Stran 4 od 46 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345614 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 456

Tema: [si5] Splošna debata

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    40

Privzeto

Baje je danes zjutraj top3 igralec zgubil vso vojsko. Slišal sem da so bili na delu sincityevčki.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2011
    Objav
    10

Privzeto

kje so fluffy-i pa tisti njihovi best boyfriendi

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice magic-merlin
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    233

Privzeto

ama, xena zaminiv pogovor sta imele in je bilo zanimivo brati....res se je v petih letih način razmišlanja in novih idej kako igrati spremenil.
    Igralci imajo vedno več idej kako narediti top račun, kako si olajšati igro....ampak to ne pomeni, da bodo ustrajali do konca in da jim bo zneslo.
    Ponavadi takšni ki so top in imajo nenormalno veliko vojske, nenormalno veliko naropajo, medalij kod dre*a ponavadi brišejo saj so pozabili, kaj je travian in da tukaj ne pride v opoštev egoizem ampak skupinsko delo povezanih medsabo članov, ki si zaupajo in uživajov igri.
    Treba se je zavedati, da z iskoriščanjem (pravil in uporabo nedovoljenih pripomočkov oziroma sočlanov) in nesodelovanjem(egoizmom) se ne pride daleč in to potem preraste v nočno moro ki je dobeden ne zdrži.

Se mi pa zelo dopade vse kar je napisal creep med vajinim pogovorom oziroma vama je res fajn moderator
    vsem pravim PSOM je cilj luna, če zgrešimo gremo med zvezde.http://www.youtube.com/watch?v=1uaPs8sxqB0

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2010
    Objav
    34

Privzeto

ama dej ne prbiji
    1'M H3R3 70 574Y
    http://www.youtube.com/watch?v=pr3x7tS__dE
    KoRn 4 LiFe

Privzeto

Zdravo!

Danes sem se registriral na svet 5. Moj username je Vacek.. mesta nimam še nič razvitega, razen barak in tega..

A ma kdo željo malo sittat in vsake toliko časa pošiljati gorjačke na raide?

LP, Vaco

Privzeto

Citat Originalni avtor vaconinho Poglej prispevek
    Zdravo!

Danes sem se registriral na svet 5. Moj username je Vaconinho.. mesta nimam še nič razvitega, razen barak in tega..

A ma kdo željo malo sittat in vsake toliko časa pošiljati gorjačke na raide?

LP, Vaco

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice creep
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,271

Privzeto

Naredi še kakšen račun... pomanjkanje farm namreč katastrofalno vpliva na počutje. :>
    Perfection makes perfect, practice is overrated...
    :*za Tejo

Privzeto

Citat Originalni avtor creep Poglej prispevek
    Naredi še kakšen račun... pomanjkanje farm namreč katastrofalno vpliva na počutje. :>
    Hehe, ne mislim bit farma.
    A mi poveš svoj nickname na svetu 5?

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice creep
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,271

Privzeto

Trotlzihr :>
    Perfection makes perfect, practice is overrated...
    :*za Tejo

Privzeto

Huh, svaka čast! Edino sranje je.. ne bom te mogu farmat, k sma preveč oddaljena..
    Haha, šala!

LP, lahko noč

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •