Stran 4 od 449 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 234561454104 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 4487

Tema: [IV.] Si2 Splošna debata

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    16

Privzeto

Tole bo katastrofa farmat... farma se lahko samo enega istočasno, sovražim ta zemljevid, totalno bedn, počasn... Katastrofaln.

kje so cajti k si lepo poklikal z koleščkom vse igralce v bližini in pičil dalje na sosednje kvadrante:$

Travian postaja zgodovina...

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice jazsemkdorko
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    1,757

Privzeto

Citat Originalni avtor Cimet Poglej prispevek
    Tole bo katastrofa farmat... farma se lahko samo enega istočasno, sovražim ta zemljevid, totalno bedn, počasn... Katastrofaln.

kje so cajti k si lepo poklikal z koleščkom vse igralce v bližini in pičil dalje na sosednje kvadrante:$

Travian postaja zgodovina...
    Pa saj imaš spisek farm pa tudi ponovitev napada. Ja mislit bo treba. Glej če je sistem odpravil bot je to odlično. Pa hitrega povratka ni več. Vse napade moraš preudarno s herojem opraviti.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    63

Privzeto

vsaj "open in new tab" bi lahko pustil ... oz. treba bo najt eno drugo, vsaj priblizno podobno temu :/

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Зорге
    Datum pridružitve
    Apr 2010
    Objav
    231

Privzeto

@ Cimet
    "Travian postaja zgodovina..."

je res...

Zame osebno preveč slikovit izgled, pogrešam prejšnjega minimalističnega...

Ave o/ iz SZ-ja
    Vso srečo pri novih dogodivščinah in lep dan še naprej

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    16

Privzeto

Citat Originalni avtor jazsemkdorko Poglej prispevek
    Pa saj imaš spisek farm pa tudi ponovitev napada. Ja mislit bo treba. Glej če je sistem odpravil bot je to odlično. Pa hitrega povratka ni več. Vse napade moraš preudarno s herojem opraviti.
    Odg:
    Seznam farm/lista farm je všteta v Zlati klub in je ni potrebno dodatno aktivirati.
    Dam pa jajca na čok da bodo boti in skripte kmalu zunej...

AND_1 popolnoma se strinjam s tabo.
    brez zavihkov se bo se bo pošiljalo celo večnost večje števile enot...

Tole ste ratal pa že preveč požrešni... zdej če ne daš 100golda niti ne moreš količinsko farmat... mogoče na štartu še, tm do 200enot sm potem pa rata to povsem nemogoče...

Lp
    Nazadnje urejal Cimet; 03-03-2011 ob 10:44.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice ninja
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    262

Privzeto

Grgrg, zdele tudi jaz opazil to z zavihki. Zemljevid mi je sicer vseeno bolj všeč, odkar sem ga zadnjič videl. Vsaj premikanje so olajšali.

Pa tudi če je seznam farm še tu, itak ne bo tak hud problem.

Sam očitno je zadeva za otroke delana. Je bilo treba dodat one fakin rožice ob strani? Pa če so medalje še vedno tako neverjetno grde, kot takrat ko sem jih zadnjič videl, bomo najbrž morali razmisliti, če se bo z njimi sploh smetilo profil
    Nazadnje urejal ninja; 03-03-2011 ob 11:30.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    63

Privzeto

omg !

Bounty: Najdenega ni bilo nič vrednega.

Imperator
    Datum pridružitve
    Dec 2009
    Objav
    832

Privzeto

Meni je verzija dejansko všeč. Poživi igro, je pa res veliko poudarka na heroju.

Vi idioti se pa pritožujete zaradi mape, ker itak kaj drugega kot farmat takoalitako ne znate
    Zlata misel modrega BLAsT3Rja: Ne reži se v faco tistim, ki jih trollam, če tudi sam ne preneseš mojega trollanja!

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    576

Privzeto

Igrati se da zelo dober tudi če se ne farma 20 ur dnevno.Pač zadeva poteka malenkost počasneje ali pa še to ne če tisti ki farma nabaše na kak deff kje.
    Kdo farma 24 ur na dan se pa tako ve.....skripta ali pa tisti ki se potem hvalijo da so pobrali v enem mesecu vse medalje sam....kaj ko po dveh mesecih zaprejo acc.To so v veliki večini otroci in mladina ki bolj kot z zgornjo glavo igrajo s spodnjo in prej ali slej obupajo.

lep dan

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Rudl
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    702

Privzeto

Citat Originalni avtor AND_1 Poglej prispevek
    omg !

Bounty: Najdenega ni bilo nič vrednega.

Plen Knjiga Modrosti

Moj je pa moder postal

btw Vae kar si želite, pri AgI dobite .. Mazila, knjige, kletke, mam vse kar hočete pa še po najboljših cenah Se splača

Citat Originalni avtor BLAsT3R Poglej prispevek
    Meni je verzija dejansko všeč. Poživi igro, je pa res veliko poudarka na heroju.

Vi idioti se pa pritožujete zaradi mape, ker itak kaj drugega kot farmat takoalitako ne znate
    Čaki malo ti, mar nisi govoril, da te travian ne vidi več..?

Mi idioti (ne še) famamo, ti bebec pričaš gluposti

p.s. mapa je pa res malo nerodna.. Vsaj mrežo bi vsaj pustili, ne pa da gledam zemljevid in čakam kdaj mi bo kak tankec mimo pripeljal

Citat Originalni avtor Danilo Poglej prispevek
    Igrati se da zelo dober tudi če se ne farma 20 ur dnevno.Pač zadeva poteka malenkost počasneje ali pa še to ne če tisti ki farma nabaše na kak deff kje.
    Kdo farma 24 ur na dan se pa tako ve.....skripta ali pa tisti ki se potem hvalijo da so pobrali v enem mesecu vse medalje sam....kaj ko po dveh mesecih zaprejo acc.To so v veliki večini otroci in mladina ki bolj kot z zgornjo glavo igrajo s spodnjo in prej ali slej obupajo.

lep dan
    Danilo kaj bo nocoj za kosilo? Jaz mam bograč

Kar pa se farmanja tiče bo jeba, sploh zaradi zidu, ti bo v začetku faze preveč vojske poklal.. Neativen igralec mi bo farma, a kaj ko mi bo vsakič ena gorjača crknila zaradi zidu.. do ovnov je pa še kar dolga..

skripte pa itak cicibani uporabljajo in tisti, ki nimajo pojma o travianu.. Ni ga čez roko!
    Nazadnje urejal Rudl; 03-03-2011 ob 12:36.
    Rudl ne potrebuje opisa, ker že vsi vedo, da je najboljši med najboljšimi!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •