Stran 15 od 15 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 5131415
Rezultati 141 do 145 od 145

Tema: [Si3] Reporti in debata o reportih ( novi T.4 )

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice LoqqA
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    81

Privzeto dober, fejst dober

beast tebe bi lahko opisal v 1/2 polovici serverja kot nekega malega pišeka, ki nic od njega ni bilo, le jedel si surovine igralcem kova ''7. sloj'' aka farme in se nekje skrival v takrat ''TOP'' aliansi...
    za kasnejse uspehe pa ava ava, sej ni tezko igrat ko pa z umazano igro sčistite takrat najvecje groznje, ki so vam jedl alianso( dond, alesko... )

Lp
    L

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    246

Privzeto

Moj opis serverja pride, ko bo odprta tema za to
    As vosu trapast!?

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice Count__Olaf
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1,066

Privzeto

Citat Originalni avtor LoqqA Poglej prispevek
    beast tebe bi lahko opisal v 1/2 polovici serverja kot nekega malega pišeka, ki nic od njega ni bilo, le jedel si surovine igralcem kova ''7. sloj'' aka farme in se nekje skrival v takrat ''TOP'' aliansi...
    za kasnejse uspehe pa ava ava, sej ni tezko igrat ko pa z umazano igro sčistite takrat najvecje groznje, ki so vam jedl alianso( dond, alesko... )

Lp
    L
    Brez ropanja se žal ne da dosežt prav veliko, zakaj pa misliš da ropamo, ker imamo rpeveč časa? Še enot nemoraš nafutrat brez ropanja. Da sem lahko napadal sem pa, neboš vrjel, potreboval vojsko, ki pa sem jo naklikal prav s pomočjo ropanja tako kot večina drugih....

V vojni z eX nisem nikoli, ampak prav nikoli sodeloval, mogoče sem zafarmal kakšnega igralca to je blo pa to, tako da ne enači mene z "umazano igro"

Lahko bi se pa tudi sam predstavil glede na to da širiš dezinformacije.

Pa še nekaj, večino serverja sem bil v svoji aliansi (ALFA) tako da nebi rekel da je bilo to ravno skrivanje...je pa res da sem bil vedno v zelo dobrih odnosih s PiV in oni z menoj, tega pa ne zanikam
    Nazadnje urejal Count__Olaf; 19-03-2012 ob 17:21.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Gad
    Datum pridružitve
    Feb 2011
    Objav
    82

Privzeto

zmaga je zmaga, način kako prideš do nje pa je druga stvar

čestitke za zmago

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    9

Privzeto

Na kratko o serverju: največji simcity server kar sem jih videl. Pa brez zamere.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •