Stran 2 od 3 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 21

Tema: Fitnes-Bodybilding

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2012
    Objav
    10

Privzeto

No jaz sem hodil nekaj časa v fitnes in enkrat sem si naročil gainer,proteine a neki tazga. No zadevco sem sprobal v fitnesu in ta zadevca me je spominjala na čokolino, bil je okus čokolada. Počasi sem začel lepo dvigat uteži, za noge,ramena dejansko sem bil tak kot stroj, nisem čutil bolečin ničesar. 8 ur sem dvigal in delal razne vaje za mišiče in še bi lahko delal, ampak karto sem imel takrat samo za zjutraj, potem sem šel še na party. No naslednji dan sem bil pa tko zjeban ,da dejansko sem s težavo premikal roke,skratka vsak sklep v telesu. No rehabilitero sem se pa potem 1 mesec....

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    536

Privzeto

Čim manj proteinov in podobnega Najemite si osebnega trenerja,naj vam naredi jedilnik katerega se drzite!Res da gre pocasi,ampak z dobrim treningom in prehrano bo vaše telo bistveno lepse oblikovano kot z praski in podobno

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice three45
    Datum pridružitve
    Jun 2011
    Objav
    142

Privzeto

Citat Originalni avtor .X. Poglej prispevek
    Čim manj proteinov in podobnega Najemite si osebnega trenerja,naj vam naredi jedilnik katerega se drzite!Res da gre pocasi,ampak z dobrim treningom in prehrano bo vaše telo bistveno lepse oblikovano kot z praski in podobno
    S proteini poskrbiš za lepši "sixpack", je pa vsekakor telo lepše oblikovano brez raznih dodatkov (proteinov ipd.). Sicer pa kaj se mešam Edin govori iz osebnih izkušenj, tako da fantje kar lepo ga poslušat

Cdr: Še dobro da vodka ne redi tako kot pir ne?

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    536

Privzeto

Citat Originalni avtor three45 Poglej prispevek
    S proteini poskrbiš za lepši "sixpack", je pa vsekakor telo lepše oblikovano brez raznih dodatkov (proteinov ipd.). Sicer pa kaj se mešam Edin govori iz osebnih izkušenj, tako da fantje kar lepo ga poslušat

Cdr: Še dobro da vodka ne redi tako kot pir ne?
    S proteini le odganjas lepe dame(Strasnki ucinki ki so vsem znani)

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

S proteini le odganjas lepe dame(Strasnki ucinki ki so vsem znani)
    a to da se jim zmanjša in zmehča? to je izgovor-večinoma se s tem ukvarjajo prav taki za kompenzacijo-tudi malikovanje v stilu "lej kako je uni lepo oblikovan" je prikriti homoseksualizem-in taki navadnoigrajo žensko vlogo v istospolnem razmerju.
    nasvet-ni ga če domačo kapljico in sendviča z pršutom in primerna količina moških opravil in rednega teka za kondicijo. in tudi z žnskim spolom ne boste imel problemov-če ste pa v dvomih pa resen klub z borilnimi veščinami kjwer vas bodo samokontrole naučili

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    536

Privzeto

Vsak uporablja kar hoce...Stranski ucinki so za dodatke pri prehrani znani...Pri proteinih so prdenje oz vetrovi in ne tezava z mehcanjem in dvigovanjem...Po mojem s tem le se bolj podmazes

Na srečo niso več časi da je za fante moderno imeti vamp in čimveč promila v krvi!"
    Tudi moška populacija sledi času in bistveno dajejo na svojo samopodobo in fitnes sodi v to!

Če hodim v fitnes,uporablam kreme,porabim 50% svojega letnega zaslužka za cunje se ne pomeni da sem istospolnik,naj se mi kdo pridruži v kakem ljubljanskem klubu,pa gremo na lov plačam gold tismu k več curic pobere(Smeh)

Lahko probate pa,kaplico domacega prsut,ene 4 meseca pa boste videli pocutje,obloge na trebuhu in podobno

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Vsak uporablja kar hoce...Stranski ucinki so za dodatke pri prehrani znani...Pri proteinih so prdenje oz vetrovi in ne tezava z mehcanjem in dvigovanjem...Po mojem s tem le se bolj podmazes

Na srečo niso več časi da je za fante moderno imeti vamp in čimveč promila v krvi!"
    Tudi moška populacija sledi času in bistveno dajejo na svojo samopodobo in fitnes sodi v to!

Če hodim v fitnes,uporablam kreme,porabim 50% svojega letnega zaslužka za cunje se ne pomeni da sem istospolnik,naj se mi kdo pridruži v kakem ljubljanskem klubu,pa gremo na lov plačam gold tismu k več curic pobere(Smeh)

Lahko probate pa,kaplico domacega prsut,ene 4 meseca pa boste videli pocutje,obloge na trebuhu in podobno
    kratek odgovor: si in
    drugi odgovor jaz. in to takih ki mi bodo zjutraj dale lubčka na jajćča pa spekle jajčka na oko in prinesle kavico(ne ne kavo skuham jaz in nesem v posteljo) a point je jasen. in vedi mmiško da pri 40 letih nimam ne vampa ne bšpeha in si lahko komot kata-guruma naložim 120kg človeka na rame. judoisti in ostali vedo kaj je kata-guruma. em nikoli bil v fitnesu in pil ******rij ki jim ne vem porekla. in prdenje je tudi po fižolu in ostalem ki je bilj zdravo po dodatkih pa so mehki. pršut in kozarec črnega pa je prvovrsten afrodiziak ne modra tabletka... mohmet je vedel zakaj ne smetega dovolit.

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Bil na masi 4 mesece, potem pa je zadeva zarad financ zastala :P

6 obrokov dnevno, 240g B, 320-350 OH, 85 M.

Prdenje je odvisno od urejene prebave in tipa prehrane. Različni prdeci različno smrdijo :P Beljakovinski bolj po gnoju, hidratni bolj po dreku Proteini so polimeri aminolislin, pri katerih se proizvaja amoniak, hidrati so pa večinoma polimeri glukoze in fruktoze, ki se pri neurejeni prebavi pretvorijo v metan. Tega je največ v vetrovih. Jajca so pa posebna izjema zaradi vodikovega sulfida, ki je še bolj oster od ostalih dveh

Skratka, enkrat se bom vrnil nazaj v to, je pa res, da je treba delat kar dosti časa za res vidne rezultate, vsaj kako leto na masi bit, meni so se prvi rezultati vidli po 2 mesecih in pol, pri čemer je treba vedeti, da mi masa počasi raste zaradi ektomorfne genetike.
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    536

Privzeto

Citat Originalni avtor BLAsT3R Poglej prispevek

Prdenje je odvisno od urejene prebave in tipa prehrane. Različni prdeci različno smrdijo :P Beljakovinski bolj po gnoju, hidratni bolj po dreku Proteini so polimeri aminolislin, pri katerih se proizvaja amoniak, hidrati so pa večinoma polimeri glukoze in fruktoze, ki se pri neurejeni prebavi pretvorijo v metan. Tega je največ v vetrovih. Jajca so pa posebna izjema zaradi vodikovega sulfida, ki je še bolj oster od ostalih dveh

Skratka, enkrat se bom vrnil nazaj v to, je pa res, da je treba delat kar dosti časa za res vidne rezultate, vsaj kako leto na masi bit, meni so se prvi rezultati vidli po 2 mesecih in pol, pri čemer je treba vedeti, da mi masa počasi raste zaradi ektomorfne genetike.
    Tisto kar se doseze počasi je vedno boljse kot na hitro

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Breaker
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    855

Privzeto

Citat Originalni avtor BLAsT3R Poglej prispevek

Pravi mali "nakladač"

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •