Stran 2 od 46 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123412 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 456

Tema: [si5] Splošna debata

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice creep
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,271

Privzeto

Citat Originalni avtor Tewz Poglej prispevek
    Od top 40 igralcev jih je najmanj 33 iz "fluffy imperija" žalostno...
    Bodo kmalu brisali ;> že imajo črne pike
    Perfection makes perfect, practice is overrated...
    :*za Tejo

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Mar 2011
    Objav
    10

Privzeto

a pol nas bo pa res samo 100 še igralo

offtopic: creep iz velenja? hello my neighbour

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    21

Privzeto

saj nam gre lepo trenutno

Privzeto

Citat Originalni avtor xFaRMeRx Poglej prispevek
    saj nam gre lepo trenutno
    Moraš povdarit trenutno

Zakaj? Zato ker je dovolj, da človek pogleda vašo matično alianso, ki je sestavljena iz igralcev, kateri se nahajajo na vseh kvadrantih, in ugotovi, da to nikamor ne pelje. V krilih, pa isto sr*nje z drugim imenom živali, le da so noter člani, ki se bojijo par gorjač in so se raje zatekli v zavetje, da lahko normalno dalje simmajo.

In, kak bo dalje šlo? Boste lepo dalje rekrutirali igralce po celem serverju, dokler ne bo vse skupaj ena velika familija, ki bo do WW-jev simčkala in se potem med sabo potolkla. Če mislite s tako taktiko nadaljevat ne boste prišli, daleč. S tem kažete le, da vas je strah nasprotnikov, in raje v miru simmate. Raznorazni igralci po vseh kvadrantih, vas bodo z lahkoto stisnili v kot, pa lahko še toliko širite svoj imperij. Skratka niste resni. Še dve leti nazaj smo se za prevlado na kvadrantu tolkli, kot nori, danes pa izgleda nima noben več jajc za to.

Zdaj pa še nekaj za travian ekipo:

Dajte prosim že enkrat nekaj nemcem napisat, glede števila serverjev, ker je obiskanost porazna, potem pa ni čuda, da se delajo take grupič ally, kot zgoraj omenjena. 2-3 navadni serverji +six bi bilo čisto dovolj, ne pa da je vse skupaj 6 serverjev, ki imajo porazno(mili izraz) obiskanost. Če pa mislite, da ne bodo poslušali, pa jim napišite en lep mail v nemščini, pa gajba piva po pošti, pa se bodo tudi nemci omehčali

Lp icefire

Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,271

Privzeto

No imperij je pogojno rečeno ;> imperij farm in nekaj jokic (bolj pravično), ki se ne znajo sami rešit farmanja hehehe... A se to ponavlja tista Omega zgodba?

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Xena
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    10

Privzeto

Takole - igram po pet ali šest letnim premoru, ker mi že takrat ni bilo všeč goljufanje na serverju. Nikakor mi ni jasno, zakaj se ne ukine skriptov oz. ne postavijo omejitev glede vsega tega. Skripte bi se moralo sproti onemogočati, saj s pošteno igro ne prideš nikamor. Sama ne uporabljam ničesar od tega ... kar se pa FG-jevcev tiče je pa tako jasno, da nekaj ni v redu ... ne vem no - nafarmati preko 300000 surovin v tako kratkem času in pri takem številu igralcev, mi je sumljivo ...

Igralec Road Runner dnevno skače iz alianse v alianso: do sedaj je bil že v FG, Police, Alfa ... ne vem - je to samo lov za trofejami ali kaj drugega ...

Igralec PinkPanter je tudi sumljiv in ima trenutno zaklenjen račun ...

Prav tako je še nekaj igralcev, ki imajo že po 2 mesti ... glede na to, koliko surovin se potrebuje za nadgradnjo določenih stvari mi ni povsem jasno, kako je možno v tako kratkem času narest zahtevane stopnje za tovrstne zadeve, plus vsi, ki imajo po dve mesti so drugo naredili na ozemljih s 15 žita ...

Vem, da se da s skripti določene stvari poiskat - pošteno igranje pa zahteva lastnoročno iskanje in klikanje na srečo ...

Dvomim pa tudi v to, da vsi plačujejo Evre, da si pridobijo toliko zlatnikov, da bi jim omogočali tako hiter razvoj ...

Sama igra ima - po mojem - zgrešen koncept ... preigrala sem že veliko online iger - od Facebookovih do InnoGames iger, vendar je Travian najmanj uspešen, kar se tiče koncepta. Jasno je, da nihče ni 24 ur/dan na srverju - kdorkoli trdi drugače, je navaden lažnjivec.

Ta igra pa nekako spodbuja nasilje, agresijo, nespodobno in žaljivo obnašanje nekaterih uporabnikov ...

Ne vem, če bi res hoteli, da ta igra postane poštena, potem bi morali imeti človeka, ki bi sproti preverjal in onemogočal skripte, tako da bi dejansko priložnost dobili tisti, ki ustvarjajo z lastnim znanjem in izkušnjami in bi imeli na koncu vsaj nekaj zadovoljstva ob igranju ... tako pa nam ostaja le vztrajanje, čakanje na priložnosti in v najslabšem primeru izbris računa in "Nasvidenje Travian" za nadaljnjih 5 let ...
    Nazadnje urejal Xena; 31-05-2011 ob 11:34.

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    398

Privzeto

Citat Originalni avtor Xena Poglej prispevek
    1)Takole - igram po pet ali šest letnim premoru, ker mi že takrat ni bilo všeč goljufanje na serverju. Nikakor mi ni jasno, zakaj se ne ukine skriptov oz. ne postavijo omejitev glede vsega tega. Skripte bi se moralo sproti onemogočati, saj s pošteno igro ne prideš nikamor. Sama ne uporabljam ničesar od tega ... kar se pa FG-jevcev tiče je pa tako jasno, da nekaj ni v redu ... ne vem no - nafarmati preko 300000 surovin v tako kratkem času in pri takem številu igralcev, mi je sumljivo ...

2)Igralec Road Runner dnevno skače iz alianse v alianso: do sedaj je bil že v FG, Police, Alfa ... ne vem - je to samo lov za trofejami ali kaj drugega ...

3)Igralec PinkPanter je tudi sumljiv in ima trenutno zaklenjen račun ...

4)Prav tako je še nekaj igralcev, ki imajo že po 2 mesti ... glede na to, koliko surovin se potrebuje za nadgradnjo določenih stvari mi ni povsem jasno, kako je možno v tako kratkem času narest zahtevane stopnje za tovrstne zadeve, plus vsi, ki imajo po dve mesti so drugo naredili na ozemljih s 15 žita ...

5)Vem, da se da s skripti določene stvari poiskat - pošteno igranje pa zahteva lastnoročno iskanje in klikanje na srečo ...

6)Dvomim pa tudi v to, da vsi plačujejo Evre, da si pridobijo toliko zlatnikov, da bi jim omogočali tako hiter razvoj ...

7)Sama igra ima - po mojem - zgrešen koncept ... preigrala sem že veliko online iger - od Facebookovih do InnoGames iger, vendar je Travian najmanj uspešen, kar se tiče koncepta. Jasno je, da nihče ni 24 ur/dan na srverju - kdorkoli trdi drugače, je navaden lažnjivec.

Ta igra pa nekako spodbuja nasilje, agresijo, nespodobno in žaljivo obnašanje nekaterih uporabnikov ...

Ne vem, če bi res hoteli, da ta igra postane poštena, potem bi morali imeti človeka, ki bi sproti preverjal in onemogočal skripte, tako da bi dejansko priložnost dobili tisti, ki ustvarjajo z lastnim znanjem in izkušnjami in bi imeli na koncu vsaj nekaj zadovoljstva ob igranju ... tako pa nam ostaja le vztrajanje, čakanje na priložnosti in v najslabšem primeru izbris računa in "Nasvidenje Travian" za nadaljnjih 5 let ...
    No pa gremo po točkah:

1) Konstantno farmanje, gledaš kaj farmaš, dost deleč stran farmanje (tudi po 5-6 ur stran) Ne rečem ja, veliko igralcev uporablja skripte in bote... Ampak bote je zelo težko dobit, to ti bo kdo od travian ekipe bolš razložu...

2) Ne vem kaj te briga v katerih aliansah je bil igralec.... Ne vem no meni po domač povedano boli k.... v kolikih aliansih je bil

3) če je tebi en igralec sumljiv še ne pomeni da bi ga morali kar zaklenit, odstranit al whatever

2,3a) BERI: ne podpiram nobenega od teh igralcev, ampak samo povem...

4)In kaj je narobe če imajo že drugo naselje? Kok surovin pa potrebuješ? Konstantno farmanje(beri prvo točko) če ti prinese po 60,70k surovin na dan. No pa dejmo mal računice... En kolonist stane 25k surovin, rezidenca na 10 stane vse skup ene 40k surovin, skladišče, žitnica stane pa tam nekje ene 10k če to seštejemo dobimo da vse skupaj pride 125k surovin, Če štejemo še festivale ki en stane 20k surovin to pride pač 145k surovin... Če nafarmaš tok koker sem že prej rekel 60,70k na dan kar ni neka bogvekaj cifra imaš to vse zgrajena v dveh dneh+ da nisem tukaj štel proizvodnje, ki je verjetno že blizu vsaj ene 500 surovin na uro...

5) če kupiš gold club, ki te pride 100 zlatnikov čez cel server imaš sedaj v kompletu da dobiš zraven iskalec takih polj (BERI 15,9 žitnih polj...+ tega da ti zraven napiše kak bonus žitnih oaz je) HAA, zanimivo a?

6) Se vidi da 5 ali 6 let nisi igrala saj se je od takrat igra močno spremenila, ker zdej brez goldov skor da ne moreš imet ne vem kakšnega računa

7) Ne vem zakaj pol igraš če ima igra zgrešen koncept? Poleg tega ni potrebno da sami igrajo račune... Veliko igralcev se odloči za multiacc, kjer je po 4-5 ljudi na računu... Torej se teh 24 ur ki jih ima dan nekako pokrije in ne pride več tok zelo velik na posameznega igralca...

POVZETEK: Če nimaš pojma o igri in nisi igrala že 5 ali 6 let kakor ti praviš ne govori stvari ki jih ne veš...

Lp

Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    1,271

Privzeto

AmA že tak ni skor nič punc na forumu, ne je tak napadat

@xena... Botarji so najboljše farme -> ni jih za računalniku, bot umika vojsko in vedno imajo polno surovin... navali po materjali ane :>

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    398

Privzeto

Citat Originalni avtor creep Poglej prispevek
    AmA že tak ni skor nič punc na forumu, ne je tak napadat

@xena... Botarji so najboljše farme -> ni jih za računalniku, bot umika vojsko in vedno imajo polno surovin... navali po materjali ane :>
    Če pa take bedarije piše

ja botarji so pa res najboljše farme... Sploh ponoč

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Xena
    Datum pridružitve
    May 2011
    Objav
    10

Privzeto

Niti niso bedarije! Ne mislim zapravljati denarja za igro, od katere na koncu nič nimam! Če si pač ti tovrsten igralec - potem bodi, me ne zanima. Lahko ti samo povem, da je edina sprememba na server2, ki je povsem spremenjen ...

Hm - ja ropanje - rabiš precej vojske, da lahko toliko naropaš. Če se samo s 5 vojaki sprehajaš okoli, potem ni lih nek surovinski iznos ...

Igro igram zato, ker imam nekaj prostega časa ... definitivno pa ne maram takih ljudi, kot si ti AmA, ker se taki igralci ponavadi izživljajo na medmrežju, v realnosti pa so polni frustracij in nasplošno nezadovoljni z življenjem in luzerji.

Če ti je cilj te igre biti najboljši igralec - be my guest ... ampak tole bo bolje zate - GET A LIFE!

Igre naj bi bile v zabavo in sprostitev, ne pa tole, kar se dogaja na Travianu. ŽAL SE TUDI PO 5 LETIH GLEDE TEGA NI POPOLNOMA NIČ SPREMENILO!!!

Hm, žal nisem jasnovidna, da bi vedela, kdo uporablja bote ... Bi bila pa zadovoljna, če mi razložiš, kako to ugotoviš ...

Aja - multi acc je po tvoje rešitev ... my as* ... glede na to, da bi imel ves čas račun pokrit, potem bi potreboval igralce iz recimo Amerike in Avstralije, ker dvomim, da nihče ponoči ne spi ...

Kolikor vem, smo v Sloveniji vsi v enakem časovnm pasu ... zato mi glede tega ne prodajaj buč ...

Samo toliko ... sem malo prestara, da bi me zaje*aval ...
    Nazadnje urejal Xena; 31-05-2011 ob 13:15.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •