Stran 44 od 46 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 344243444546 ZadnjiZadnji
Rezultati 431 do 440 od 456

Tema: [si5] Splošna debata

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice VOLUHAR
    Datum pridružitve
    Mar 2011
    Objav
    66

Privzeto

pred vstpom ga je sital kdo?
    vzeli ste farmico... pa sej niti nima veze, kolikor vem smo si nasprotniki, kot kaže pograbite vsako bilko in upate da bo rešilna...

kot sem že večkrat povdaril, za lastno nesposobnost ne krivit drugih, s tem ko hočeš mene očrnit da sem napadal svojo farmo tudi po premirju, deluješ kot da je ta farma kriva za razpad psov, vaš propad in poraz...

mislim da celo ti premoreš nekaj logičnega razmisleka, premisli in se vprašaj kaj skušaš doseči

LP vedno zajebani voluhar
    Nazadnje urejal VOLUHAR; 17-01-2012 ob 00:48.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    35

Privzeto

To tvojo farmo so presitali predno so ga vzeli v krilo, verjetno so igralcu dali možnost samega igranja in sodelovanja in ne, ne napadam te in ne tudi "očrnit" te nočem, pač povem dejstvo, da je bila farma vzeta pred paktom, da ni nihče posebej za njo rekel da ne spada v kontekst našega dogovora in da sem naivno pričakovala da ne bo napadov.

In verjemi mi, da vem da ta farma ni kriva za razpad psov, teh akterjev že zdavnaj ni več in ja, dragi moj, verjemi mi tudi, da premorem precej ne samo malo logičnega razmisleka in točno vem kaj hočem doseči

Drugače je pa forum malo za "prcanje" sem nekoč prebrala od nekaterih sodelujočih, celo vem da je to vojaška igra (pa čeprav sem ženska) torej se napada in brani in ne boš verjel, celo vem kdo bo zmagal

Za tele besede "vaš propad in poraz..." pa lahko rečem samo tole, verjetno bomo res propadli ampak za tiste ki bojo dokončali kljub vsemu to igro ne bo poraz, ampak zmaga.

Pa lep pozdravček tudi tebi, pa ne vzet vsega tako osebno
    V vsakem dreku je nekaj vitaminov :

Imperator
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    428

Privzeto

to ja dajta se do konca skregat, ker mi zdaj ne vemo komu naj verjamemo....

http://video.google.com/videoplay?do...74348946922153

LP Rok

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2007
    Objav
    457

Privzeto

hehe, hecno a sta vidva sploh prepričana da govorita o istem igralcu?

Privzeto

Ja.

gaja ima prav.

sicer pa: travian analyser ....

LP

Privzeto

Pa, da se vam, da . Kr en kreg brezveze. Naj se kater javi, da bo dal za pivo al pa sok - takega junaka pa ni
    Lahk bi se kej druzli :P
    lp
    Bimbo

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    35

Privzeto

Citat Originalni avtor zvitorepec Poglej prispevek
    Pa, da se vam, da . Kr en kreg brezveze. Naj se kater javi, da bo dal za pivo al pa sok - takega junaka pa ni
    Lahk bi se kej druzli :P
    lp
    Bimbo
    Sej se ne kregamo, debatiramo

Ja, lahk bi se pa res kje dobili na kaki pijači samo ne predaleč, kje v bližini če se da
    Nazadnje urejal gaja; 19-01-2012 ob 11:18.
    V vsakem dreku je nekaj vitaminov :

Imperator
    Datum pridružitve
    Sep 2007
    Objav
    457

Privzeto

če ker časti, se pa jaz tud prijavim

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice VOLUHAR
    Datum pridružitve
    Mar 2011
    Objav
    66

Privzeto

neki mi zdj tle ni jasn, kaj sploh hočte dosežt s tem? če iščete krivca za vaš neuspeh, ga iščite v svojih vrstah. če ste nesposobni in ne morte pregledat igralca pred vstopom, to ni moj problem.
    igram pošteno, za razliko od vas ki imate še mnogi podvojene račune in igram dobro, če grem mal preverit stanje vaših metr

Ps. če me hočte sprovocirat vam takoj napišem da vam ne bo uspel (še), nesramen in direktn sem že po naravi

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Peca_slo
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    665

Privzeto

Citat Originalni avtor gaja Poglej prispevek
    Sej se ne kregamo, debatiramo

Ja, lahk bi se pa res kje dobili na kaki pijači samo ne predaleč, kje v bližini če se da
    Ja ja, sm glih v tem elementu :P, za sr*at ga mal

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •