dobil, kadar sem imel bunker, sem si ga zrihtal sam in predvsem od alijanse Bum(hvala). Ko še od sosedov ne dobiš obrambe pri 100% napadu, potem ti to res vso voljo pobere. Vsekakor je bila tudi organizacija alijans na jugu slaba, ker samo MM-ji za deff niso dovolj, da stvar deluje!

Hvala vsem smrkcem S, ki ste pridno pomagali do konca! Predvsem pa zahvala igralcem:
    Hrchek - mojster za napade
    Lenovo - sitter ko ga rabiš
    Guybrush - frajer
    N0b0dy - še tak naprej
    Alijansi BUM - hvala za deff!
    Srnica - čvek frendica
    Gorjanc - dober sosed
    Lord Jamesky - hvala za deff
    Scorpijo - rimljanska kamikaza
    Angel Bitch - res kapo dol, da je tvoja vojska prišla na cilj!
    Majkl - ti si kriv da sm igral! daš za pir!
    Naši šefi - kapo dol za vaš trud!
    Maxi - lepo si naklikala
    Sponzor - naš nori tevtonček
    Žiga - škoda res da si nehal!
    alijansa JZP - ko bi le imeli mi tolk deffa
    domob - hvala za deff

In še nekaj nasprotnikov:

Odpisani - nikoli nisi vrnil obiska :S
    Pakistanc - strela, ki nikoli ne spi
    Moj Moj - Igra prestolov je zakon (sm kupu knjigo)
    Bimboti - vi ste nori!
    Lorem - Teja (sun)
    Bzz - malo Vam je zmanjkalo!
    Splošna debata na forumu si1 - dokaz, da je vse dovoljeno!

Evo serverja je konc in Pohorci so pomahali adijo!
    Nazadnje urejal kotnix; 08-07-2011 ob 18:42.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    35

Privzeto

Še moj prispevek

Na ta server smo prišli na povabilo igralca zg9 in to ravno ko smo končali s5. Ker nisem želela biti niti v vodstvu niti igrati sama sem se dogovorila z igralcem MUHA (Aljoša) da odpre račun in bom dual, vendar splet okoliščin je prinesel ravno obratno.
    Zaradi poznanstva in ker smo že odigrali z nekaterimi nekaj serverjev skupaj, smo odšli v alianso Legija XL. To se je pokazalo na koncu za odlično potezo, kajti v vsem času grajenja WW-ja je šlo po aliansi 5 sporočil in to navodila, pohvale in za pojačanje pritoka surovin in vojske. Igralci so vedeli kako se igra v zadnji fazi igre in je bilo zadovoljstvo graditi s tako ekipo.
    Pri ustanovitvi prve vasi (metropole) sem naredila začetniško napako, nisem pregledala dovolj okolice in sem se naselila pred zid našemu kasnejšemu igralcu Ghostbusters, vendar smo se lepo zmenili glede nadaljnega naseljevanja in oaz, lahko so vzgled marsikateremu
    Do artov se je počasi pucala okolica, malo se je ropalo in potem počilo Tukaj je bilo napisanega že ogromno ravno o tem (predvsem na forumu), tako da nima sploh več smisla kaj dodajat..... Kljub trudu da bi se določene stvari vseeno uredile in bi skupaj nadaljevali igro se to ni zgodilo in dobili smo nasprotnika Legija JZP.
    Legije smo s strani zaveznikov dobivali večkrat očitke, da nimamo "spucanega" kvadranta, naj omenim isto kot GurSur, da smo imeli mi poleg JZP še mejo s smrkci-L, BUM, na samem kvadrantu polno Travc, BH, NES, smrkci-E, pa še kdo. Trudili smo se vsi, priznam pa, da so zavezniki, predvsem F F imeli vse bolj organizirano, pri nas smo bili posamezniki ki so napadali, zelo malo je bilo organiziranih napadov, vsak se brani organizacije.... tudi jaz
    Med vsem tem klikanjem so seveda igro popestrili tudi vohuni in izdajalci. Nekaj vohunov (pač so nujno zlo) smo našli in počistili, nekatere smo preprosto obdržali za zavajanje nasprotnika, saj smo imeli posebni skype kanal na katerem so bili samo sigurni igralci, ampak izdajalcev pa res ne maram in ravno v naši legiji je bil, in spet je bil zraven Primus in kot vzrok napisal da nam legija X diktira igro, da so oh in sploh grozni in kaj sploh čakamo z njimi. Tudi to smo preživeli, vendar ostal je slab občutek in upam da se s tem ne srečam več.
    Presenetilo me je tudi, da so imeli zavezniki vohunski WW, to sem zvedela sedaj na koncu, glede na nekonkurenčnost nasprotnikov menim da to sploh ni bilo potrebno.
    Na koncu pa samo še to, smo se trudili, zabavali, vmes malo kregali ampak smo preživeli. Zavezništvo je preživelo kljub spletkam in trudu nekaterih da bi se razdrlo. Spoštujem vsakega, ki drži dano besedo!

Zahvalni zid

ODPISANI (Sašo)... kar nekaj sivih las si naredil nasprotnikom
    Ghostbusters .... za vami je vedno ostala kakšna luknja na zemljevidu, vsa čast
    Nejc... pa sem le nekaj spacala skupaj
    Peach, Lojzze, Svarun in Rika, najmočnejši defferji pri nas, imam občutek da je še veliko obrambe ostalo po naseljih, bili ste enkratni
    Hauzy, popay, karamelca, q1234 vedno pripravljeni pomagat sittat ali samo surovine poslati
    Lumpa in 2 4 U... pravi čas na pravem mestu
    GospodarZmajev... aktiven na forumu, aktiven na igri in dober sogovorec ter prijatelj

GurSur-rugi... igralec ki se maksimalno trudi za vse, ki odlično računa in lovi vojske, ki je v glavnem super
    zg9 ... veliko sva preklepetala, njegova obramba vedno na poti,pozabila že na jezo ker sem prišla igrati sem, vseeno smo speljali do konca pošteno
    G-ZERO... aliansa ki je na koncu pomagala z obrambo in surovinam pri WW-ju, enkratni ste fantje
    SMRKCI... čeprav nasprotniki vam moram čestitati za vztrajnost, borbenost in upiranje
    Legija JZP vsem čestitke, bili ste dobri borci in kar nekaj vojsk se je zalepilo na vaš zid, popestrili ste server in malo prevesili ravnotežje sil

Verjetno sem marsikoga pozabila, ne mi zamerit, že tako sem se težko spravla v to pisanje

Uživajte na dopustih
    bzzz
    V vsakem dreku je nekaj vitaminov :

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Gea
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    89

Privzeto

Zgodovina nekega speed računa ki je po nesreči zataval na si1

Ob zaključnih "bojih" 7. speeda sva se z dualom odločila sprobati kako izgleda igranje na navadnem serverju, tako da sva na -/- odprla rimski acc he is a she. Nameravala sva simčkati in klikati napadalne Rimljane, a naju je premamil tevtonski acc mojmoj ki ga je odprla kolegica s speeda, tako da sva se preselila tja, na he is a she pa zvabila speed igralca da tam klika deff. Nikoli nisva imela dolgoročnih načrtov z računom, razmišljala sva da bi ga razvila in ga najkasneje ob artefaktih predala dalje ter se posvetila speedu. A kaj, ko se stvari skoraj nikoli ne odvijejo tako kot si načrtoval...

Prva dva tedna igre sva začutila da bo potrebno vsaj minimalno farmanje da lahko ostaneva v stiku z najboljšimi, tako da sva si naredila 100 gorjač in na easy farmala, toliko da sva imela lep dodatek k proizvodnji z minimalnimi izgubami. Zaradi želje po stalni agresivni igri sva se sprijaznila s 100% cropom ki je bil dokaj blizu najinega prvega naselja ter tik ob meji z nasprotnikom. Kot speed igralca sva ubrala speedovski način igre (off ne sme biti v metropoli), ki je že zelo zgodaj pokazal svoje slabosti (potreba po branjenju dveh naselij namesto enega). Z off-om se nama ni mudilo, v miru sva razvijala metropolo, laufala fešte in razvijala supporte. Off-a nisva zalaufala vse do novembra (po komaj doseženem kompromisu), ko pa sva ga le zalaufala je od takrat dalje laufal 24/7 vse do konca serverja.

Najini prvi napadi so bili na sosede iz alianse Antares (bambijina aliansa), ki so se nama nekaj časa poskušali upirati in nama dali tudi prve prave off pike. Niso ravno dolgo zdržali, tako da je bila okolica najinih naselij kmalu vsa v zavezniških barvah. Do artefaktov sva tako spucala vse Antarese v bližnji okolici in tudi že odšla na prve obiske preko meje (bombanje supportov acc-ju Viper med premirji).

Pri artefaktih sva zaradi načina igre in pokritosti računa (obljuba dveh speed igralcev da se nama pridružita) imela veliko željo po unikat nogicah. Ko so artefakti prišli se nama je nasmehnila sreča in vrgla unikat nogice približno 20 kvadratkov od najinega off naselja. Vodstvo Legij nama je dalo zeleno luč in ob odklepu artefaktov je bil takoj poslan napad po nogice, kasneje je pred naju vskočil še vasilij ki so ga določili za čistilca da bi midva lahko takoj izkoristila nogice. Na žalost se je takrat pokazal egoizem nekaterih igralcev, ki so preko vodstva izvedeli točen čas našega prihoda na artefakt, to izkoristili in poslali napade tak da so nam izmaknili nogice dve minuti pred našim prihodom. Zgodilo se je kar se je zgodilo, zaradi močnega prepričanja vodstva Legij da bodo Dixoni predali nogice so jim dali 48h časa in nam prepovedali da si gremo spucat kakšen drugi artefakt, ker je bilo pač "škoda off-a". Drugače rečeno, dali so jim 48h da se organizirajo in v nogice nabijejo ogromni bunker ter nam preprečijo da gremo ponje... Po 48h sva zapustila svojo matično alianso Legija IX in naredila svojo ally Legija. Par ur kasneje se nam je v ally pridružil še zeratul, kajti odcepljena Legija JZP je takoj začela z napadi na oba računa. Pravi napadi so leteli na zeratula, ki se jih je s pomočjo unikat norčka dva dni uspešno otepal in tudi poskrbel da so bili ob kar nekaj off-ov. Dober teden po prihodu artefaktov mi je bilo vsega dosti in sem poslala napad na še edini kolikor tolikor zanimiv artefakt ki je ostal prost (velike nogice).

Po artefaktih sta se nama na računu kot je bilo dogovorjeno pridružila še dva igralca s speeda, Triariuss (ki je bil sicer že od samega začetka na mojmoj kot opazovalec in svetovalec) ter fireblade. Sama mojmoj ekipa se je okrepila še z igralko W kot W, ki je prevzela račun toytoy1 ter igralcem kempo ki je prevzel he is a she. Skupaj z že staro znanko sedval sta tako tvorila zaledje mojmoja in bila glavni vir obrambe ko smo jo potrebovali.

Z okrepljeno ekipo se je začela resna igra s točno določenim ciljem (končati v top 3 napadalcih). Začelo se je intenzivno farmanje in ker je bilo to takoj po razkolu na kvadrantu je bilo ogromno novih farm, tako da je farmanje laufalo. V prvem tednu po artefaktih smo ekipa zeratul/vasilij/mojmoj/witch nasprotnikom sunili 4 artefakte (skupaj malega trenerja in velike nogice, vasilij malega norčka in mi male okice).

Zelo hitro smo se zamerili Legiji IX zaradi neke akcije, tako da smo izpadli iz off chata alianse. Z izpadom iz chata smo nekako pretrgali tudi vezi s svojo "matično alianso" in postali v skoraj vseh pogledih enota zase. Kmalu je zeratul kot najmočnejši napadalec kvadranta prenehal z igro, tako da smo bolj kot ne še edini (z nekaj izjemami-Ghostbusters, vasilij, pa verjetno še kdo, samo ne da bi jaz vedela) sploh napadali.
    V naši neposredni bližini (cca. 5h s katapulti od nas) se je nahajal vodja ally NES dzuko, ki je povzročal manjše težave Legijam, zaradi svojega položaja vodje je pa bil vabljiva tarča. Eno noč se nam je samo zazdelo da nima na mapi več kaj iskati, tako da so odleteli katapulti proti njegovi metropoli. Vedeli smo da ima stalen bunker v metri, a nismo imeli nobene predstave kolikšen naj bi bil. Po nekaterih prebitih bunkerjih s strani zeratula smo nekako pričakovali da bo šla dobra tretjina off-a, a so nas presenetili s takrat lepo cifro preatorijanov in nam pojedli 60% glavnega off-a. Metra je doživela CK, naslednji dan s pomočjo napadalcev Legije IX so bili CK-jani še supporti. Dzuko se je izbrisal in skupaj z njim tudi njegova ally NES. Takrat so Legije pokazale svojo solidarnost in nam podelile pushing za obnovo vojske s trenerjem.
    Po polomu Legij na legendo smo prvič prišli v stik z acc-jem Bimbo iz Waldi FF in skupaj nasprotnikom nullirali nekaj metropol/off naselij.

mojmoj se je osredotočil predvsem na premikanje meje, spucali/sfarmali/skatali smo vse Smrkce na meji, pa tudi večino tistih ki so bili do 9h oddaljeni od nas s katapulti (1,5x nogice). Slišali smo veliko očitkov tak tekom igre kot sedaj ob zaključku glede naše neaktivnosti proti JZP. Sem povedala že večkrat, ker pa eni očitno raje preslišijo take stvari bom povedala še 1x. mojmoj račun je nastal z namenom agresivne napadalne igre tekom celega serverja, zato smo ostali na meji in nismo šli v notranjost po boljši crop kot tisti bogi 100% 15c na koordinatah -9/-55. Pred artefakti, ko smo kazali svoje reporte tolčenja po Smrkcih so bili ostali napadalci Legij grozno glasni pri jamranju kako so oni predaleč od meje da bi lahko šli napadat Smrkce, zato pač ne napadajo in šparajo vojske... Ko so dobili priložnost da gredo napadat JZP ki je bil v notranjosti kvadranta so pa kar naenkrat tej napadalci poniknili, nekateri so še celo sklepali neke pakte o nenapadanju z JZP. In kar naenkrat se je od mojmoj ki je bil čista meja pričakovalo da bo šel solo (ker organiziranih akcij pač ni bilo) napadat 12h in več stran igralce za katere se je vedelo da so polni obrambe, se zabit in narediti NIČ. Ja sevede... Zmeraj sem rekla tak Gursurju kot zg-ju naj naredijo skupno akcijo pa gre mojmoj zraven v napad, solo pač nismo imeli namena rinit tja in se nalimat brez učinka, kot so to večinoma počeli Ghostbusterji. Ko so končno le organizirali akcije pa mojmoj ni bil povabljen zraven, tako kot v nobeno akcijo Legij po zeratulu (mislim da je bila edina izjema veter).

Tekom celega serverja smo bili rušeni 1x in sicer smo februarja fasali CK tretjine supportov, kjer sem na veliko grozo Trie sekala s TV-ji ker drugega pač ni bilo pri roki Proti vsem pričakovanjim nas je v metropolo poskušal rušiti igralec scorpijo, kar mu je skoraj uspelo, a smo ga le uspeli obraniti (obrambo z enega računa smo preprosto pozabili poslati).

Na mojmoju smo imeli tri vojske, glavna vojska v 03 a-a ki smo jo 3x ali 4x nafilali s trenerjem in je v največjem obsegu štela 50k sekir, 20k tv-jev, 2400 ovnov in 2400 katapultov. Vojska v metropoli je bila začeta po artefaktih, nikoli klikana s trenerjem in šparana: 42k sekir, 17k tv-jev, 2200 ovnov in 1800 katapultov je štela pred napadom na načrt pri punci. Imeli smo še tretji off, ki ni nikoli presegel 15k sekir in je bil uporabljen za pucanje upornih farm na meji. Na mojmoj nismo nikoli laufali velikih barak ali konjušnice, ker preprosto ni bilo surovin zanje.

Po uspešnih napadih tekom serverja so se naše želje povečale iz top 3 napadalca v prvega napadalca serverja, a so bimboti pokazali svoj ego in v zadnjih dveh tednih s pobijanjem zavezniških enot nabili preko 400k off pik, ter nas na nepošten način prehiteli v borbi za prvo mesto. Sicer so kasneje prišli razni "izgovori" da niso mogli pustiti da dobimo naslov prvega napadalca zaradi strahopetnosti (nenapadanje JZP), ampak je jasno da bi ne glede na vse na koncu prišlo le do tega komu bi aliansa več dala... Mi smo do zadnjega dne igrali pošteno in vse pike dobili na raznih Smrkcih, v zadnjih 24h smo na svojih enotah pridobili približno 30k off pik, a je bilo potem izglasovano da na tak način ne bomo končali serverja in smo samo čakali na konec

Za konec še zahvale...

Celotna mojmoj ekipa, ki je tako ali drugače pripomogla k temu da je račun laufal:

- fubar: od začetka igral na mojmoj, me naučil osnov napadanja in mi vcepil v glavo da je simčkanje nujno potrebno (hug)
    - Triariuss: od začetka bil na računu kot opazovalec/svetovalec, a se je kasneje pridružil kot glavni napadalec na računu, ter nas naučil fines napadanja mojster napadanja, ki so mu na celem serverju 2x posekali katapulte, in to ob edinih dveh priložnostih ki jima jih je dal (hug)
    - fireblade: se zadnji pridružil na računu, nam prihranil marsikatero uro spanja zjutraj in nas zabaval s svojimi prigodami (hug)
    - sedval: igralka ki nosi veliko odgovornost da smo sploh igrali na tem serverju, odlična prijateljica in defferka ki nam je ogromno svetovala, nas spodbujala pa tudi skregala ko je bilo treba (hug)
    - toytoy1: kot zadnja se priključila ekipi, lepo uredila deff račun in se parkrat upravičeno zjezila name

Zahvale gredo še dvema igralcema ki sta dosti pomagala mojmoj:
    - zg9: hvala za vse informacije in obrambo
    - Gursur: hvala za vso obrambo in žito, ki si ga zmeraj našel za nas tudi sredi gradnje ww-ja

Lp
    Gea/mojmoj
    Nazadnje urejal Gea; 13-07-2011 ob 23:49.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •