Rezultati ankete: Kdo bo zmagovalec Lige Prvakov

Glasovalcev
49. Na tej anketi ne morete glasovati
  • Real Madrid

13 26.53%
  • Barcelona

19 38.78%
  • Arsenal

5 10.20%
  • Manchester United

6 12.24%
  • Lyon

0 0%
  • Valencia

1 2.04%
  • Milan

0 0%
  • Roma

0 0%
  • Bayern

2 4.08%
  • Chelsea

1 2.04%
  • Inter

0 0%
  • Schalke

1 2.04%
  • Tottenham

1 2.04%
  • Marseille

0 0%
  • Křbenhavn

0 0%
  • Shakhtar Donetsk

0 0%
Stran 13 od 14 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 311121314 ZadnjiZadnji
Rezultati 121 do 130 od 137

Tema: Liga Prvakov

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice blueyes
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    384

Privzeto

Citat Originalni avtor Breaker Poglej prispevek
    Bosta moj kur.. v finalu Manutd in Barca. Ravno obratno bo. Manutdu bo Raul zabil 2 gola [se vidi da je šola Madrid], tam bo pa Real igral obrambo in iz hitre kontre dosegel gol.

V finalu pa popolna nadvlada Reala.
    brezupni navijači reala...

Barca will win
    Kogar je kača pičila, se boji zvite vrvi.

Privzeto

Soul sram vas je lahko. Manchester vas z REZERVNO ekipo zmaga 4-1. Sramota. Če bi prišli po "čudežu" v finale bi se vam tak smejal ko bi vam Barcelona nasula kakšnih 8 golov. =D .
    Schalke nwm kak se je lahko v polfinalu znašel. Še za u 2 del LP ni tako so slabi...
    FC BARCELONA
    AC MILAN
    Nk Maribor

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice zviti roki
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    371

Privzeto

Citat Originalni avtor Night Walker Poglej prispevek
    Soul sram vas je lahko. Manchester vas z REZERVNO ekipo zmaga 4-1. Sramota. Če bi prišli po "čudežu" v finale bi se vam tak smejal ko bi vam Barcelona nasula kakšnih 8 golov. =D .
    Schalke nwm kak se je lahko v polfinalu znašel. Še za u 2 del LP ni tako so slabi...
    sramota tebi.

schalke se nima česa sramovati. so dobra ekipa, so pač padli v formi (seveda, tega ti ni poznaš, ko klub pade, hitro k naslednjemu).

seveda, spet boš videl zarote, da sem jaz proti tebi, ker te ne maram, da soul oznanja, da je navijač schalkeja zato, da ne vidimo, da je on tisti, ki menja klube in podobno...

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice SoulOfVoice
    Datum pridružitve
    Feb 2011
    Objav
    212

Privzeto

Citat Originalni avtor Night Walker Poglej prispevek

Zakaj bi me bilo sram? Ker smo zgubil proti 5x dražji ekipi? Ma raje sem za Schalke če je v 2456. ligi kot pa za to tvojo Barcelono. Sploh pa, premagal Valencio (ki ni slaba ekipa), 2x premagali Inter, branilca naslova ? A to pa nič ni? Včerajšnje tekme sicer nisem gledal, pa tudi če je bila predstava Schalkeja slaba, bom še vedno navijal za njih, ne pa zamenjal klub kot ti

Mimograde, v finalu sem absolutno za ManU, nisem sicer pristaš tega kluba, bi bilo pa fino da nekateri barcini fantki že malo utihnete.
    Nazadnje urejal SoulOfVoice; 05-05-2011 ob 15:50.

Privzeto

Citat Originalni avtor SoulOfVoice Poglej prispevek
    Zakaj bi me bilo sram? Ker smo zgubil proti 5x dražji ekipi? Ma raje sem za Schalke če je v 2456. ligi kot pa za to tvojo Barcelono. Sploh pa, premagal Valencio (ki ni slaba ekipa), 2x premagali Inter, branilca naslova ? A to pa nič ni? Včerajšnje tekme sicer nisem gledal, pa tudi če je bila predstava Schalkeja slaba, bom še vedno navijal za njih, ne pa zamenjal klub kot ti

Mimograde, v finalu sem absolutno za ManU, nisem sicer pristaš tega kluba, bi bilo pa fino da nekateri barcini fantki že malo utihnete.
    Pa kupite dražje nogometaše da se boste lahko z boljšimi ekipami kosali... Barca pa itak najboljša zdej in tudi Man Utd nas ne bo premagal(Tudi Barca je igrala proti dražji ekipi pa je zmagala).
    Valencia ni tako dobra kot je bila z Davidoma btw. Inter pa tak mala malca premagat še Maribor bi ga tako so slabi letos, ko Mourinhota ni več.
    Ti si en fantek in raje razmišljaj kako faco boš imel ko bo Man Utd zgubil.

Zviti: Pomoje niso tak dobra ekipa za polfinale. Kakšen Chelsea, Arsenal bi jih z lahkoto "odpihnil". Tako da jih je do sem privedla samo sreča, da niso imeli težjih nasprotnikov.
    Btw ko sem postal navijaš Bosne (hec Barce) le ta ni bila v formi. Daleč od takšne kot jo kažejo sedaj.
    Aja še vedno pa navijam za AC Milan, ki pa resnično ni v formi. Ronaldinha so izgubili itd. pa še vedno navijam za njih.
    Nazadnje urejal Night Walker; 05-05-2011 ob 17:21.
    FC BARCELONA
    AC MILAN
    Nk Maribor

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice SoulOfVoice
    Datum pridružitve
    Feb 2011
    Objav
    212

Privzeto

Mah nima smisla se stabo več ukvarjat. Če bo ManU zgubil bo pač zgubil, isto bom moral zgodaj ustat, isto bom jedel kosilo in isto bom hodil na WC - sepravi nič se ne bo spremenilo. Drugega sploh ne bom komentiral več, ker res nima smisla. Sej čez 3 leta bo pa kak drug klub najboljši, pa boste vsi pisali da ste za njega. Tako kot je bilo nekaj časa nazaj za Manchester, zdaj ga pa skoraj noben več ne mara

P.S. Skoraj nemogoče da si postal navijač Barce ko ni bila v formi, saj sem bral še za pol leta nazaj temo, ko si bil še za Real, Barca pa je že več kot pol leta "najboljša". Ampak nima veze, predlagam da si tiho in da vsi gledamo lepo še to tekmo in mamo kaj od nje, ne pa samo prepir.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice blueyes
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    384

Privzeto

ej kot prvič mi gre na živce to, da ste prva oseba s klubom (boMO zmagal...)

barcelona je najboljša, to dokazuje tudi to, da bo mourinho pomagal fergusonu skupaj premagati to ekipo. nemočni so vsi po vrsti. pa tudi skupaj ne vem, če jim bo uspelo.

brezveze se kregat, dejstva se bodo pokazala na tekmi.
    Kogar je kača pičila, se boji zvite vrvi.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •