Stran 437 od 449 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 337387427435436437438439447 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 4,361 do 4,370 od 4487

Tema: [IV.] Si2 Splošna debata

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

Ni še bedno,beda prihaja,in stolčene tipkounice.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice sneaky
    Datum pridružitve
    Jul 2011
    Objav
    42

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    žal je važno... vse skupaj je brez veze. bedno je vse skupaj že.
    Vsaj enkrat, da se strinjam z bojevnikom

Privzeto

Not so sneaky, I guess ???

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Ssanyu
    Datum pridružitve
    May 2010
    Objav
    131

Privzeto

Citat Originalni avtor sneaky Poglej prispevek
    Vsaj enkrat, da se strinjam z bojevnikom
    x2
    "poslušajte ata_smrka ker se lahko veliko naučite in ne take smrkle ki rade držijo boga za jajca..." capo
    "Posluš ti pametnjakovička..." Neil

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

četrtek je mnde konc.

vse kar lahko rečem. SESULI ste nas ko ZAJCE.

srečno

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice SiO4
    Datum pridružitve
    Feb 2010
    Objav
    799

Privzeto

počasi,še lahko migamo.ni zmankalo vedrc in povojev,vseh 200 herojev domov in nad vvvvv,jaz pa apeliram Umazanemu;
    Umazani,
    ne poznam te, intuicija mi pravi da je v tvoji moči zradirat vodilne 4 ww.Nardi to.

Free way

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2011
    Objav
    479

Privzeto

Citat Originalni avtor n0g00dah Poglej prispevek
    četrtek je mnde konc.

vse kar lahko rečem. SESULI ste nas ko ZAJCE.

srečno
    Se strinjam. Pri vas je bila samo ena napaka in to velika. Imeli ste Zeusa, kateri je imel napačno politiko in je tudi izbiral napačne besede. Če ne bi bilo njega, bi bil server zelo napet. Samo zaradi njega ste marsikaterega igralca izgubili. Napake je delal od samega začetka. Povedal sem samo dejstva in jih lahko vzamete kakor jih želite. Sam pa sem zelo vesel, da je bil tak, ker drugače ne bi spoznal tako prijetnih ljudi iz drugih alians.

Z moje strani pa vse čestitke graditeljem ww-ja in vsem, ki sodelujejo pri gradnji, ter čestitke vsem, ki ste izpeljali neverjetne napade na skupne sovražnike. Carji ste.

Pohvalit moram tudi igralce iz naše alianse, ki so izvrstno opravili svoje delo. Čestitke gre tudi začetnikom, kateri so spoznali, da je Travian prijetna igra in so se marsikaj v tem letu naučili in so dali vse od sebe in to včasih več, kot dajo stari mački. Ponosen sem na vas

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Ponev Poglej prispevek
    Se strinjam. Pri vas je bila samo ena napaka in to velika. Imeli ste Zeusa, kateri je imel napačno politiko in je tudi izbiral napačne besede. Če ne bi bilo njega, bi bil server zelo napet. Samo zaradi njega ste marsikaterega igralca izgubili. Napake je delal od samega začetka. Povedal sem samo dejstva in jih lahko vzamete kakor jih želite. Sam pa sem zelo vesel, da je bil tak, ker drugače ne bi spoznal tako prijetnih ljudi iz drugih alians.

Z moje strani pa vse čestitke graditeljem ww-ja in vsem, ki sodelujejo pri gradnji, ter čestitke vsem, ki ste izpeljali neverjetne napade na skupne sovražnike. Carji ste.

Pohvalit moram tudi igralce iz naše alianse, ki so izvrstno opravili svoje delo. Čestitke gre tudi začetnikom, kateri so spoznali, da je Travian prijetna igra in so se marsikaj v tem letu naučili in so dali vse od sebe in to včasih več, kot dajo stari mački. Ponosen sem na vas
    Se podpišem pod večino zapisanega.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    378

Privzeto

Citat Originalni avtor Ponev Poglej prispevek
    Čestitke gre tudi začetnikom, kateri so spoznali, da je Travian prijetna igra in so se marsikaj v tem letu naučili in so dali vse od sebe in to včasih več, kot dajo stari mački. Ponosen sem na vas
    Tole je pa zalostna novica, kot da bi bral osmrtnice. Kdor misli da je Travian prijetna igra ocitno ni igral tega Traviana. Samo sim city igralci kateri so imeli mir vecino serverja mogoce lahko tako mislijo(recimo frufrulja)

Lepo se naprej zivite v pravljici novi igralci, pa cim vec golda porabit da vsaj par ljudi dejansko uziva v tej pravljici

Sam sem ze zadovoljen da ne bom mimogrede bral o ritih, da o drugem sploh ne govorim
    I saw i saw a pussy cat and ... When she saw me she freaked out and ran like hell

Take it easy ker hitrost ubija!

Imperator
    Datum pridružitve
    Aug 2011
    Objav
    479

Privzeto

Citat Originalni avtor dealer Poglej prispevek
    Tole je pa zalostna novica, kot da bi bral osmrtnice. Kdor misli da je Travian prijetna igra ocitno ni igral tega Traviana. Samo sim city igralci kateri so imeli mir vecino serverja mogoce lahko tako mislijo(recimo frufrulja)

Lepo se naprej zivite v pravljici novi igralci, pa cim vec golda porabit da vsaj par ljudi dejansko uziva v tej pravljici

Sam sem ze zadovoljen da ne bom mimogrede bral o ritih, da o drugem sploh ne govorim
    Ti je nerodno, ker so boljše igrali, kot ti?

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •